ستون: مواد غذایی رشد کرده و در داخل باغ ارائه می دهد بزرگ فواید

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

در طول جنگ بار دولت ها را تشویق مردم به گیاه “باغ پیروزی” با این هدف است که خانواده ها می تواند به رشد تولید و کمک به تامین مواد مغذی ضروری است. علاوه بر میوه ها و سبزیجات در حال عمده منابع از ویتامین های A و C و آنها نیز ارائه طیف گسترده ای از غیر ضروری اما مواد شیمیایی گیاهی مفید. این ترکیبات اغلب منبع از رنگ های زیبا در این مواد غذایی است. در بدن ما انجام می دهند همه چیز مانند محافظت در برابر استرس اکسیداتیو.

یکی دیگر از مزایای تازه برداشت تولید است که آن را به طور کلی در تغذیه آن اوج که برداشت شده است. از برداشت به مصرف مواد مغذی مانند ویتامین C به آرامی کاهش است.

سوال: آیا می توانم یک فرد تولید مواد غذایی بدون حیاط و یا باغ جامعه, طرح ؟

پاسخ: صرفنظر از وضعیت زندگی وجود دارد چیزهایی که شما می تواند به رشد تولید برخی از مواد غذایی تازه. برای کسانی که با جنوب یا جنوب غربی-جنوبی رواق یا پنجره که اجازه می دهد تا برای شش تا هشت ساعت از نور خورشید بسیاری از گیاهان و سبزیجات را می توان رشد در ظروف.

ساده ترین نوع از سبزیجات به رشد با موفقیت در حال سست برگ سبزی مانند کاهو و اسفناج و برگ چغندر. در عنوان کمی تا پنج هفته شما می توانید تولید 10 یا بیشتر سر کاهو و چیدن فردی برگ کاهو به عنوان مورد نیاز هر یک از کاهو می تواند مجددا در فقط دو هفته دیگر برای سه حالت اضافی harvestings. همچنین رشد سبزی در داخل به طور قابل توجهی کاهش می دهد شانس خود را از بودن در معرض انگل زا رت lungworm بیماری است.

خرید گیاه کوچک شروع می شود و یک کیسه گلکاری خاک خواهد شد هزینه کمتر از $10. ظروف در حال رشد می تواند به عنوان اساسی به عنوان با استفاده از ظروف یکبار مصرف پلاستیکی ظروف غذا و یا به عنوان پیچیده به عنوان مورد نظر. آن را ضروری است برای اطمینان حاصل شود که گیاهان نه overwatered و در نتیجه تمام ظروف در حال رشد باید سوراخ زهکشی صرف نظر از نوع.

دیگر گیاهان است که می تواند با موفقیت رشد روی تاقچه شامل بوش لوبیا بوش گیلاس, گوجه فرنگی, هویج, فلفل تربچه و موسیر. Microgreens همچنین می توانید تبدیل شدن به بخشی از باغ در محیط داخلی. اتمام حماسه باغبانی ویدیو یوتیوب به شما آغاز شده است.

س: آیا راه رشد مواد غذایی است که نیازی به غرب رو ویندوز یا خاک ؟

یک: رشد جوانه فراهم می کند مزایای تغذیه ای شبیه به محصولات تازه و فوق العاده آسان. جوانه زدن نیاز به حدود دو قاشق غذاخوری از دانه های بزرگ و گسترده دهان, جار cheesecloth و یا هر کوچک-مش روی صفحه نمایش اجازه می دهد تا آب زهکشی و گردش هوا. بدون نور خورشید مورد نیاز است.

این Kratky هیدروپونیک روش توسعه یافته توسط دانشگاه هاوایی-Manoa استاد بازنشسته برنارد Kratky رشد گیاهان بسیار سریع تر از همان گیاهان رشد کرده در خاک می شود و می تواند به ارزش سرمایه گذاری در رشد چراغ. استثنایی وجود دارد انجام آن را به خودتان یوتیوب در Kratky روش. مورد علاقه ما هستند Tikki O Khang استار و مایک VanDuzee. فیلم های خود را بسیار آسان است به دنبال و نزدیک به ادم.


آلن Titchenal Ph. D. C. N. S. و Joannie Dobbs, Ph. D. C. N. S. هستند متخصصان تغذیه در گروه تغذیه انسان, مواد غذایی و علوم دامی دانشکده کشاورزی گرمسیری و منابع انسانی دانشگاه هاوایی در Manoa. دابز همچنین با این نسخهها کار با دانشگاه خدمات بهداشتی و درمانی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de