کلرادو امدادگر که برای کمک به نیویورک می میرد از COVID-19

در همان روز که شهر نیویورک 911 dispatchers به میدان فرستاد حجم تماس ها دیده نمی شود پس از حملات یازدهم سپتامبر ، حملات 11 پل کری پیراپزشک, مجموعه ای از برای حدود 1800 مایل رانندگی از دنور به شهر نیویورک در یک آمبولانس.

کری بازنشسته آتش نشان که کار را برای سه دهه با Aurora آتش گروه شناخته شده بود برای اینکه یک امدادگر ماهر که مایل به زمین برای پوشش تغییرات از همکاران.

یک همکار ریک Diemert توصیف کری به عنوان یک “واقعا قابل اعتماد آقا.”

کری وارد در شهر نیویورک در اواخر ماه مارس روز قبل از مقامات صادر اضطراری هشدار در مورد رشد بیماری همه گیر کوروناویروس: “به دنبال مجوز بهداشت کارگران است.”

برای سه هفته کاری حمل و نقل COVID-19 بیماران به بیمارستان توسط آمبولانس و کمک به اعزام 911 تماس به دلیل حجم بالا.

کری 66 در حال حاضر برای امضا یک دوم 30 روز استقرار در نیویورک هنگامی که او شروع به احساس بیمار. یازده روز بعد — روز پنج شنبه — او از COVID-19 در مرکز پزشکی مونته فیور در برانکس.

کاری به کار گرفته شد توسط Ambulnz یک آمبولانس شرکت که مستقر 72 کارکنان از سراسر کشور از جمله کالیفرنیا کلرادو و تنسی به کمک در نیویورک است.

شهردار بیل د Blasio روز جمعه گفت که نیویورک شد, عزادار برای کاری است و در شهرستان خواهد احداث یک بنای یادبود برای او.

“ما باید از دست کسی که به ما کمک به دفاع از ما,” او گفت:. “و چیزی وجود دارد به خصوص دردناک وقتی کسی درست — یک همکار آمریکا می آید از سراسر کشور به سعی کنید برای کمک به مردم شهر نیویورک و در حالی که کار برای صرفه جویی در زندگی در اینجا می دهد زندگی خود را. این بسیار دردناک است.”

کاری همکاران را به یاد داشته باشید او را برای مهربانی و خدمات خود را به دیگران Diemert مدیر عملیات برای Ambulnz گفت: در یک کنفرانس خبری.

کری دو پسر و چهار نوه گفت: آنها ویران شد.

“او در معرض خطر سلامت و ایمنی خود را برای محافظت از دیگران و ترک این جهان به مکانی بهتر” خانواده در بیانیه ای گفت. “ما در صلح دانستن است که پل آنچه را که او دوست داشت و چه به اعتقاد او در حق تا پایان.”

کاری بود که در میان هزاران نفر از خط مقدم پاسخ که پاسخ دادن به تماس برای کمک در طول coronavirus بحران, سفر به نیویورک در یکی از تاریک ترین آن بار.

نیویورک مقامات گفته اند که این کمک اضافی از بازنشسته و فعال کارکنان مراقبت های بهداشتی ارزشمند بوده است. بیش از 94,000 امضا کرده اند حاضر به کار در شهر نیویورک از جمله بیش از 27,000 از خارج از نیویورک با توجه به رژیم صهیونیستی است. اندرو کومو ،

“تسلیت ما بیرون بروید به آقای کری خانواده و دوستان” به سازمان مدیریت اضطراری فدرال خبر داد. “او در خدمت نقش مهمی به عنوان بخشی از کل-از-امریکا COVID-19 دیدگاه در نیویورک منطقه است.”

امروز یک گارد احترام و بزرگی در صفوف منظم از وسایل نقلیه اضطراری را ترک خواهد کرد یک کفن در جزیره استاتن رهبری به Newark Liberty International Airport. کری بدن خواهد شد و سپس پرواز به دنور که در آن یک دوم مراسم برگزار خواهد شد.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de