Collegians کتاب زنان دسته یک بسکتبال فینال اسکله با پیروزی Saints

Jason Mennellکلگورلی خیش

Saints star Elena Scafidi tries to shoot under pressure.Picture: Kelsey Reid
آیکون دوربینSaints ستاره النا Scafidi تلاش می کند به ساقه تحت فشار است.تصویر: Kelsey رید اعتباری: Kelsey رید/کلگورلی خیش

CBC را بدست آورد-یکی از زنان ثابت آنها یک نیروی محسوب می شود و پس از شارژ به رقابت فینال با غالب پیروزی بیش از پرستاران در روز دوشنبه.

خرد کردن 124-66 پیروزی در نیلز هنسن ورزشگاه مشخص شده بازگشت به فرم Collegians پس از عنوان مورد علاقه های شما بودند upstaged با المپیک پنجشنبه گذشته.

این تصویری بر روی صفحه رادار بود Collegians’ اولین شکست خود را پس از 12 دسامبر 2018 هنگامی که آنها نیز از دست داد به المپیک. اما شش-زمان حاکم premiers منعکس دوشنبه شب حذفی در برخورد قاطعانه مد.

غالب پیروزی را به عنوان یک هشدار به المپیک که Collegians مواجه می شود برای حقوق bragging به کلگورلی-تخته سنگ Basketball Association عنوان در روز شنبه.

آن بود که پرستاران قرار داده است که اولین نقطه در هیئت مدیره در دوشنبه شب crunch بازی هنگامی که لشکر بهترین گلزن النا Scafidi (29) یافت سبد سه بار در دقیقه باز به سمت او اوایل 5-2 منجر شود. اما Collegians’ سه نفر ساده لوح کلنسی (42) اما Klasztorny (33) و سارا Tagliaferri (20) شد و سریع به حول و حوش.

KBBA Division 1 Women Prelim - CBC d Saints
Saints' Aaliyah Forrest in action.
آیکون دوربینKBBA بخش 1 زنان Prelim – CBC d Saints
پرستاران عالیه فارست در عمل است.
اعتبار: کلگورلی خیش

تا پایان سه ماهه اول Collegians تا به حال ساخته شده است یک 28-15 بافر.

سرب ballooned به 60-35 به عنوان مورد علاقه های منتقل شده از طریق چرخ دنده رفتن به نیمه زمان استراحت است.

با دو دوره متوالی ضرر و زیان منجر به بحران, بازی, Saints, که به پایان رسید به طور منظم در فصل سوم پس از برنده شدن فقط هفت از 15 بازی در مواجهه با یک نبرد دشوار به پنجه راه خود را به مسابقه. با یک نقطه ثابت کند اما Collegians اجازه نمی دهد مخالفان خود را هر فضای تنفس.

شروع ترم سوم دیدم Aimee Borchet (17) snaffle دو نقطه قبل از هم تیمی Klasztorny همچنین اضافه شده به چوب خط حساب کردن.

با Collegians مسلط اجرای بازی نردبان رهبران همه اما مهر و موم پیروزی زمانی که آنها رفت و به سه ماهه پایانی پیشرو 94-49.

Collegians اجازه نمی دهد تا خود را در اتهام به فینال زنگ.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>