کالج پرتاب برای زیان های ورزشی بودجه بحران

مینیاپولیس >> با پایان این ویروس مختل سال تحصیلی نقشه کشی نزدیکتر قابل پیشبینی تلخ چشم انداز مالی به صورت عمده کالج ورزشی پدید آمده از فرآیند بودجه بندی.

غرب ویرجینیا ورزشی اداره جمعه اعلام کرد پیش بینی 5 میلیون دلار کسری با کاهش دستمزد برای مربیان و کارکنان صف در پاسخ.

وجود 4 میلیون دلار کسری بودجه در مینه سوتا ورزشی اداره پیش بینی برای سال مالی پایان 30 ژوئن و مدیر ورزشی علامت Coyle گفت: “بدون شک همه چیز روی میز” برای صرفه جویی در هزینه در نظر میگیرد. بگیر بالا وجود دارد که در حال حاضر به کاهش دستمزد و استخدام و هزینه های یخ تصویب شده اما در آینده اقدامات مانند سفر کاهش نیز می تواند منجر به از بین بردن برنامه های ورزشی.

در ماه فوریه قبل از شیوع ویروس باعث لغو NCAA بسکتبال مسابقات و مربوط به کاهش شدید در درآمد Gophers شد پیش بینی 1 میلیون دلار مازاد برای 2019-20 سال مالی تشکر در بخشی به خروش در فوتبال, فروش بلیط و جمع آوری کمک های مالی مربوط به یک قوی 2019 فصل برای این تیم است. در حال حاضر آنها به احتمال زیاد به پایان برساند در قرمز Coyle گفت: در هیئت مدیره از رجنت جلسه انجام شده توسط ویدئو کنفرانس.

“ما در حال تلاش به فوق العاده زیرک با ما پاسخ” Coyle گفت.

مینه سوتا $123 میلیون بودجه هشتم-بزرگترین در ده انتهایی به منظور ایالتی اوهایو و میشیگان ایالتی پن, ویسکانسین, نبراسکا ایالتی میشیگان و آیووا. Gophers باید 25 varsity تیم چهارم-در این کنفرانس است. هر دو رجنت در این جلسه و خبرنگاران در یک کنفرانس خبری پس از آن خواسته Coyle در مورد برش ورزشی از یک برنامه کلی که لذت بردم پایدار ملی موفقیت در ورزش هایی مثل والیبال و کشتی و سافتبال. Coyle نگه داشته به اسکریپت و ارائه نمی دهد بسیاری از ویژگی های اما واضح است که چنین اقدامی می تواند آخرین راه حل برای یک گروه که به مدت طولانی برگزار می شود یک حس قوی از غرور در تنوع Gophers برنامه.

“من می خواهم استدلال می کنند ما باید حداکثر درآمد ما بهتر از بسیاری از سراسر کشور” Coyle گفت.

Gophers بودند جلوتر از منحنی در برخی از مناطق. سه اعضای ارشد هیات رفتگان این دانشگاه را برای سایر مشاغل و نمی شد به جای. هنوز تصمیم گیری های دشوار خواهد شد و باید ساخته شود در هفته های آینده به عنوان پیش بینی شده 2020-21 بودجه چرخه روش.

لغو NCAA بسکتبال مردان مسابقات هزینه مدارس جمعی $375 میلیون. مینه سوتا ورزشی بخش و نیروبخش است برای $75 میلیون ضرر از حد انتظار درآمد در بدترین سناریو از سقوط ورزش و در نتیجه هیچ تلویزیونی بازی های فوتبال. بازی های انجام شده بدون طرفداران بستری پروژه به 30 میلیون دلار کاهش در درآمد. بهترین سناریو از بازگشایی پردیس در پاییز و ورزش به عنوان برنامه ریزی شده را حدود 10 میلیون دلار رسید. این اعداد و ارقام نمی حساب کاربری برای کاهش هزینه ها در سفر و مناطق دیگر با توجه به همه گیر.

“ما نه تنها در این وضعیت” معاون تبلیغ و رئیس امور مالی Rhonda شهربابک گفت: هیئت مدیره. “وجود دارد تنها تعداد انگشت شماری از ورزشی بخش است که می تواند مدیریت یک 30 میلیون دلار ضرر و احتمال بسیار کمی که برای زنده ماندن $75 میلیون کاهش در درآمد. که ماهیت ملی چشم انداز در این زمان است.”

در غرب ویرجینیا, ورزشی, مدیر شین لیون گفت: او شما را 10% کاهش حقوق و دستمزد برای سال مالی آینده. مربی تیم فوتبال نیل قهوه ای مردانه, مربی تیم بسکتبال باب Huggins زنان بسکتبال مربی مایک کری و مربی بیس بال سفت Mazey نیز خواهد شد به طور داوطلبانه به 10 درصد کاهش شروع ژوئیه 1. مربیان و ورزشی کارکنان درآمد بیش از 100.000 دلار را 5% کاهش حقوق و دستمزد و کسانی که کمتر از $100,000 را 2.5 درصد کاهش.

ویسکانسین روز شنبه اعلام کرد این درخواست 25 از بالاترین درآمد کارکنان داوطلب برای 15% کاهش پرداخت بیش از شش ماه. این گروه شامل مدیر ورزشی بری Alvarez, مربی تیم فوتبال Paul Chryst و مردان بسکتبال مربی گرگ Gard. وجود خواهد داشت نه هر گونه کاهش ساعت کار.

همچنین اکثر کارکنان خواهد بود شرکت در یک دولت کار-به اشتراک گذاری برنامه که در آن ساعت کاهش خواهد یافت 20 ٪ یا 50٪.

ویسکانسین طرح آزمایشی اثر طول می کشد مارس 18 و اجرا می شود از طریق جولای 25. مدرسه مقامات بر این باورند این طرح باید ذخیره ورزشی بخش حدود 2.8 میلیون نفر است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de