College Football Hall of Fame آسیب دیده در آتلانتا ناآرامی

آتلانتا — از خانه اش در سمیرنا در شب جمعه, کالج Football Hall of Fame را مدیر عامل جدید را در ترس تلویزیونی تصاویری از غارتگران شکستن به مرکز شهر آتلانتا جاذبه است.

“بدیهی است که من بسیار پرشور در مورد سالن از شهرت آن است که یک خانه دوم برای من پس از تماشای آن من می ترسم” گفت: Kimberly Beaudin شده است که با سالن پس از مدت کوتاهی پس از افتتاح آن در سال 2014 و ارتقا به مدیر عامل در ماه آوریل است.

“من می ترسم برای همه ما است. من می ترسم برای سالن و مضطرب را در اینجا ببینید و برای خودم.”

7 صبح شنبه Beaudin شد-سایت بازرسی آسیب. او می دانست که طبقه بالا نمایشگاه و آثار امن بودند اما گرفتن یک نمای نزدیک از گستره شکسته ویندوز همراه ماریتا خیابان و خراب هدیه فروشگاه نامطلوب بود. “شاهد پیامدها و آسیب های آن را دلخراش,” او گفت:.

در همان زمان او گفت: “ما احساس می کنیم بسیار خوش شانس. میزان آسیب است که در فروشگاه های خرده فروشی و شیشه شکست. وجود دارد بدون آسیب به سالن خود و یا نمایشگاه یا مصنوعات. چیزهایی که مردم بودند انجام شد فقط کالا.”

سالن واقع شده است در نزدیکی پارک صدمین سالگرد و سی ان ان و مرکز یکی از مراکز اعتراض در آتلانتا بیش از مرگ جورج فلوید در بازداشت پلیس در مینیاپولیس. این 94,000 فوت مربع نمایشگاه تبدیل به یک هدف برای غارتگران که شکست را از طریق سالن شیشه جلو و حمله به فروشگاه. باارزش ترین آثار و نمایشگاه های تعاملی در حال نگه داشته و در طبقه دیگر و دست نخورده بودند.

“من فقط خوشحالم که همه امن است. ما تا به حال امنیت در کارکنان اینجا شب گذشته و من خدا را شکر همه امن است” Beaudin گفت.

انتظار قوی پلیس و گارد ملی با حضور در منطقه Beaudin گفت که او با اعتماد به نفس از امنیت ساختمان و ورزشی آن گنجینه رفتن به جلو به تعطیلات آخر هفته.

پرسید اگر وجود دارد در نظر گرفتن با توجه به حرکت هر یک از با ارزش تر نمایشگاه به طور موقت به مکان دیگری Beaudin گفت: صبح شنبه “در حال حاضر همه چیز در جای امن در موارد خود را در طبقه دوم و سوم. هر چیزی در سطح پایین تر منتقل شده است. ما در حال کار را از طریق هر سناریو اما در حال حاضر این آثار هنوز هم در موارد خود را. ما در حال کار به درک از مقامات چه سطح حفاظت خواهد شد و در ادامه به تصمیم گیری که ما بیشتر بدانید.”

به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس این سالن از شهرت بسته شده پس مارس 16. آن را به حال شده است با توجه به برنامه ای برای بازگشایی در رابطه با دیگر مرکز شهر جاذبه های, اما در حال حاضر تمام شده است را در خود نگه دارد.

گفت: Beaudin: “من قطعا فکر می کنم وجود خواهد داشت یک سطح از تاخیر امیدوارم یکی از گسترده از آنجا که ما در حال حرکت به شروع تعمیرات به عنوان به سرعت به عنوان امکان پذیر است.

“(بازگشایی) بود و هر چه زودتر به جای بعد. … ما باید منتظر بمانیم و این خوب است.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>