ستون: کلید رمزگشایی imperils ما حریم خصوصی و امنیت

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

با همه هرج و مرج و سردرگمی و تعارض مصرف سالن دولت در حال حاضر شما می خواهم برای روشن گم شده گزارش می دهد که ایالات متحده دادستان کل و یک گروه از سناتور ایالات متحده آمریکا در حال حمایت از یک لایحه جدید که کرک باز فضاهای امن که در آن شما در حفظ و خود را عمیق ترین تاریک ترین اسرار.

اسرار مانند مورد علاقه خود را مافین, دستور, خود, دسته نرم افزار چت با خارج از کشور خود را دوست دختر خود را خوشحال ساعته زوم دیدار و آی فون خود را رول دوربین.

و یا تماس های خود را با وکیل خود تحقیقات هسته ای یادداشت و یا ضبط شده خود را از غیر قانونی سیاسی نقشه و یا استفاده داخلی.

چه چیزی باعث حفاظت از این اسرار همه اسرار ممکن است رمزگذاری: رمزگذاری و رمزگشایی اطلاعات به حفاظت از آن در حالی که آن را در ذخیره سازی و یا در حمل و نقل.

پس مرموز دامنه cryptographers و دانشمندان کامپیوتر رمزگذاری است که در حال حاضر drearily رایج است. اتصالات خود را به بسیاری از وب سایت های رمزگذاری شده به طور پیش فرض. پیام های ارسال شده بین اپل رمزگذاری شده هستند. با تمام اطلاعات کارت اعتباری باید رمزگذاری شده توسط فروشگاه ها و کسب و کار است که استفاده از آن است. و هنگامی که شما با استفاده از یک رمز عبور شما اغلب ارائه کلید unscrambling و دسترسی به اطلاعات است.

گسترده رمزگذاری بیشتر به معنی حریم خصوصی و امنیت بیشتر. افسوس که آن را محافظت می کند و هم مردم خوب و مردم بد است.

این innocuously نام قانونی دسترسی به داده های رمزگذاری شده عمل صدا ممکن است مانند یک ایده خوب است. چرا نمی خواهیم به اجازه اجرای قانون دسترسی به اطلاعات است که می تواند کمک به آنها را حل جرم ؟ شده اند وجود دارد بیش از چند عناوین که برجسته که در آن یک قفل تلفن و یا درهم فایل نگه داشته است پلیس و اف بی آی از حفر عمیق تر به یک توطئه جنایی و یا حتی یک تهدید تروریستی.

و پیشنهاد قانون روشن می سازد که یک جستجو در حکم امضا شده توسط یک قاضی مورد نیاز خواهد بود به تقاضا است که یک شرکت با تکنولوژی یا محصول ساز باز کردن یک فایل و یا دستگاه. در یک دنیای کامل موجود کنترل و توازن خواهد اطمینان حاصل شود که این قدرت جدید می تواند مورد استفاده قرار گیرد تنها برای خوب نمی شود و نمی توان با هدف غیر نظامیان بی گناه.

بیش از حد بد ما زندگی نمی کنند در یک جهان کامل.

بدیهی است که وجود توان بالقوه برای بد بازیگران در اجرای قانون و یا دولت خود را به استفاده از قدرت نظارت از کینه و حرص و آز و یا از روی کنجکاوی. وجود دارد بیش از چند نمونه از این مشکل در حال حاضر.

اما حتی قرار دادن آن کنار مشکل بزرگتر این است: آن است که ممکن است برای ساخت یک درب است که تنها مردم خوب می توانید استفاده کنید.

رمزگذاری است که یک جامد ثابت شده علم مربوط به ریاضی است که چرخش سر خود را. وجود دارد طرح های رمزگذاری را که قرن ها از آسیاب توسط ابر رایانه ها برای شکستن. تنها راه شما می تواند تضمین کند “قانونی دسترسی” به داده های رمزگذاری شده است که برای ساخت در پشت درب.

تصور کنید که یک کلید سحر و جادو است که می تواند باز کردن هر قفل. البته این کلید می تواند به شدت محافظت می شود و به ندرت استفاده می شود. متاسفانه این واقعیت وجود دارد که آن بدان معنی است که آن را ممکن است یک کپی ساخته شده می تواند یا با گرفتن دسترسی به اصلی و یا به سادگی به آزمون و خطا در طول زمان است.

و هنگامی که ما در حال صحبت کردن در مورد کلید های دیجیتال یک کلید سحر و جادو را می توان کپی و توزیع بی وقفه. آن را نمی خواهد طولانی قبل از هر قفل دیجیتال بی فایده است. سحر و جادو کلید برای رمزگذاری انبوه ایده بد است.

یک کلید سحر و جادو است که با این نسخهها کار فقط برای فناوری آمریکا است و حتی بدتر ایده به سایر نقاط جهان هنوز هم دسترسی به برش لبه رمزگذاری برای همه چیز از حساب های بانکی به smartwatches. در آن جهان خواهد شما با استفاده از یک آمریکایی سرویس یا دستگاه ؟ هر فرد و یا کسب و کار ؟

هر ابزار می تواند مورد استفاده قرار گیرد برای خوب یا بد. قانون اساسی ایالات متحده و آزادی های مدنی محافظت از بی گناه نیز گناه است.

بحث بر رمزنگاری یکی از حریم شخصی در مقابل امنیت ملی است. این آزادی در مقابل کنترل. و آزادی چیزی است که تعریف می کند کشور ما است.


رایان اوزاوا است مدیر ارتباطات محلی با تکنولوژی شرکت هاوایی اطلاعات خدمات و ناشر HawaiiStories.com دیجیتال ادبی.


tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>