ستون: بالا بردن جزیره حداقل دستمزد را بهبود سلامت ساکنان

سرمقاله | جزیره صدای

در چهار دهه مطالعه و توسعه استراتژی برای مبارزه فقیر سلامت به خصوص در بومی و مهاجر جمعیت, من آموخته ام که شما می توانید پیش بینی سلامتی فرد بسیار با دقت بیشتر نگاه خود را به کد پستی و جای خود را به فرهنگی یا نژادی, از پس زمینه. ادامه مطلب

در چهار دهه مطالعه و توسعه استراتژی برای مبارزه فقیر سلامت به خصوص در بومی و مهاجر جمعیت, من آموخته ام که شما می توانید پیش بینی سلامتی فرد بسیار با دقت بیشتر نگاه خود را به کد پستی و جای خود را به فرهنگی یا نژادی, از پس زمینه.

چرا که سلامت و طول عمر به طور جدایی ناپذیری به درآمد. شواهدی وجود دارد همه در اطراف ما.

مردم اغلب به نوبه خود به اتاق اورژانس و بیمارستان ها به دلیل آنها نمی باید پایدار مسکن و یا بی خانمان هستند و بنابراین آنها نمی توانند خود را مدیریت شرایط بهداشتی چرا که آنها لازم نیست که دسترسی به آب تمیز و یا برق.

در اینجا در هاوایی مردم کار یک شغل با حداقل دستمزد نمی تواند آن را. بنابراین بسیاری از کار دو شغل. اما این به این معنی آنها هیچ وقت به شرکت در فعالیت های فیزیکی و یا غربالگری سرطان — آنها فقط بیش از حد شلوغ است.

این جادوها عذاب برای ما سیستم مراقبت های بهداشتی. ما باید یک جامعه با هزینه های بالای زندگی و unlivable حداقل دستمزد. با این بیماری و ناتوانی و کاهش امید به زندگی است.

به همین دلیل من اعتقاد دارم که مهم ترین اصلاحات اقتصادی به بهبود سلامت هاوایی مردم است به منظور بالا بردن حداقل دستمزد به سطح قابل زندگی.

خود ما دولت را در بخش کسب و کار و توسعه اقتصادی و گردشگری مشخص شد که “خودکفایی استاندارد” برای یک فرد مجرد بدون فرزند بود $16.90 یک ساعت در سال 2018 است. در سال 2020 که بیش از 17 دلار در ساعت است.

در حال حاضر ما دولت حداقل دستمزد می افتد به مراتب کمتر از آن است. در $10.10, هاوایی به صورت تمام وقت حداقل دستمزد کارگران کسب تنها $21,000 یک سال است. این لایحه حداقل دستمزد است که در حال حاضر در حال حرکت از طریق دولت و کنگره را در بالا بردن دستمزد به $13 توسط 2024.

به صورت تمام وقت کارگر 13 دلار در ساعت است که تنها $27,000 یک سال است. که به اندازه کافی برای زندگی در حال حاضر اجازه دهید به تنهایی چهار سال از هم اکنون. از جمله دستمزد ناکافی ادامه خواهد داد برای کمک به بحران بی خانمانی و ضعیف شاخص های سلامت در کشور ما است.

من صحبت کردن به تنهایی است. کارشناسان در سراسر جهان پیدا کنید که “عوامل اجتماعی مؤثر بر سلامت” — مانند درآمد و اشتغال و سطح آموزش و پرورش – مهم ترین مجموعه از اصلاح عوامل موثر بر سلامت. آنها بسیار مهم تر از ژنتیک است.

می تواند اثرات چشمگیر است. محله ها از هم جدا شده و فقط چند مایل می توانید تا آنجا که 25 سال تفاوت در امید به زندگی.

بدون واقعا قابل زندگی حداقل دستمزد در هاوایی, ما فقط در حال رفتن به دریافت بیشتر و بیشتر افراد بیمار.

برخی از مردم در هاوایی مخالف هستند برای بالا بردن حداقل دستمزد به دلیل هزینه های. اما هاوایی پرداخت از راه های دیگر. بدون حداقل دستمزد قابل زندگی ما باید پوشش هزینه های سلامت نابرابری هزینه بی خانمانی و هزینه های غیر ضروری بستری شدن در بیمارستان.

به عنوان یک استاد سلامت عمومی و محقق, من می دانم که بسیاری از مشکلات سلامتی ما آسیب پذیر ترین جمعیت را می توان به فقر است.

من اصرار نمایندگان برای افزایش هاوایی حداقل دستمزد واقعی و دستمزد زندگی می کنند برای کمک به بهبود سلامت ما ساکنان.


دکتر کاترین L. براون استاد بهداشت عمومی و اجتماعی کار و صندلی و دکتری در برنامه سلامت در دانشگاه هاوایی-Manoa.


tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de