تفسیر: کنگره نیاز به پیش نویس قوانین برای ورزشکاران کالج صدور مجوز تصویر خود را

چندین سال پیش زمانی که من در پوشش سیاست برای این روزنامه بسیار عاقلانه ویرایشگر گفت: این به من: “زمانی که یک سیاستمدار می گوید به شما ‘اجازه دهید من صادقانه’ آن را تقریبا قطعی او در مورد به شما بگویم دروغ است.”

من احساس می کنم تقریبا مشابه در مورد اصطلاح “دانش آموز – ورزشکار” هنگامی که آن را در آینده از هر کسی که کار می کند در چارچوب NCAA است.

به همین دلیل است که من خودم را در یک موقعیت عجیب و غریب خواندن هفته گذشته نامه ای از کمیسیون از قدرت پنج کنفرانس درخواست از کنگره برای تصویب یک قانون اجازه می دهد کالج ورزشکاران به استفاده از نام خود را با تصاویر و اشکال جسمانی خودت منع کن به پول در حالی که به نمایندگی از خود 65 مدارس.

من معمولا مجموعه ای مرده در برابر دخالت کنگره در ورزش است. مقامات منتخب باید به مراتب مهم تر از همه چیز برای انجام.

من فقط به عنوان شک و تردید در مورد هر موقعیت های گرفته شده توسط هر قدرت پنج و مدیران از جمله روسای کمیسیون ها و مدیران ورزشی. همه آنها همان کار را به عنوان مقدار پول به عنوان آنها احتمالا می تواند در حالی که همه مردم قانع کننده است که اولین نگرانی این است که “دانش آموز-ورزشکار.”

به همین دلیل من تقریبا با صدای بلند خندید هفته گذشته خواندن نوتردام رئیس جمهور جان جنکینز’ نیویورک تایمز op-ed قطعه توضیح داد که چرا این مهم به دانش آموزان در محوطه دانشگاه در ماه اوت حتی اگر وجود دارد قطعا خطر درگیر است.

پس از اتمام این قطعه من با ارسال یک متن به یک دوست در نوتردام: “ترجمه: فصل فوتبال باز می شود August 29th.”

بنابراین زمانی که کمیسیون رسیدن به کنگره برای کمک در صفر شماره, من تعجب که چرا. نه این که از مدتها پیش همه آنها در مرحله با NCAA رئیس جمهور علامت Emmert در اعلام کرد که اجازه می دهد “دانشجو-ورزشکاران” به پول خود نام تصاویر و اشکال جسمانی خودت منع کن از بین ببرد کالج دو و میدانی.

آغاز پایان برای NCAA را “کد تازه کار, ورزشکار” وقتی در کالیفرنیا تصویب یک لایحه در سپتامبر گذشته است که اجازه می دهد کالج ورزشکاران پرداخت می شود خود را برای نیل حقوق. Emmert و کمیسیون flailed به طور خلاصه در قانون — Emmert در یک نقطه تهدید به اعلام ورزشکاران از کالیفرنیا مدارس فاقد شرایط لازم برای مسابقات قهرمانی NCAA — اما تا به حال به تسلیم هنگامی که هر دو حزب کنگره و قانونگذاران ایالتی دیگر شروع به بحث در مورد عبور از قوانین مشابه.

در حال حاضر Emmert و کمیسیون در حال هل دادن داستان پری است که همه آنها برای ورزشکاران NIL حقوق.

و در عین حال با وجود احساسات من در مورد کنگره و ورزش خط پایین در اینجا است: کنگره باید تصویب شد قانون.

چرا ؟ چرا که یک چیز هر کس موافق است که شما نمی توانید باید 50 قوانین مختلف در 50 ایالت مختلف. وجود دارد نیاز به یک مجموعه ای از قوانین برای همه است.

دوم اینکه در کمیسیون واقعا نمی مراقبت در مورد این اگر NCAA است از چپ به آمده تا با یک قاعده آن خواهد شد که بسیاری از هشدارهای بازیکنان احتمالا به پایان خواهد رسید تا با توجه مدارس خود پول قبل از همه گفته و انجام می شود. در حالی که همه مدیران در حال حاضر می گویند که آنها به نفع اعطای ورزشکاران این حقوق آنها اضافه کنید کمتر با صدای بلند “در درون پارامترهای amateurism.”

هر آنچه که قرار است به معنی.

بنابراین هر چیزی را که طول می کشد NCAA خارج از هر گونه فرایند نمی تواند بد باشد.

البته NCAA لابی کنگره به صورت یک قانون است که به ورزشکاران به عنوان کمی تکان دادن اتاق به عنوان امکان پذیر است و روشن می سازد که دانشگاه خود را هرگز مجبور به پرداخت ورزشکاران هر چیزی. بدون دخانیات تاییدیه بدون الکل تاییدیه — خوب است. آنچه در مورد کفش کتانی و پوشاک شرکت ؟ آنچه در مورد سایت های شرط بندی? آنچه در مورد گاز guzzling ماشین ؟ سیاسی نامزد ؟ که در آن خط کشیده شده است ؟

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>