Coffey پارک محوطه سازی یک کار از عشق برای محله تازه وارد

وجود دارد پنج درختان گیلاس در گوشه ای از قیف خیابان و Coffey لین یکی برای هر Coffey پارک ساکن که جان در سال 2017 Tubbs آتش.

کاشته شده در یک تقاطع به عنوان شناخته شده Entryway, درختان هنوز به شکوفه. وقتی که آنها از آن خواهد شد یک قدرتمند نماد تجدید به مردمی که درایو گذشته آنها را هر روز.

کسانی که درختان گیلاس هستند و انواع مختلفی به نام Prunus serrulata Kwanzan این Kwanzan گل گیلاس گفت: سابرینا سوانسون-Schneckloth از 31 سال چشم انداز طراح و گواهی arborist که نقش پیشرو در طراحی مجدد Entryway, اهدای نمرات از ساعت آن را به یک واقعیت است.

کار با سانتا رزا مبتنی بر Firma گروه طراحی او آمد تا با ایده به ویژگی های درختان گیلاس که گل هر بهار او خواهد بود “نمادی از تولد دوباره” — اعلام به جهان: “ما در حال آمدن.”

هر کس در حال حرکت به شهر Coffey پارک محله است و در واقع یک بازگشت آتش قربانی. برخی از آنها جدید به محله. میان پیوند سوانسون و همسرش, Jonathan Schneckloth یک جفت بومی جنوب کالیفرنیا نقل مکان کرد که در اینجا برای کار چهار سال پیش اما همیشه در نظر گرفته شده برای بازگشت به لس آنجلس. الهام گرفته از آن انعطاف پذیری و حس جامعه آنها تصمیم به ساخت اولین خانه در Coffey پارک.

پس از ترک Westside روستای صمیمی محله که در آن او بزرگ شده, سوانسون-Schneckloth هرگز کشف که همان سطح جامعه است.

“من و همسرم در حال افراد خلاق” سوانسون گفت. آنها را دیدم یک فرصت نادر برای کمک به بازسازی یک محله با طراحی خانه خود و به “تبدیل شدن به بخشی از یک جامعه است که فقط خیلی قوی است. این بسیار هیجان انگیز است.”

او در حال برنامه ریزی برای مطالعه معماری بود اما صحبت از آن توسط پدرش که او را تشویق به دنبال چشم انداز معماری. آنچه او دیده است ؟ چرا که تبدیل به چنین مناسب است ؟

“من می توانید به گیاهان اساسا” او گفت: “به عنوان غم انگیز است که برای تلفن های موبایل زمانی که من آن را می گویند با صدای بلند.”

او فارغ التحصیل شد و در سال 2013 از کال پلی پومونا در رشته معماری منظر. که در تابستان او ازدواج Schneckloth که فارغ التحصیل شد و از همان برنامه است. آنها نقل مکان کرد به سانتا رزا چهار سال پیش زمانی که آنها استخدام Firma گروه طراحی است که پس از فروخته شده است. او در حال حاضر با این نسخهها کار برای محوطه سازی شرکت Simmonds & همکاران در شهرستان مارین.

زندگی در یک آپارتمان در نزدیکی پویان به نام خانه یخ در زمان Tubbs آتش آنها تخلیه به Firma را از طبقه سوم دفاتر در ب خیابان. او عکسهای به یاد چگونه آرامش مردم شد “حتی به عنوان ما به تماشای این دیوار از دود نورد به سمت ما.”

مشتاق برای کمک به پس از فروغ, Firma کارکنان خوشحال بودند برای کمک به محله پشتیبانی گروه Coffey قوی دوباره اختراع Entryway. سوانسون-Scheckloth به طور گسترده با سابق Coffey قوی معاون رئیس جمهور لایحه Northcroft که در ستایش او “چشم بزرگ برای بافت و رنگ است.”

“سابرینا یک احساس منحصر به فرد از چه چشم انداز ما تاثیر می گذارد در یک سطح عمیق تر” سعید ساشا Butler, Coffey قوی مدیر.

اما زمانی که او پیشنهاد یک درخت برای هر یک از پنج Coffey پارک قربانیان آتش سوزی های برتر در Firma طراحی خواهد او را به نوعی پیدا کردن این مفهوم بیش از حد نگران کننده است.

هنگامی که برنامه های ارائه شده به Coffey قوی با چهار گیلاس درختان Northcroft گفت: “آیا ما می توانیم آن را پنج — یکی برای هر یک از قربانیان؟”

این ایده انجام شده در این روز است.

زن و شوهر ساختمان خود را مدرن تقریبا باوهاوس اقامت فقط دو بلوک از Entryway که آن هم یک کار در حال پیشرفت است. او تخمین می زند که آن را در مورد نیمه راه وجود دارد.

Northcroft هیچ ایده چه سوانسون – Schneckloth خانه خواهد بود. “اما شما می توانید تصور کنید که چگونه برجسته و محوطه سازی در حال رفتن به؟”

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de