سردرگمی همچنان ادامه دارد پس از مغلوب ساختن پیشی جستن گسترش coronavirus تست

واشنگتن — مغلوب ساختن پیشی جستن دولت درهم جمعه به گسترش آزمایش coronavirus با سراسیمگی از اقدامات جدید و سردرگمی همچنان ادامه داشت بیش از که باید تست شود و نحوه دریافت چک برای این بیماری است.

مقامات فدرال اعلام کرد “تست czar” اضطراری تصویب جدید با کیفیت بالا-حجم تست سیستم و یک خط برای منابع کشیده labs.

کسانی که حرکت می کند یک روز پس از, یکی از دولت بالا مقامات بهداشتی به نام آزمایش اولیه تلاش “عدم” و مراقبت های بهداشتی حرفه ای سیاستمداران و بیماران در سراسر کشور شکایت در مورد عدم دسترسی به آزمایش در ایالات متحده آمریکا

تنها در هفته گذشته رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن گفت: آمریکایی ها که “هر کسی که می خواهد یک آزمون می توانید یک آزمون است.” معاون رئیس جمهور مایک پنس که منجر به یک coronavirus نیروی کار و دیگر مقامات بعدها اذعان کرد که آنها هنوز در تلاش برای رسیدن به دسترسی گسترده.

اما این روشن است که تست است که فشرده توسط تعداد محدودی از آزمایشگاه در حال اجرا COVID-19 آزمون و سردرگمی در میان کارکنان مراقبت های بهداشتی بیش از که می تواند آزمایش می شود.

مراکز کنترل و پیشگیری بیماری به مردم می گوید به دنبال تست اگر آنها برخی از علائم شبه آنفولانزا و بیماری های ناشی از کوروناویروس – تب و سرفه و مشکل در تنفس – و اگر آنها سفر کرده اند به تازگی به یک coronavirus شیوع منطقه شده اند و یا در تماس نزدیک با کسی که آلوده شده است.

در نهایت آن را به پزشک تصمیم می گیرید که باید مورد آزمایش قرار.

در بسیاری از کشورهای بهداشت مقامات parroted CDC راهنمایی که گفتن پزشکان که برای تست. اما در برخی از ایالتها مقامات متنوع کمی بسته به طیف وسیعی از عوامل از جمله در دسترس بودن آزمون و این که آیا این ویروس شناخته شده است به گسترش وجود دارد.

نیویورک مرد گفت: او را به فرار از موانع تلاش برای آزمایش پس از مرگ شریک کسب و کار بود که با آلوده coronavirus. یوسف Faraldo گفت او شروع به احساس بد در اوایل این ماه و آزمایش منفی برای آنفولانزا. او گفت که او به نام دولت در بخش بهداشت و درمان و “آنها بی فایده” و پس از آن شهرستان در بخش بهداشت و درمان موفق به تماس با او را به عنوان وعده داده شده.

دکتر او فرستاده او را به یک کلینیک که در آن او مورد آزمایش قرار گرفت چهارشنبه ، او انتظار دارد که نتایج جمعه.

“من فکر می کنم من خیلی خوش شانس, آنها به من گفتند بیا در” Faraldo گفت.

CDC همچنین گفتن پزشکان به اولویت را به افراد مسن و یا کسانی که دارای شرایط بهداشتی است که آنها را بیشتر در معرض COVID-19 که می تواند باعث پنومونی. پزشکان نیز قرار است به اولویت بندی پزشکی کارگران یا سایر افرادی که در تماس با یک مورد تایید شده.

این سازمان توصیه می کند مردم آزمایش می شود برای آنفولانزا برای حکومت که از آنجا که بسیاری از علائم مشابه هستند و آن این است که فصل آنفولانزا.

در همین حال برخی از محققان در حال تلاش برای برآورد که چگونه بسیاری از آمریکایی ها در واقع آلوده.

پژوهش های پیشین نشان می دهد که برای هر مستند مورد تایید شده و هفت یا بیشتر مردم آلوده نیست اما تشخیص داده گفت: Jeffrey شمن یک دانشگاه کلمبیا دانشمند اشاره کرد برای کار خود را در آنفولانزا پیش بینی.

که نشان می دهد می تواند وجود داشته باشد 14,000 یا بیشتر افراد آلوده در ایالات متحده در حال حاضر, او گفت:.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث تنها خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اکثریت قریب به اتفاق مردم بعد از بهبود از COVID-19 در چند هفته.

آمریکا آزمایش تلاش شده است hobbled توسط یک سری از تاخیر از جمله معایب با تست کیت اول توزیع شده توسط دولت فدرال و موانع اداری که برگزار شد تا تست توسط آزمایشگاه خصوصی در بیمارستان ها دانشگاه ها و تست های زنجیره ای.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de