شرکت ذخیره کردن پول نقد خارج شده استخدام 150K میان coronavirus همه گیر

کمتر از سه ماه پیش در آمد اولین گزارش از موارد پنومونی مربوط به یک ویروس شناسایی شده در ووهان چین. شیوع ویروس است که باعث COVID-19 باعث شده است که بی سابقه اختلالات است که به ارمغان آورده اند بی نظیر شوک به اقتصاد جهانی است.

زیر تحولات امروز مربوط به شیوع تلاش های دولت برای ایجاد ثبات در اقتصاد خود را از شرکت هایی که باید از طریق تغییر چشم انداز و میلیون ها نفر از مردم را تحت تاثیر قرار.

——-

پایه: کمترین تعداد از مسافران تا کنون ثبت شده در ایالات متحده فرودگاه است که توسط اداره امنیت حمل و نقل. تقریبا 624,000 مردم از طریق آن خروجی پست های بازرسی در پنجشنبه TSA گفت. که در مقایسه با 2.4 میلیون در همان روز یک سال پیش از آن. این کمترین تعداد مسافران خروجی تا کنون ثبت شده توسط یک سازمان ایجاد شده در ماه نوامبر سال 2001 در پی حملات یازدهم سپتامبر ، تروریستی 11.

مدیر عامل و رهبران کارگری در خطوط هوایی آمریکا نوشت: وزارت خزانه داری وزیر استیو Mnuchin و رهبران کنگره امروز التماس آنها را به سرعت تصویب کمک های اولیه برای شرکت های هواپیمایی و یا دیگری کارگران را از دست دادن شغل خود. این شرکت می گوید آن را قبول “شرایط مناسب” کمک های دولتی.

فرودگاه فرانکفورت اپراتور Fraport AG قرار داده 18,000 از آن 22,000 کارکنان در کوتاه برنامه گفت که “ترافیک آمده است تقریبا به توقف است.” دستمزد خواهد بود تا حدودی پوشش داده شده توسط دولت آلمان را کوتاه کار سیاست. این شرکت گفت: این امر اضافه پرداخت برای اطمینان از حداقل 75 ٪ از پرداخت. Fraport نیز در زمان خود غربی فرود در باند فرودگاه خارج از سرویس است. آن را به جای آن استفاده می شود به پارک هواپیما استفاده نشده.

کنترل ترافیک هوایی است سرپرست در ایندیاناپولیس آزمایش مثبت اداره هوانوردی فدرال گزارش شده است. برخی از مناطق کار بسته بودند دوشنبه شب اما مرکز باز مانده است امروز در حالی که خدمه تمیز مناطق کار می کنند. این سومین FAA تسهیلات تحت تاثیر COVID-19. در اوایل این هفته, فرودگاه, برج در شیکاگو و لاس وگاس بسته به طور موقت منجر به صدها نفر از لغو و تاخیر پرواز.

خطوط هوایی آمریکا است شروع باری-فقط پروازهای بین اروپا و آمریکا است. فدرال اکسپرس و یو پی اس انتظار داشتند که برای جذب سهم بیشتری از حمل و نقل به طور معمول انجام شده توسط خطوط هوایی تجاری است که باید به شدت کاهش ظرفیت.

هوایی کانادا تخمگذار کردن بیش از 5000 خدمه پرواز حدود 60 درصد از کارکنان که به گفته یک مقام اتحادیه به عنوان بزرگترین شرکت هواپیمایی اساس آن هواپیما. وسلی Lesosky که سر به هوایی کانادا جزء کانادا اتحادیه عمومی کارکنان گفت: اخراج عبارتند از: 3,600 Air Canada کارکنان و همچنین 1,549 در Rogue, هوا, کانادا تخفیف حامل. اخراج خواهد اثر را با ماه آوریل است. هوایی کانادا می گوید: اخراج موقتی هستند. مونترال شرکت گفت: در اوایل این هفته که آن را به حالت تعلیق درآورد که اکثریت آن را بین المللی و ایالات متحده به پرواز در پایان ماه.

شرکت های هواپیمایی ادامه فشار برای پول نقد — و نه فقط وام — از مالیات دهندگان برای مقابله با شیوع ویروس. فی Malarkey, سیاه, رئيس جمهور از گروه تجارت برای کوچکتر هواپیمایی, امروز گفت که سنای آمریکا پیشنهاد برای 58 میلیارد دلار در وام “کمک کند صرفه جویی در منطقه ای در صنعت هواپیمایی و یا ما 70,000 کارکنان.” او گفت: شرکت های هواپیمایی منطقه ای که عملیات پرواز تحت نام های تجاری دلتا اتصال عقاب آمریکایی و ایالات بیان نمی خواهد زنده بماند مستقیم کمک های مالی و یا وام های نا امن که در آن مقدار صرف شده برای نگه داشتن کارگران ببخشند. کاخ سفید پیشنهاد نام برای 50 میلیارد دلار در وام های نا امن اما هیچ کمک مالی. برخی از نمایندگان مجلس و منتقدان می خواهید محدودیت کمک مالی برای خطوط هوایی ساخته شده است که دهها میلیارد سود در طول دهه گذشته و صرف مقدار زیادی از آن را در سهامداران سود سهام و خرید سهام خود.

کمک های مورد نیاز: با شیوع بیماری های مربوط به اخراج انتظار می رود به افزایش حداقل دو خرده فروشان عمده در حال استخدام در یک راه بزرگ است. خارج کشور بزرگترین خرده فروش گفت: در اواخر روز پنجشنبه که قصد دارد به استخدام 150,000 ایالات متحده کارگران ساعتی برای آن در فروشگاه ها و مراکز توزیع از طریق پایان ماه مه به عنوان سفارشات آنلاین خروش با خانواده ها در جوراب زنانه ساقه بلند. مشاغل موقتی هستند اما بسیاری از دائمی تبدیل خواهد شد, گفت: سخنگوی دن بارتلت. او گفت که این شرکت در حال رسیدن به گروه های صنعت در صنعت رستوران و مهمان نوازی که هر دو در حال گرفتن ناودان مستندات و ممنوعیت سفر. آمازون این هفته گفت: این امر استخدام 100 ، 000 نفر در سراسر ایالات متحده به نگه دارید تا با پیروز شدن سفارشات استخدام.

هدف شرکت امروز گفت که آن را به $2 ساعت افزایش دستمزد به آن 300,000-به علاوه کارگران شده اند که تلاش برای کمک به مشتریان. پرداخت ضربت موثر خواهد بود حداقل طریق ممکن است 2. آن را نیز آغاز کرده است ارائه کارگرانی که باردار هستند 65 سال یا مسن یا کسانی که زمینه خطرات بهداشتی و دسترسی به پرداخت ترک تا 30 روز. هدف آمازون می پیوندد و خارج شده که در حال ارائه مشوق های اضافی مانند پاداش نقدی یا موقت دستمزد دست انداز به عنوان آنها سعی کنید به مدیریت له از مشتریان در حالی که به طور همزمان به دنبال نگه داشتن کارگران خود را خوشحال.

نه استخدام: نخست وزیر کانادا جاستین ترودو می گوید دولت او دریافت کرده 500,000 برنامه های کاربردی برای استخدام بیمه در مقایسه با فقط 27,000 به همین هفته در سال گذشته است. ترودو می گوید که آنها در حال دریافت یک تاریخی تعداد تماس های از نگران کانادایی در میان همه گیر. این هفته در ایالات متحده گزارش داد که تعدادی از آمریکایی ها تشکیل پرونده جدید ادعا می کند برای مزایای بیکاری رسید با 70000 به بالاترین سطح در بیش از دو سال است.

دولت بریتانیا پرده برداری عظیم اقتصادی بسته حمایتی برای محافظت از کارگران از طریق شوک از coronavirus بیماری همه گیر. برای اولین بار دولت ممکن است کمک به پرداخت حقوق و دستمزد در بخش خصوصی است.

به اصطلاح coronavirus کار احتباس طرح شامل شرکت های تقاضای اعطای 80 درصد از حقوق این حفظ کارگران به 2500 پوند در هر ماه. شرکت ها قادر خواهد بود برای اضافه کردن به این صورتی که مایل. Sunak همچنین اعلام کرد حمایت بیشتر اقدامات برای کسانی که شغل خود را از دست داده و برای کسانی که خود شاغل هستند. یک سری از مالیات از جمله کسانی که در خرید و فروش شده اند معوق در حالی که یک کسب و کار وقفه وام طرح به ارزش 330 میلیارد پوند است که در حال حاضر به طور رایگان بهره برای 12 ماه.

نزدیک به خانه: رئیس و مدیر عامل شرکت مارلبورو ساز شرکت Altria Group است قرارداد COVID-19. این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده است که هوارد ویلارد در پزشکی را ترک کنند. رئیس امور مالی ویلیام Gifford جونیور منجر خواهد شد شرکت در ویلارد غیاب. این شرکت همچنین تعلیق عملیات در کارخانه خود در ریچموند, ویرجینیا, برای دو هفته بعد دو نفر از کارکنان قرارداد COVID-19 ویروس. برخی از عملیات داخلی در آن جان میدلتون Co. فرعی نیز به حالت تعلیق با توجه به زنجیره تامین مسائل. توتون و تنباکو لوله گفت: کارکنان ادامه خواهد داد برای دریافت دستمزد به طور منظم در طول دو هفته تعطیلی.

ان بی سی اخبار امروز گزارش داد که یک کارمند شاغل در این شرکت 30 راکفلر پلازا دفتر مرکزی آن در نیویورک درگذشت از COVID-19. با توجه به لری Edgeworth به حال دیگر مسائل مربوط به سلامت قبل از ابتلا به کوروناویروس. Edgeworth درگذشت پنج شنبه.

FIREWALL: شرکت در سراسر تقریبا در هر بخش در حال جمع آوری پول برای سوار کردن شیوع.

سرمه را به طور کامل کشیده شده آن 1 میلیارد دلار تسهیلات اعتباری نا امن. فروشگاه های زنجیره ای مستقر در منمنی فالز ویسکانسین است که کاهش موجودی و هزینه های عملیاتی. Kohl’s Corp. بسته شده است آن 1,100 فروشگاه حداقل برای بقیه ماه. این و بسیاری دیگر از عمده زنجیره ای به طور موقت بسته شدن فروشگاه ها برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

AT&T لغو 4 میلیارد دلار شتاب سهام بیع متقابل برنامه ریزی شده برای سه ماهه دوم. این شرکت گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده است که آن را نیز لغو هر گونه سهام repurchases پس از آن می توانید انعطاف پذیری مالی و همچنان به سرمایه گذاری در کسب و کار خود را. AT&T گفت: آن را در حال حاضر قادر به برآورد تاثیر این ویروس خواهد شد که در آن مالی و نتایج عملیاتی.

آینده نامعلوم: Coca-Cola Co. دیگر انتظار برای رسیدن قبلا تنظیم اهداف مالی خود را برای سال. کک گفت: در یک نظارتی تشکیل پرونده که تعطیلی رستوران معلق, NHL, NBA و MLB فصل, کاهش سفر های اجتماعی فاصله و بیشتر مردم در حال کار از خانه است و زور زدن ، آتلانتا شرکت گفت که آن را نمی تواند منطقی برآورد تاثیر منفی این ویروس خواهد شد.

Kohl’s خود کناره سال و سه ماهه اول پیش بینی. چند زنجیر دیگر مانند Nordstrom و Abercrombie & Fitch نیز خارج خود هدایت داده می شود تا مقدار عدم قطعیت است.

کارخانه های تیره: هزاران نفر از کسب و کار دستور داده اند که کارکنان به کار از راه دور. بدیهی است که نه یک گزینه برای تعدادی از بخش ها و تاثیر بر صنایع سنگین بسیار زیاد شده است. تمام خودروسازان آمریکا از جمله تسلا خود را تعطیل کارخانه ها.

مرسدس بنز یکی از آخرین خودروسازان اعلام کند که این توقف تولید. این شرکت می گوید امروز آن خودرو گیاه در تاسکالوسا،, آلاباما و ون کارخانه در چارلستون کارولینای جنوبی شروع به باد کردن تولید دوشنبه برای حداقل دو هفته. این شرکت می گوید این توصیه های زیر از مقامات و که آن را به نظارت بر وضعیت و “اقدامات بیشتر به عنوان مورد نیاز” برای کمک به مهار گسترش ویروس.

جگوار لندرور است که تعلیق تولید در انگلستان گیاهان. این شرکت در بیانیه ای گفت که تولید خواهد شد و به طور موقت متوقف طی هفته آینده با هدف از سرگیری در آوریل 20, منوط به بررسی “به سرعت در حال تغییر شرایط است.”

هر چند از آن است که سازندگان آن گیاهان در انگلیس در آن تولید گیاهان در برزیل و هند همچنان عامل. این شرکت سرمایه گذاری مشترک گیاه در چین بازگشایی شد حدود یک ماه پیش. پردازنده کوین رسمی از متحد اتحادیه اروپا گفت: به عنوان یک نتیجه از موافقت نامه های قبلی با شرکت کارگران ادامه خواهد داد تا به طور کامل پرداخت می شود.

شرکت های دیگر از جمله بی ام و هوندا و تویوتا در حال حاضر متوقف تولید در انگلستان

خودروهای ولوو امروز گفت که آن سوئد و ایالات متحده گیاهان را در روز پنج شنبه و بسته باقی خواهد ماند تا زمانی که اواسط ماه آوریل است. کارکنان اداری دستور به کار از راه دور با کاهش ساعت. این شرکت گفت: این بازگشایی چهار کارخانه های تولیدی در چین در اوایل این ماه بعد از تمدید بسته شدن.

جریان LOGJAM: یوتیوب کاهش جریان آن کیفیت در اروپا به عنوان کاربران بیشتر خود منزوی در خانه.

این شرکت متعلق به گوگل امروز گفت که آن را “به طور موقت به طور پیش فرض تمام ترافیک در انگلستان و اتحادیه اروپا به تعریف استاندارد” به جای تعریف بالا. این اندازه گیری خواهد شد در محل برای 30 روز و کاربران هنوز هم قادر خواهد بود به صورت دستی تنظیم کیفیت ویدئو های خود را.

یوتیوب شرح زیر است Netflix که روز پنجشنبه گفت که انتظار می رود این ویدئو کمی کاهش نرخ به کاهش ترافیک اروپا یک چهارم.

این شرکت در حال پاسخ به یک تماس توسط اتحادیه اروپا بازار داخلی کمیسیون خواست که جریان خدمات و اپراتورهای شبکه برای کمک به جلوگیری از شبکه تراکم بیشتر مردم به استفاده از خانه خود را اتصال به اینترنت به کار می کنند و یا یادگیری از راه دور و یا برای سرگرمی.

احتکار: اپل است که اجازه می دهد مردم را به خرید تنها دو اپل آنلاین. به نظر می رسد تلاش برای جلوگیری از بزرگ خرید و فروش مجدد آن تکنولوژی در قیمت های بالاتر. اپل رو به یک پتانسیل کاهش تقاضا و عرضه زنجیره ای مسائل با توجه به این ویروس همه گیر به گسترش در سراسر جهان است. این بسته تمام فروشگاه های خرده فروشی در خارج از چین برای کمک به مبارزه با گسترش. اپل بازگشت نیست یک درخواست برای نظر امروز. اپل اعلام کرد جدید iPad Pro و MacBook Air در روز چهارشنبه. در آن هیچ اشاره ای جدید اپل طی اطلاعیه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.nettny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>