خدمات جامعه فروم راه اندازی

جکسون Lavell-لیبوسلتن Dunsborough بار

Self isolating with stand up paddle boards available soon on the Oursouthwest website
آیکون دوربینخود منزوی با ایستادن دست و پا زدن تخته به زودی در دسترس در Oursouthwest سایت اعتباری: تیم Campbell

این Dunsborough و Yallingup اتاق بازرگانی و صنایع تولید یک فروم آنلاین برای کسب و کار به روز رسانی محلی در محصولات موجود در COVID-19 انزوا.

رایگان سایت oursouthwest.com.او را به عنوان یک خدمات دایرکتوری برای Capes جامعه است.

Dunsborough و Yallingup اتاق بازرگانی و صنعت رئیس اجرایی اما مورگان گفت: هدف این بود که برای افرادی که به یک وب سایت مرکزی برای رفتن به پیدا و تحویل و خدمات آنلاین در منطقه خود را به آنها را قادر به به طور موثر تر صفحه اصلی منزوی.

“ما در حال تشویق مردم به دریافت خلاق فکر می کنم خارج از جعبه و پیدا کردن راه های جدید برای ادامه کسب و کار خود و یا خدمات آنلاین و به اشتراک گذاری با مردم چگونه آنها می تواند در ارائه ایمن خدمات,” او گفت:.

“وب سایت خواهد شد که هفتگی وبلاگ ها و مشاوره برای همه از آموزش دیده و واجد شرایط حرفه ای مانند روانشناسان بالینی متخصصان تغذیه و متخصصان بهداشت متفقین حرفه ای ارشد مالی و افسران آموزش کارشناسان و مربیان شخصی در همه موضوعات به نگه داشتن افراد سالم و اقامت ذهنی خوبی است.”

دسته های موجود در سایت عبارتند از: خود مراقبتی و سلامت روان, مواد غذایی, آشامیدنی و رستوران ارائه خدمات مشاوره مالی و پشتیبانی آموزش و پرورش و مدرسه در منزل, بهداشت و تندرستی, حرفه ای, خدمات, خدمات تجارت آنلاین, سرگرمی آنلاین, سرگرمی.

افراد علاقه مند به ثبت نام در فروم ها باید اطلاعات زیر: نام کسب و کار دسته بندی اطلاعات تماس و شرح کوتاهی از خدمات و یا منو و نحوه ارائه تماس بهداشتی یا خدمات آنلاین ساعت های موجود و تحویل محدوده.

خدمات ورود اطلاعات را دریافت نام کاربری و رمز عبور برای به روز رسانی اطلاعات به عنوان تغییر وضعیت.

Oursouthwest.com.au فعال است و کاربردی در حال حاضر خواهد شد و کاملا کاربردی به اعضای عمومی برای دسترسی به خدمات در روز دوشنبه.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>