Coffey پارک می پردازد ادای احترام به 2 سال سالگرد اولین بازسازی

یادبود روز بود که نه تنها موقعیت جدی را به علامت دوشنبه در سانتا رزا Coffey پارک محله که در آن ساکنان جمع آوری به جشن یکی دیگر از لحظه ای اچ به خود تاریخچه: دومین سالگرد اولین خانه بازسازی شده در شهرستان سونوما زیر اکتبر 2017 طوفان.

ساکنان گرامی احیای خود را در شمال سانتا رزا محله در دوشنبه ردیابی آن را به بازگشت از دن برادفورد که رفت به کری لین خانه در 25 مه سال 2018 است. در حال حاضر برخی فراموش کرده بود در این تاریخ خاص اما گفت که آنها هنوز هم به رسمیت شناخته شده اهمیت است که برای اولین بار از تکمیل خانه, سنگ فرش راه خود را برای بازسازی.

دارل و کارن Wofford که باید در زندگی خود کری لین cul-de-sac برای 28 سال از جیبش یک آبی پاپ آپ تاج و دعوت across-the-خیابان همسایگان جف و باربارا Dutcher. دیرین خود, خانه های میان 1,422 در Coffey پارک توسط Tubbs آتش بلکه نزدیک به 900 بوده که بازسازی شده در 31 ماه از آنجا که رویداد آنها ترجیح می دهند به افتخار.

“ما در حال رفتن به سعی کنید به آن را بیشتر از تجلیل از آمدن به جای شب آتش” گفت: کارن Wofford, 61, با استناد به چشم انداز است که روز دوشنبه را رعایت می توانید از این محل سالانه چهارم جولای بلوک.

تماس با آن خرافات اما Dutchers, 29-سال Coffey پارک ساکنان ایران از پذیرش کلیدهای بازسازی خانه برای چند روز بیشتر به جلوگیری از فرود در همان روز این آتش سوزی آغاز شده است. و هنگامی که آنها در نهایت نقل مکان کرد و در آنها به شوخی با دختر بالغ خود را در مورد میزبانی یک خانه گرم اما “خانه خنک کننده ،

“هیچ تر شدن کره زمین در این محله گفت:” باربارا Dutcher, 66, به دنبال یک خنده.

برادفورد, 63, تنظیم کردن یک کوکتل و راه می رفت به Woffords برای پیوستن به حزب با الهام از اتمام خانه اش ایستاده در لبه جلوی خانه خود را به رعایت توصیه می شود فاصله میان coronavirus بیماری همه گیر.

“هر کس در اطراف من بسیار زیبا ساخته شده است که بسیار باور نکردنی است. آن را بزرگ مردم در خانه های خود” برادفورد گفت. “و اگر من مردم با انگیزه است که الهام بخش من است.”

حدود 40 پاک بسیاری در این محله باقی می ماند خالی و بدون هر گونه فعالیت. بسته نشستن بیش از حد رشد با علف های هرز بین تازه اشغال شده و یا در نزدیکی-تمام خواص در سراسر محله.

پشته از آجر نشستن بر روی چمن و پیاده رو در نزدیکی خانه های نزدیک شدن به اتمام و یا در انتظار سیمان وآمد به استقبال صاحبان آنها. حدود 400 خانه در Coffey پارک در حال ساخت با توجه به محله گروه Coffey قوی است که کمک به سازماندهی دوشنبه شب cookout به مناسبت اولین حرکت در.

تقریبا 80 خانه های بازسازی شده اما در انتظار تصویب شهرستان قبل از ساکنان می تواند به طور رسمی به حرکت در با توجه به این شهرستان است. آمریکا پرچم آویزان از چند تن از کسانی که خانه های دوشنبه با چمن نشانه اعلام این پست آتش “Coffey قوی” شعار ارتجاعی ارسال شده برجسته در و پنجره تکیه داد گاراژ.

سانتا رزا شهردار تام Schwedhelm زندگی می کند که در Coffey پارک اما نه از دست دادن خانه خود را به آتش تقدیر کسانی که با ایده برای جشن گفت: رویکرد مثبت کمک در فرایند درمان به جای ادامه به نگاه کردن به تراژدی Oct. 8, 2017.

“ما واقعا با تلاش اکتبر سالگرد. آن را مانند, ‘است که بعد ما می خواهیم به جشن?’ او گفت: “از طریق تلفن و دوشنبه. “اما متاسفانه گاهی اوقات آن را طول می کشد یک رویداد مانند Tubbs آتش به دیدار با یکدیگر و واقعا می دانم که ما همه در این با هم.”

جنیفر درو, یک, دختر, کری لین ساکن لیندا جانسون کبابی brats و همبرگر به خدمت در حالی که قابل توجه و معنی دار جدید سنت سالانه است که برای او و خانواده اش. مادر او swirled یک لیوان شراب قرمز در این نزدیکی هست به دنبال بیش از کودکان دیگر و برخی از همسایگان در پاسیو شوخی بودن برای اولین بار صاحب خانه او دو بار در طول 32 سال دوره.

“وجود دارد یک بیت از بحث در مورد اینکه آیا آنها می جشن روز آتش یا روز اول فرد رو به حرکت در. آن را خیلی اتفاق آرا به رفتن با اولین روز” جانسون گفت. “هیچ یک از ما می خواهد به یاد داشته باشید بعد از لعنت آتش هرگز دوباره.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de