تایید coronavirus موارد سنبله در سونوما کانتی با توجه به افزایش تست

یک روز سنبله 22 جدید کروناویروس موارد اعلام شده در اواخر روز پنجشنبه به طور عمده نتیجه سونوما کانتی موفق تلاش پیگیری, نظارت و آزمایش مردم شناخته شده اند که در تماس با ساکنان دیگر که آزمایش مثبت مقامات روز جمعه گفت.

بزرگترین واحد بعد پرش در موارد پس از همه گیر شروع به ارمغان آورد و تعداد کل موارد در این شهرستان تا 216 در روز پنج شنبه و شهرستان گزارش یک اضافی مورد اواخر جمعه شب. اما سونوما کانتی بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase گفت: در جلسه رسانه که سنبله را نشان نمی دهد افزایش در جامعه و انتقال آن باقی مانده است کم در منطقه است.

“من خوشحال می گویند که اکثر این موارد که ما مشخص کرده ایم در 24 ساعت گذشته هستند و از ما فشرده تماس با ردیابی و تست” Mase گفت: در Facebook Live تصویری جمعه به روز رسانی شهرستان ساکنان در coronavirus وضعیت. “ما هنوز موارد بسیار کمی از جامعه انتقال است.”

Mase گفت: در رسانه ها در نشست خبری که شهرستان هدفمند برخی از افراد به صورت فعال و تست به این دلیل که آنها “خطر بالا” به صورت پیمانکاری coronavirus از آنجایی که آنها در معرض کسی که تا به حال ویروس. مقامات بهداشت عمومی گفت: 20 از 22 مورد در روز پنج شنبه شد و در نتیجه از تماس نزدیک با تایید coronavirus مورد. این دو باقی مانده هنوز تحت بررسی است.

در جمعه شهرستان گزارش شده که 217 ساکنان آزمایش مثبت برای COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس. دو ساکنان درگذشت 93 بهبود و 122 نفر از آنها بیمار هستند و یا بدون علامت است اما هنوز عفونی.

نزدیک به نیمی از موارد ترسیم شد به تماس نزدیک با مورد تایید شده از COVID-19 با توجه به شهرستان داده است. حدود 19 درصد از موارد مربوط به سفر و 16% طبقه بندی شده به عنوان جامعه گسترش یافته است. باقی مانده 18 درصد از موارد هنوز تحت بررسی است.

این شهرستان انجام شده 5,140 آزمون و 96 درصد از آنها را تولید کرده اند نتایج منفی. مقامات ادامه خواهد داد ramping تا تلاش های تست آخر این هفته از طریق یک درایو از طریق تست برنامه شروع می شود که روز شنبه و در دسترس است توسط apointment تنها.

مقامات برنامه ریزی برای آزمون 200 نفر در هر روز برای چند هفته آینده. در حال حاضر تنها کارکنان مراقبت های بهداشتی — هر دو با و بدون علائم می تواند برنامه ریزی قرار ملاقات با تماس 707-565-4667. تست سایت خواهد بود در پارکینگ شهرستان بهداشت عمومی آزمایشگاه در 3313 Chanate جاده در سانتا رزا.

در نهایت Mase گفت: این برنامه را گسترش خواهد دیگر شامل افرادی که در معرض خطر از جمله اولین پاسخ دهندگان با علائم و سن افراد 65 ساله و مسن تر با شرایط بهداشتی اساسی با یا بدون علائم است.

موارد مثبت شناسایی از طریق پنج شنبه گسترش, تست بیشتر خواهد شد نیاز به, توسعه, تست و نظارت به عنوان شهرستان و سپس مجموعه های خارج برای تعیین این که چه کسی دیگری ممکن است در معرض. Mase گفت تیم او بوده است به شدت با استخدام پرستاران از بخش های دیگر است و همچنین آموزش یک گروه از امدادگران به انجام غربالگری.

داوطلبان استفاده می شود به تماس های تلفنی به کسانی که در معرض ویروس و انجام بسیاری از ورود اطلاعات زیادی از آن را می توان در خانه انجام می شود Mase گفت. جامعه کلینیک سایت های سراسر شهرستان نیز مورد استفاده قرار گیرد به عنوان شهرستان گسترش آزمایش شامل یک بخش بزرگتر از جمعیت است.

“بنابراین ما یک کل دسته از افرادی که پا ام اما ما نیاز بیشتر به نیروی انسانی اگر ما قصد داریم برای انجام این کار” Mase گفت: در جلسه.

همچنین در روز جمعه Mase گفت: او قصد دارد برای نرم کردن برخی از شهرستان سرپناه در محل محدودیت با شروع بازگشایی بخش هایی از پارک های محلی به عنوان اوایل هفته آینده.

پس از سفارش صادر شده است سونوما کانتی خواهد شد پیوستن به دریاچه و مندوسینو شهرستان در اجازه یک نرم بسته شدن پارک های محلی. دریاچه و مندوسینو شهرستانهای قبلا خود را اصلاح دستورات بهداشتی به ساکنان اجازه می دهد برای پیاده روی دوچرخه و یا تنه زدن از طریق پارک. فعالیت های است که نمی پایبند اجتماعی فاصله دستورالعمل هر چند مانند پیک نیک و یا فوتبال بازی ها, هنوز مجاز در پارک.

Mase نمی تواند اظهار نظر در مورد جزئیات سونوما کانتی انتظار جدید سلامت اما گفت: امیدوارم اجازه می دهد تا ساکنان به “برخی از استفاده محدود از پارک.”

“مردم در حال رفتن به قادر به لذت بردن از پارک اما فیزیکی و اجتماعی فاصله هنوز هم خواهد بود در محل” Mase, گفت:, و اضافه کرد که مردم را ملزم به پوشیدن پوشش صورت نیز هست. “ما در حال کار بر روی نظم و ما در حال برنامه ریزی برای به دست آوردن آنها در هفته آینده.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ru

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>