ستون: 25 لایحه مقررات خواهد بود مقرون به صرفه برای سازندگان و خریداران

سرمقاله | جزیره صدای

هونولولو است شورای شهر است و با توجه به لایحه 25 یک کد به نیاز های جدید خانه ها و ساختمان های که بیشتر انرژی کارآمد و مقرون به صرفه تر برای ساکنان. ادامه مطلب

هونولولو است شورای شهر است و با توجه به لایحه 25 یک کد به نیاز های جدید خانه ها و ساختمان های که بیشتر انرژی کارآمد و مقرون به صرفه تر برای ساکنان. با عبور قوی از بیل 25 شورای منطقه بندی, برنامه ریزی و مسکن کمیته فرصت برای کاهش صورتحساب ابزار در نیم محلی برای صاحبان و اجاره خانه های جدید است. در سراسر کشور ما شاهد خانواده ها در تلاش برای پاسخگویی به صورتحساب ماهانه خود را و اقامت در خانه های خود و شهرستانها در حال گرفتن نگاه نزدیک در کیفیت و بهره وری از خانه های ساخته شده توسط توسعه دهندگان.

من بخشی از این تلاش است. من در آغاز زندگی حرفه ای من کمک به خانواده های کم درآمد و مبارزه اخراج و به عنوان بخشی از “بهره وری انرژی برای همه” ابتکار من مشغول به کار در شهرهای سراسر کشور برای ایجاد برنامه های صرفه جویی انرژی برای خانواده های کم درآمد و اجاره — بنابراین من می دانم که ما می توانیم حمایت از مردم در تلاش برای تقبل هزینه زندگی در هونولولو.

به عنوان کسی که هم دوست دارد صرف وقت در اوآهو را تهدید سواحل و تنفس پاک هوایی جزیره من می خواهم به مطمئن شوید که همه ما انجام بخشی از ما را برای حفاظت از این جزیره زیبا برای نسل های آینده است.

هونولولو لایحه 25 ارائه می دهد هر دو حفاظت از محیط زیست و صرفه جویی در هزینه برای ساکنان خانه های جدید است.

ما ممکن است فکر می کنم در مورد آن زمانی که ما به نوبه خود در آب گرم و یا غیرفعال کردن تهویه مطبوع, اما ساختمان های مسئول بیش از 40 درصد از آلودگی کربن. اما به دلیل تاخیر و انفعال هونولولو است که در حال حاضر در رتبه چهارم کشور را-بدترین شهر در تشویق ساختمان صرفه جویی در انرژی.

از طریق کار من با شهرهای آمریکا آب و هوا چالش من کمک هونولولو و شهرستانها در سراسر کشور شکل از چگونه به کاهش آب و هوا-گازهای آلاینده از خانه ها و ساختمان. در حال حاضر 42 متحده و صدها نفر از شهرستانها گذشت انرژی کدهای که نیاز به توسعه دهندگان برای کاهش ضایعات و آلودگی در هنگام ساخت ساختمان های جدید است. اگر شورای شهر با تصویب یک لایحه قوی, 25, هونولولو خواهد بود علاوه بر خوش آمدید به این جنبش رو به رشد در.

بیل 25 شامل بهترین از آنچه که ما شاهد آن هستیم در سراسر کشور است. این شامل ثابت شده است بهترین روش برای صرفه جویی در مصرف انرژی و کمک به شارژ اتومبیل های برقی — ارزان قیمت به کار در هاوایی — و به استفاده از آب گرم کن خورشیدی که منحصر به فرد مناسب برای هونولولو آب و هوا و در حال حاضر مورد نیاز توسط قانون دولت است. آن را نیز سقف جدید “خورشیدی-آماده” پس صاحب خانه می تواند ارزان نصب پانل های خورشیدی و صرفه جویی بیشتر با تولید قدرت خود را از پشت بام ،

در حالی که مخالفان این لایحه استدلال کرده اند آن را به ساخت و ساز گران ما تخمین می زنند که توسعه دهندگان را در واقع صرف از $750 در اکثر $3,200 بیشتر شامل بهره وری انرژی. که کمتر از نیم درصد از یک خانه جدید قیمت و با 50% ماهانه صرفه جویی انرژی در صورتحساب را نمی طولانی برای مالکان و اجاره به جبران همه که و بیشتر.

محلی مردمی که صحبت کردن در یک راه بزرگ برای صرفه جویی در انرژی و پول است. بیش از 90 درصد از شهادت نوشته شده به شورای شهر در این کمیته آخرین جلسه خواستار تصویب لایحه قوی, 25. یک نظرسنجی در سال گذشته متوجه شد که 8 در 10 ساکنان حمایت از این. ساکنان می دانم این است که در مورد ساختمان خانه که مقرون به صرفه تر به زندگی می کنند در حال حاضر ساکنان هونولولو — و فرزندان و نوه ها که زندگی می کنند وجود دارد برای سال بیشتر است. این است که در مورد موضع در برابر بحران آب و هوا که در حال حاضر هدف قرار دادن هونولولو با دماهای بالاتر بدتر شدن طوفان و ساحل دست دادن.

من امیدوارم که برای به اشتراک گذاشتن این حقایق در هونولولو شورای شهر منطقه بندی و برنامه ریزی مسکن کمیته. این لایحه در حال حاضر به تاخیر افتاده است ، من مصرانه از شورای شهر به عمل در حال حاضر به رای دادن بله قوی و سیاست های توسعه پایدار و مقرون به صرفه راه زندگی است.


ماریا Stamas مستقر در سان فرانسیسکو با این نسخهها کار برای سرعت بخشیدن آب و هوا-اقدام در شهرستانها در سراسر کشور با تمرکز بر توسعه و تقویت عادلانه تمیز-سیاست های انرژی برای ساختمان ها. او باعث شده است که حمایت از تلاش های قبل از, California Public Utilities Commission, کالیفرنیا کمیسیون انرژی و مجلس قانونگذاری کالیفرنیا.


tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>