کامپیوتر پیش بینی ها نشان می دهد شهرستان چشمگیر واکنش اضطراری است خفه coronavirus شیوع

سونوما کانتی را سخت اضطراری برای بهداشت عمومی در محدودیت به نظر می رسد که له بسیار می ترسید افزایش COVID-19 موارد اجازه می دهد این شهرستان به آرامی شروع بازگشایی جامعه ادامه دارد در حالی که مهاجم ردیابی بیماران آلوده و گسترش آزمایش هنوز هفته از اجرای کامل.

که کلید پیدا کردن از دسته دوم کامپیوتر مدل سازی پیش بینی های محلی شیوع آماده برای شهرستان توسط امپریال کالج لندن و سه شنبه منتشر شد. زودتر تخمین می زند که حدود 1,500 محلی ساکنان آلوده می تواند نیاز به مراقبت در بیمارستان در یک بار زمانی که ویروس به اوج خود رسید و در اواخر ماه مه یا اوایل ماه ژوئن شد و پیش بینی آن را به حساب نمی اثربخشی این شهرستان چشمگیر اقدامات برای حفظ جدید کروناویروس در چک.

شهرستان بی سابقه ای در مارس 18, اقامت خانه سفارش و مرتبط با بهداشت عمومی اقدامات داشته اند به مراتب بیشتر در اثر کاهش گسترش coronavirus از آنچه قبلا انتظار می رود دکتر Sundari Mase این شهرستان افسر بهداشت گفت: شهرستان هیئت ناظران در طول یک ارائه تازه های مدل سازی.

هنگامی که پناهگاه در محل بخشنامه برداشته است ramped تا تست و مداوم ویروس ردیابی می تواند در واقع عقب راندن بالقوه برای حیات عفونت های محلی حداقل یک سال از در حال حاضر در حالی که تعداد افراد بستری با بیماری های عفونی در توانایی برای شهرستان و بیمارستان برای درمان آنها, Mase گفت: این مدل سازی نشان می دهد.

ماه گذشته مقامات شهرستان نقل مکان کرد برای اضافه کردن صدها نفر از تخت به تقویت بیمارستان های محلی که نزدیک به 700 تخت برای جلوگیری از افزایش بیماران که پایمال شهرستان سیستم مراقبت های بهداشتی. جدید, مدل سازی نشان می دهد که شهرستان ویژه ردیابی از تماس با افراد آلوده و بسیار گسترده تر تست برنامه در هفته های آینده می تواند کمک به ادامه صاف ویروسی منحنی به طور بالقوه نگه داشتن اوج بستری شدن در بیمارستان زیر 500 بیماران و شهرستان COVID-19 شیوع apex ممکن است رخ نمی دهد تا زمانی که در 2021.

“بیش از زمان ما تا به حال حدود 22 بستری شدن در بیمارستان” Mase گفت: صحبت در مورد دوره پس از اولین محلی مورد ظهور مارس 2. “اما در هر زمان داده شده ما خوشبختانه تنها چند بستری شدن در بیمارستان بین دو و چهار نفر در بیمارستان در هر زمان داده شده است.”

Mase گفت: مدل سازی یافت می شود که محلی coronavirus مربوط به محدودیت ها را کاهش برآورد میزان گسترش پاتوژن توسط 75 ٪ است. قبلی مدل سازی توسط امپریال کالج فرض شهرستان حرکت به نزدیک ترین کسب و کار و سفارش مردم تا حد زیادی به ماندن در خانه را کاهش می دهد که عفونت رای نصف.

با توجه به امپریال کالج خود را اولین بار “به تصویب رسید مفروضات محافظه کار در صورت عدم وجود اطلاعات” بود و نه در نظر گرفته شده برای پیش بینی چه اتفاقی خواهد افتاد. آن گفت: گزارش اولیه بود با هدف برآورد “حداقل سطح اثربخشی که (پناهگاه در محل) نیاز خواهد بود برای رسیدن به, برای جلوگیری از خسته کننده ظرفیت در شهرستان سونوما بیمارستان.”

این افسران اذعان کرد در حال حاضر این شهرستان اقامت در خانه دستور بود “قابل ملاحظه ای بالاتر تاثیر بر سرکوب انتقال از ابتدا مدل” منجر به تفاوت گسترده ای در بینی بین دو دسته از کامپیوتر پیش بینی از ویروس موارد است.

جدید پیش بینی ها نشان می دهد که بهداشت عمومی اقدامات اضطراری در محل پس از اواسط ماه مارس همراه با “تماس مداوم ردیابی هدف تست, اجتماعی, فاصله, چهره, پوشش در میان دیگر کاهش استراتژی های موفق در ایجاد وقفه در انتقال” کالج امپریال گفت: در آن گزارش.

شهرستان مقامات بهداشتی باید در چند هفته گذشته با همکاری بخش توسعه اقتصادی هیئت مدیره به چکش یک طرح برای بازگشایی اقتصاد محلی.

وزارت بهداشت خدمات مدیر باربی رابینسون گفت: کار در جریان است برای ارسال یک بررسی که شناسایی ویروس-کاهش اقدامات و به دنبال کسب و کار نظرات خود را در توانایی خود را به پیروی از این اقدامات است.

“این واقعا برای جامعه کسب و کار” رابینسون گفت. “ما می دانیم که آنها توانایی نوآوری و پاسخ دهند.”

شهرستان سرپرست Lynda هاپکینز به نام در Mase به ارائه اطلاعات بیشتر در مورد چگونه این شهرستان در حال ملاقات با رژیم صهیونیستی است. گاوین Newsom شش معیار برای لغو اقامت-صفحه اصلی محدودیت. او پیشنهاد ایجاد یک کامپیوتر داشبورد نشان می دهد که چگونه این شهرستان در حال پیشرفت است با COVID-19 تست و دیگر معیار های ایجاد شده توسط Newsom.

پرداختن به نصب شغل و کسب و کار محلی و خطر در طول ویروس-القاء خاموش Supevisor دیوید Rabbitt گفت: “تاثیر اقتصادی است که به سادگی سرسام آور است.”

وی توسعه اقتصادی شهرستان هیئت مدیره مدیر اجرایی سبا فرد-وهیتلی به مطالعه راه های پناهگاه در محل بخشنامه صدمه شهرستان کسب و کار.

“من می خواهم به می دانم که اگر ما تحویل یک مقدار دلار به سلامت افسر بنابراین او می تواند تصمیم گیری مبتنی بر اقتصاد به عنوان او می گوید: او به دنبال در و در سلامت و عوامل” Rabbitt گفت: انتظار تدریجی بازگشایی محلی کسب و کار و صنعت.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.detny.im