کلرادو اسکی باز می میرد از خفگی پس از کت گرفتار شده بود توسط chairlift

مقامات در کلرادو در ادامه به بررسی پس از مرگ یک اسکی باز در Vail که خفه به مرگ پس از گرفتار شدن در یک تلهسییژ. این حادثه نشانه حداقل هشتم اسکی باز مرگ از فصل در کلرادو کمی کمتر از مجموع با زمان مشابه در سال گذشته.

Jason لاک نیوجرسی درگذشت پنج شنبه از خفگی موضعی در آسمان آبی حوضه بخش از بدرد خوردن اسکی توچال با توجه به Eagle County پزشکی قانونی. لاک مرگ رد شد یک حادثه است.

“ما هنوز در حال تحقیق در مورد چگونگی این وضعیت اتفاق افتاده است. با توجه به تحقیقات اولیه ما این مرحوم تضعیف از طریق صندلی از صندلی بالابر و اسکی کت رو در صندلی” پزشکی قانونی کارا Bettis گفت بدرد خوردن روزانه در هفته گذشته. Bettis گفت: chairlift تاشو صندلی سمت چپ بود در سمت راست که به ایجاد یک شکاف زمانی که لاک رفت به نشستن و کت خود را گرفتار در اطراف سر و گردن و منطقه قطع کردن راه هوایی او را. شاهدان عینی گفته محلی, اخبار رسانه های اسکی گشت انجام CPR در 46 ساله اسکی باز که شد مرده در بیمارستان.

جزئیات بیشتری در مورد لاک نیست فورا در دسترس و بستگان قادر به توان پس از مرگ او.

“آنها باید فقط به دکمه توقف وجود دارد توقف اضطراری و وجود دارد را متوقف کند و اگر آنها کار خود را انجام آنها می تواند ضربه آهسته توقف قبل از مهمانان در حال بارگذاری” جوزف بلاخ کلرادو وکیل است که litigates اسکی حوادث گفت: دنور ABC 7.

Vail Resorts بسته منطقه در Chairlift 37 روز پس از حادثه اما در بیانیه ای در دفاع از آن آسانسور به عنوان بازرسی شده است و عملکرد درست در زمان حادثه.

“Vail کوه و کل Vail Resorts خانواده ما مخلص و گسترش حمایت از ما به مهمان خانواده و دوستان” Vail Resorts مدیر عامل بث هوارد در بیانیه ای گفت.

ملی مناطق اسکی انجمن اسکی توچال گروه تجارت گفت: در یک سال 2017 صنعت کاغذ است که مرگ و میر در تله کابین به دلیل خرابی مکانیکی نادر است. کلی هوبر 40-year-old تگزاس زن کشته شد پس از پرتاب از یک بالابر اسکی در کلرادو گرانبی تگزاس رفت و آمد مکرر در سال 2016 به دلیل نقص با بالابر مکانیکی درایو. بالابر صدمات ناشی از دیگر nonmechanical مسائل شایع تر است, از جمله یکی از 2017 که در آن یک اسکی باز کوله پشتی گرفتار شده بود توسط یک تلهسییژ در Arapahoe حوضه و او کشیده بود و به پایین تپه کون گردن و ناخودآگاه قبل از او قطع شد و نجات یافت.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>