ستون: اقتصاد جدید, طرح های سبز و عدالت اجتماعی

COVID-19 طولانی سایه امتداد فراتر از بیماری های عفونی بیماری همه گیر. علاوه بر پریشانی آشکار از ویروس در سراسر کشور تظاهرات و فریاد در برابر نژادی و بی عدالتی منعکس هنوز هم بیشتر دیگ های اجتماعی و اقتصادی تفاوت که نیاز به خطاب.

چگونه می تواند به ما به عنوان یک جامعه حس را از بازار سهام رالی است که در هفته بیشتر بازگشت از 37% کاهش در حالی که نرخ بیکاری اعداد بالاتر در هر زمان پس از رکود بزرگ? این تجمع در شکننده زمین و رانده شده توسط بیش از حد چند شرکت های بزرگ (فکر می کنم اپل, مایکروسافت, آمازون, Netflix) و ماسک این واقعیت است که وضعیت موجود است نابود شده است و هرگز ممکن است بهبود می یابند.

بسیاری از مشاغل از دست رفته باز خواهد گشت. بازدید کننده صنعت در هاوایی و در جای دیگر نمی خواهد دوباره بجای اول برگشتن در هر زمان به زودی و ساخت و ساز و دفاع از قرارداد خواهد بود غیر قابل پیش بینی در متوسط مدت است. آینده از خزانه دولت باقی مانده است نگران کننده است. محلی و ملی و جهانی سیاست در بحران هستند. در حقیقت ما هیچ چاره ای جز زمینه سازی برای یک اقتصاد جدید با تمرکز بر طرح های سبز و ساخته شده بر روی یک پایه و اساس عدالت اجتماعی است.

اولین اطلاع از امکان واقعی از تغییر مثبت ناشی از این بحران می تواند دیده می شود در ووهان چین. وجود دارد در حالی که پناه در محل, مردم, نگاه کردن و دیدم آسمان آبی برای اولین بار. اخبار ویروسی رفت و گسترش برخی از مقدار مورد نیاز امیدواریم در سراسر جهان است. این COVID همه گیر می تواند به عنوان یک زنگ یادآوری ما برای به دست آوردن آن با هم در روابط ما با یکدیگر و محیط طبیعی است.

از آن زمان در حال حاضر بیش از همیشه به پایین بر مشوق هایی برای انرژی های تجدید پذیر. در سطح جهانی انرژی های تجدید پذیر از جمله هسته ای در حال رشد است اما کافی نیست. آن را هنوز هم به مراتب بیشتر و گاز و زغال سنگ و نفت. هاوایی شده است به یک رهبر در صنعت انرژی خورشیدی به علت در هیچ بخش کوچکی به ما 35 درصد مالیات دولت اعتباری در بالای در حال حاضر پایانی فدرال اعتبارات است. در حال حاضر زمان برای حذف بیش از حد نوار قرمز و بهتر تشویق این صنعت را تا حد زیادی گسترش شغل های مسکونی و تجاری تاسیسات انرژی خورشیدی.

آب و غذا و امنیت نیز اهمیت است. در حالی که این مقدار از زمین های زراعی در جزایر محدود است و در مقایسه با اندازه جمعیت وجود دارد هنوز هم خیلی انجام می شود. با وجود ثابت اجماع به کار نسبت به امنیت غذایی و استقلال از جریان ثابت از containerships که خوراک جزایر پیشرفت باید سرعت بخشیدن به. ما باید به سرمایه گذاری و حتی بیشتر در سالم کشاورزی روش های کشاورزی و آموزش و پرورش برای افزایش تولید محلی است. به همان اندازه مهم است به دقت مباشر ارزش ما شیرین منابع آب از جمله حوضه آبریز و ذخیره سازی و همچنین ایمنی و تخصیص. ارتقاء به زیرساخت برای مدیریت خاکستری آب و فاضلاب ظرفیت نیز بسیار مهم هستند با وجود هزینه است. رودخانه ها باکتری ها به جریان اقیانوس با هر باران قوی خطری ما نمی توانیم به زندگی با.

هاوایی فراوان ترین و در عین حال شکننده ترین منبع آن است کای (نزدیکی اقیانوس به صخره) و moana (دریا عمیق به pelagic ماهی). مدیریت عاقلانه ما شیلات خواهد بود به اندازه کافی قوی با فراوانی برای تغذیه ما برای یک مدت زمان طولانی برای آمدن. غیر قابل قبول جایگزین است که بیشتر صخره های مرگ و ما شیلات در ادامه به کاهش است.

COVID-19 تا به ما یادآوری است که همه ما متصل در این شکننده سیاره آبی و انرژی پایدار و مدیریت منابع طبیعی از جمله آب و غذا و اقیانوس — به طور مستقیم یا غیر مستقیم تحت تاثیر تغییرات آب و هوایی به طور خاص گرمایش جهانی. در حال حاضر زمان برای ما به اذعان کرد که بازدید کنندگان دفاع و ساخت و ساز است که در طول تاریخ پایدار اقتصاد محلی همه در خطر است. تنها گزینه قابل دوام است که به سرمایه گذاری در طرح های سبز ساخته شده بر پایه عدالت اجتماعی با توجه خاص پرداخت می شود به سلامت و ثروت و نابرابری. این انتخاب ما را اگر ما به تضمین آینده برای ما keiki.

به یاد داشته باشید که تقویت سلامت جسمی و روحی خوب است که یک پیش نیاز به انجام بخشی از ما را برای پرداختن به تغییرات آب و هوایی و بی عدالتی اجتماعی. بیش از حد بسیاری از بیماران من که عمیقا متعهد به تغییر مثبت در مقیاس بزرگ تمایل به غفلت از خود. در طول یک بیماری همه گیر یکی ممکن است انتظار بازدیدکننده داشته است بیشتر برای مراقبت های پزشکی و در عین حال بسیاری از آنها به تعویق افتاد لازم است مراقبت های بهداشتی در طول این زمان از جمله غربالگری پیشگیری و درمان بیماری های مزمن.

به عنوان هاوایی باز می شود تا Manakai شروع به دیدن یک افزایش قابل توجهی در حجم تماس بگیرید. همه نشانه این است که ما در حال شروع به گرفتن تا در مراقبت از ما مسائل مربوط به بهداشت شخصی. این نشانه خوبی است برای انجام این کار لازم است از جلسه امروز, اجتماعی و چالش های آب و هوا ما باید برای مراقبت از خودمان و شبیه سازی تغییر ما مایل به دیدن ما مشترک جهان است.


ایرا Zunin یک تمرین پزشک. او مدیر پزشکی Manakai o Malama یکپارچه بهداشت و درمان و مرکز توانبخشی و مدیر عامل شرکت جهانی Advisory Services, Inc. لطفا با ارائه سوالات خود را به [email protected]


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>