رنگ های شیشه ای در خورشید’: سونوما ساحل شیشه سربی

باندی تاسیس juried art walk چند سال پس از حرکت به ماهی قزل آلا نهر زمانی که او تا به حال چندین قطعه به فروش و scouted منطقه برای همسایه هنرمندان برای پیوستن به او در نمایشگاه آثار خود را. این رویداد به صورت رایگان نیز شامل هنرمندان مهمان است و آن در 20 سال آینده هنر راه رفتن برای ساعت 10 صبح تا 4 بعد از ظهر مارس 25 و 26 (بازدید salmoncreekartwalk.com برای جزئیات بیشتر).

باندی را طرح اغلب تکامل از منافع مشتریان و ایده ها — گسترده و یا خاص. یکی از مشتری دقیقا می دانستند که او چه می خواست پایین کشیدن شلوار خود را به او نشان, تا تو, این برنامه شامل یک دلفین و ترش. تصویر در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در زن پنجره حمام است. “این است که تو در پایین” باندی گفت: با اشاره به یک عکس از شباهت در نمونه کارها خود را.

به صورت باندی بزرگترین قطعه او راه اندازی شد برای ایجاد یک شیشه entryway برای دامنه کوه خانه با جارو نمایش در سونوما ساحل. “در آن زمان من فقط به من پری دریایی فاز. من فکر کردم من می خواهم به انجام یک merman و این که چگونه نپتون آمد.”

آن را در زمان یک سال برای تکمیل پروژه مفصل درب جلو با دو طرف پانل با پادشاه دریا برگزاری خود را دراز نیزه سه شاخه موهای خود را به ظاهر باد در نسیم اقیانوس. قطعه ای نصب شده بود در ماه ژوئن از 2011 بدون دردسر.

“همه تاسیسات حمله قلبی برای من” Bundy گفت. “یکی کرک و آن را …” او نمی پایان حکم او. شوهرش نصب آثار او تماس بر دوستان برای کمک به پروژه های بزرگتر.

بسیاری از آثار او ویژگی seascapes مانند یک سری از جریان چتر دریایی او بر روی صفحه نمایش در استودیو. یکی از طرح های ساخته شده به طور کامل از پاک کردن بافت شیشه جلب نور از استودیو خود را درب. باندی نیز طراحی کرده است همه چیز را از یک عنکبوت و یک تمساح — در هر دو ویندوز در خانه او را به یک پرواز ماهیگیر برجسته در دو طرف پانل های درب برای یک زن و شوهر را از خانه.

باندی ایجاد یک شیشه قطعه برای یک راهرو تو رفتگی در دیوار که به نظر می رسد مانند یک 3D آکواریوم پر از درخشان دریای زندگی. یکی دیگر از کار راه اندازی امکانات توکان از گینس آبجو تبلیغات (یک کف دار پاینت متعادل در آن منقار) که در حال حاضر بر روی صفحه نمایش در یک خانه میخانه.

پرندگان مختلف و کردن birdhouses lighthouses, حباب, قایق, گل, شکوفه, دار زدن, گیاهان, خورشید, قمر سگ ها و گربه ها نیز پیدا کرده اند راه خود را به آثار او. هر زمان که مناسب “من همیشه ماهی قزل آلا نهر در پس زمینه اگر من می توانم” او گفت:.

اگر چه باندی دوست دارد در هر مرحله از رنگ آمیزی شیشه ای فرآیند “من واقعا لذت بردن از طراحی بخش است. من کاملا در رابطه با طراحی و الگو است.”

او طرح خود را طرح انتقال الگوهای سنگین کارت سهام با استفاده از کاغذ کربن و سپس کاهش هر شماره قطعه بنابراین او می تواند شروع به کار با شیشه و نوار سرب آمد یا فویل مسی برای رسیدن به چشم انداز خود را.

او بازدیدکننده داشته است در اتاق که در آن قطعات سفارشی نصب خواهد شد نه تنها برای اندازه گیری, اما برای به دست آوردن احساس برای فضا است. او در نظر چشم انداز که در آن مشتریان را مشاهده کنید قطعه حتی از صندلی توالت.

باندی زمان کمی است برای ایجاد قطعه برای نمایش در گالری های هنری یا مغازه ها. به جای او متکی در کمیسیون و ماهی قزل آلا نهر ArtWalk برای کسب و کار. در علاوه بر این به شیشه قطعات او را تکمیل مس مجسمه و باغ هنر که او رنگ و زینت با زرق و برق و یا دانه های.

او همچنین مدیریت فصلی Bodega خلیج بازار کشاورزان و او و همسرش بوده است داوطلب جانشین Bodega خلیج جامعه مرکز در دهه گذشته یکی از بسیاری از جامعه involvements.

باندی به دنبال آثار هنری خود را به عنوان اغلب به عنوان او می تواند اما هرگز مرتکب به یک دقیق تاریخ اتمام برای سفارش کار. “این بستگی دارد که چه خبر است در زندگی من,” او گفت:. مشتریان خود را به درک.

حتی پس از چند دهه به عنوان یک صنعتگر او هرگز لاستیک پله به مشاهده پروژه های انجام شده اعم از بزرگ و یا فروتن. “من آنها را نگاه کنند و می گویند,” من واقعا که.’ اما من لازم نیست که یکی از مورد علاقه. هر که به ویژه به دلیل مختلف.”

متوسط نیست ارزان یکی. “این فوق العاده, فوق العاده, متوسط, اما آن را گران است,” او گفت:. نیز وجود دارد کمتر شیشه ای از هنرمندان در دوره قبلی. “این یک خشم در 1970s. همه آن را انجام داد.”

باندی می یابد بی اندازه شادی “هنگامی که یک مشتری می بیند (خود را سفارش قطعه) برای اولین بار و آنها آن را دوست دارم. که باعث می شود من احساس می کنم خیلی خوب,” او گفت:. “آنها در حال گرفتن یک-از-نوع چیزی که هیچ کس دیگری را.”

برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد دیانا باندی را رنگ آمیزی شیشه ای هنری بازدید salmoncreekdesign.com.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>