Khezri کمک می کند تا شروع به دفاع صندوق برای افراد دستگیر شده در اعتراض جورج فلوید مرگ

سابق NFL quarterback khezri کمک کرده است و شروع یک صندوق برای ارائه دفاع وکلا برای کسانی که دستگیر می شوند در مینیاپولیس اعتراض پلیس به قتل جورج فلوید.

Kaepernick ایجاد کرده است که حقوق خود را بدانید اردوگاه حقوقی دفاع ابتکار صفحه وب است که می گوید آن را شناسایی کرده بالا وکلا “به ارائه منابع حقوقی برای کسانی که نیاز دارند.”

صفحه وب را فراهم می کند منابع برای معترضان از جمله فرم را پر کنید اگر نیاز به یک وکیل.

اتهامات جنایی واصل شد جمعه در برابر درک چوین سفید افسر پلیس است که برگزار می شود زانو خود را برای نزدیک به نه دقیقه بر گردن فلوید یک مرد سیاه و سفید بود که دستبند به دست در زمان پس از بازداشت به ظن تلاش برای تصویب یک تقلبی $20 bill. چوین متهم شده است با سوم قتل درجه و درجه دوم در قتل نفس.

چوین و سه نفر دیگر از ماموران در صحنه فلوید مرگ از کار اخراج شدند پس از ویدئو های خود را نشان داد برخورد با فلوید که به نظر نمی رسد به مقاومت در برابر دستگیری به پلیس گزارش شده است. اتهامات واصل شده اند در برابر دیگر افسران.

Kaepernick که نه در بازی NFL پس از سال 2016 با سن فرانسیسکو 49ers شد در مرکز اعتراضات در مورد نژادی و بی عدالتی اجتماعی پس از او به زانو در طول سرود ملی قبل از بازی. در ماه فوریه لیگ حل و فصل شکایت ثبت شده توسط Kaepernick و سابق 49ers هم تیمی اریک رید.

صفحه وب ایجاد شده برای Kaepernick به کمک های حقوقی شامل نقل قول از Malcolm X: “در مورد عدم خشونت است و جنایی به یک مرد آموزش به دفاع از خود زمانی که او ثابت قربانی حملات وحشیانه.”

©2020 لس آنجلس تایمز

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>