تفسیر: چه می آید بعد از یک هفته ورزشی شبیه هیچ دیگر ؟

این هفته ورزش متوقف شده است.

بسکتبال. هاکی. بیس بال. گلف. فوتبال. تنیس. مسابقه اتومبیل رانی. حتی فوتبال است که از لحاظ فنی از فصل بود اما هنوز هم در اطراف با نوپای XFL و بهار تمرین در محیط های دانشگاهی در سراسر کشور است.

در طول این چند هفته آینده و به احتمال زیاد ماه ما را تبدیل به دردناکی آگاه چقدر این بازی معنی برای بسیاری از ما.

از جمعی شادی از حضور در یک رویداد ورزشی در فرد به رگبار گلوله از ورزش های برنامه نویسی است که معمولا آب گرفتگی تلویزیون ما هر شب به ذکر فرسایش بیش فانتزی لیگ و یا پر کردن جنون مارس استخر و یا به سادگی همه وقت صرف این استدلال به عقب و جلو در مورد تیم های مورد علاقه ما در حال حاضر وجود دارد یک خلاء بزرگ در زندگی ما است.

این همه قابل فهم البته با توجه به گسترش سریع از coronavirus به تقریبا در هر گوشه ای از جهان. یک راه برای جلوگیری از همه گیر است به دور ماندن از جمعیت زیادی در فضاهای تنگ که به طور موثر حکومت ایده برگزاری عمده — حتی جزئی — رویدادهای ورزشی تا زمانی که این معضل تحت کنترل است.

خاموش شدن بی سابقه است قطعا در دامنه و مقیاس. تنها موازی در حافظه اخیر است 9/11 آورده که این بازی به توقف حدود یک هفته نزدیک به دو دهه پیش است.

در این زمان هیچ کس نمی داند چه مدت آن ممکن است تاریخ و زمان آخرین.

حداقل یک ماه برای اطمینان حاصل کنید. شاید دیگر.

مناسک بهار شده اند ربوده دور.

NCAA بسکتبال مردان مسابقات که به اوج می رسد با نهایی, چهار, انتخاب کرده است و نه به تاج یک قهرمان ملی برای اولین بار از زمان تاسیس آن در سال 1939. کارشناسی ارشد را نمی توان برگزار شد در اولین هفته از ماه آوریل محروم کردن ما از اهل سنت بر خلاف هر گونه دیگر است. روز افتتاحیه در بیس بال است که ابدی منبع امید رانده شده و حداقل دو هفته.

“ما می دانیم این تصمیم را تحت تاثیر قرار بسیاری از مردم از جمله مشتریان وفادار,” آگوستا ملی رئیس Fred ریدلی نوشت: در بیانیه منتشر شده در صبح روز جمعه تایید به تعویق افتادن کارشناسی ارشد که در حال حاضر می تواند برگزار شود که وضعیت افراد در حال تبدیل به جای azaleas گل. “ما به دنبال درک خود را از این تصمیم و می دانم که شما به اشتراک گذاشتن نگرانی ما داده شده این بار تلاش.”

بار تلاش واقع است.

نگرانی اصلی ما این است که برای قربانیان این ویروس بیشتر از آنها خوشبختانه به طور کامل بهبود می یابند — و مطمئن شوید که ما محافظت از کسانی که ممکن است در راه آسیب است.

اما آن را سخت به ریختن یک قطره اشک برای همه کسانی که احساس خشم ویروس بدون آلوده شدن.

مانند هوفسترا مردان تیم بسکتبال.

سخت به این باور, اما آن را فقط روز شنبه که غرور بود و قطع شبکه در پایان استعمار ورزشی انجمن مسابقات را مورد ضرب و شتم شمال شرقی به امن آنها چه فکر خواهد بود اولین سفر خود به جنون مارس از سال 2001.

“من می دانستم که من همیشه می خواستم به آنجا و من خوشحالم که من هستم رفتن به آنجا با برادران من” الی Pemberton گفت: در این جشن پس از آن, پس از گل 12 از 19 امتیاز در نیمه دوم برای کمک به حفظ پیروزی است.

کمتر از 24 ساعت بعد NCAA اعلام کرد که آن مسابقات را هنوز هم برگزار می شود اما بدون فن. قبل از اینکه حتی یک روز بیشتر گذشته بود NCAA کاملا به نام خود امضا رویداد محروم ورزشکاران مانند Pemberton از آنچه که به احتمال زیاد خواهد شده ام درخشان لحظه ای از کل ورزشی حرفه.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im