کلرادو رفت و آمد مکرر به سر اسکی این هفته

دنور — زمان به گرد کردن آن و لحن کسانی که اسکی. حداقل یک رفت و آمد مکرر بالا در رشته کوه های راکی کلرادو در حال برنامه ریزی برای بازگشایی پس از بیش از دو ماه وقفه ناشی از کوروناویروس.

Arapahoe حوضه باز خواهد شد روز شنبه با محدودیت ارائه نشانه ای از امید برای ویران صنعت و کوه جوامع است که به طور نامتناسبی تحت تاثیر این بیماری در اوایل بیماری همه گیر.

رفت و آمد مکرر در نزدیکی قاره تقسیم غرب دنور را محدود کردن تعداد اسکی بازان و snowboarders که نیاز به رزرو و مهمانان باید از پوشیدن چهره و پوشش اگر آنها نمی تواند حفظ اجتماعی فاصله.

یک حوضه را “ساحل” ردیف از پارکینگ نزدیک به آسانسور نمی میزبان هر طرف این بهار و tailgating منع شده است در تمام پارکینگ.

“این است که رفتن به بسیار متفاوت” آلن Henceroth رفت و آمد مکرر را افسر ارشد عامل نوشت و در وبلاگ خود در روز یکشنبه ،

یک حوضه را بازگشایی می آید و پس از تصویب اجلاس شهرستان درخواست برای یک واريانس از دولت بهداشت عمومی جهت است که بسته استراحتگاه 14 مارس ، رژیم صهیونیستی. Jared پلیس است که انتظار می رود به ایجاد یک اطلاعیه مربوط به همه کلرادو اسکی دوشنبه.

اما به سرعت در حال ذوب شدن برف در کشور بالا به معنی بیشتر نمی خواهد بود قادر به بازگشایی شده است. تا کنون تنها یک حوضه که در صدر در 13,050 فوت بالاتر از سطح دریا در حال برنامه ریزی برای آتش تا آن آسانسور.

رفت و آمد مکرر معمولا باز باقی می ماند تا زمانی که در اوایل ماه ژوئن و گاهی اوقات به اوایل ماه جولای بسته به برف.

ملانی میلز رئیس جمهور و مدیر عامل شرکت کلرادو اسکی کشور ایالات متحده آمریکا یک گروه صنعتی است که نشان دهنده 23 مناطق اسکی در سراسر کشور گفت: بازگشایی خواهد کمی به کمک مالی کتک استراحتگاه اما خواهد بود “یک شات واقعی اعتماد به نفس در حال حرکت رو به جلو است.”

“این فقط می تواند یک تقویت روحیه پس از این تجربه او گفت:” مدت کوتاهی پس از استراحتگاه مجبور شدند به نزدیک است.

هنوز هم برخی از آنها انتخاب اجازه می دهد تا اواخر بهار اسکی.

Breckenridge Ski Resort شمردن با ایده بازگشایی اما صاحب Vail Resorts پنج شنبه اعلام کرد این امر به جای تمرکز بر گرفتن آن تابستان عملیات در اواخر ماه ژوئن یا اوایل جولای است.

“هدف ما این است برای برنده شدن در این مسابقه به بازگشایی آن را به نگاه یک روز با غرور و افتخار بزرگ در سابقه خود در ایمنی” Vail Resorts مدیر عامل راب کاتز نوشت: در نامه ای به کارکنان.

او افزود که “شور و شوق فوق العاده ای” در چند اجرا می شود در این فصل با این حال وسوسه انگیز می تواند چالش برانگیز برای رفت و آمد مکرر به مدیریت.

یک-حوضه می پیوندد اورگان Timberline تسلیم و منطقه اسکی و کوه. لیسانس در بازگشایی. اورگان تفریحی افتتاح در اواسط ماه مه پس از رژیم صهیونیستی است. کیت براون یک فرمان اجرایی را امضا اجازه می دهد اسکی و اسنوبورد برای رزومه در سراسر کشور.

“ما باور داریم که, هوای آزاد, تفریح و سرگرمی, آیا این, اسکی بازی, اسنوبورد و یا در غیر این صورت خوب است از نظر جسمی و روانی برای مردم” Timberline سخنگوی جان برتون گفت. “این چیزی است که مردم نیاز به حرکت به جلو و خوشحال و سالم انسان است.”

رفت و آمد مکرر باز با سیستم رزرو و نیاز به مهمانان برای پاسخ به یک COVID-19 پرسشنامه و پوشیدن عینک و یا عینک و همچنین به عنوان ماسک و دستکش. آنها همچنین باید فاصله آنها از هر کسی که در گروه خود است.

برتون گفت: انتقال شده است “را” و ارائه می دهد فرصت برای آموزش استراحتگاه دیگر چگونه عمل اگر coronavirus را تحت تاثیر قرار بعدی زمستان فصل است.

“این یک تجربه خوب اما مردم نیاز به آماده برای چیزی بسیار متفاوت” برتون گفت. “این یک دنیای جدید است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de