قهوه با یک پلیس می سازد مجازی باز گشت به منطقه سونوما کانتی

Lizzy DeWald خسته بود با تمام coronavirus پچ پچ حتی از اولین پاسخ دهندگان. آن را مانند به نظر می رسید که همه هر کسی در مورد صحبت شد.

بنابراین او پیشنهاد کرد در سونوما کانتی کلانتر Facebook صفحه ای که شاید آنها می تواند چت در مورد چیز دیگری است.

و voila مجازی قهوه با یک پلیس متولد شد.

روز پنجشنبه کلانتر تعامل جامعه نماینده و سخنگوی وزارت میزبان یک پرسش و یک جلسه در Facebook در تلاش برای نگه داشتن خطوط ارتباطی باز با سونوما کانتی ساکنان.

این نوع از جامعه محور رویداد بخش برگزار می شود در فرد واقعی کافی شاپ در روز است که قبل از ما بودند و همه تحت stay-at-home سفارشات.

“من می دانم که خود را در شخص قهوه با یک پلیس موفق بوده است و من پس از آن نمی تواند اتفاق می افتد در فرد آن ممکن است یک ایده خوب برای انجام یک آنلاین گفت:” DeWald. “من مطمئن هستم که مانند برخی در جامعه من کمی خسته از همه coronavirus-پست های مرتبط از اولین پاسخ دهندگان حتی اگر آنها می تواند مفید باشد و همچنین خسته کننده و قادر به ارتباط برقرار کردن با معاونین کلانتر چیزی نیست که مربوط به این ویروس به نظر می رسید مانند یک ایده سرگرم کننده است.”

گروه جامعه تعامل رابط Misti چوب به توافق رسیدند.

“ما در حال شنیدن برخی از شما می خواهم به بحث در مورد هر چیزی که coronavirus. و حقیقت گفته شود ما دست گرفتن به شما می بینید در محله حوادث,” او نوشت: آژانس Facebook صفحه اعلام مجازی با هم.

“قهوه با یک پلیس سه چیز … قهوه پلیس و شما,” او نوشت. “ما دو پوشش داده و نیاز شما را به این موفقیت است.”

ده ها تن از مردم ارسال شده است که از چوب و همکار بخش سخنگوی Sgt. ژوئن والنسیا پاسخ خواهد در یک پست خواهد شد که تا پنج شنبه.

آنها تصمیم به prerecord یکی از اولین اجازه می دهد تا زمان را به تحقیق هر پاسخ اما همچنین برای تست کردن مرز جدید.

“ما بسیار با اعتماد به نفس در رسانه های اجتماعی و در استفاده از آن به نفع ما برای برقراری ارتباط با مردم ما در خدمت” چوب گفت.

او گفت آنها در نظر گرفته Facebook زندگی می کنند و ممکن است استفاده از آن تابع در آینده اگر این آزمایش را به خوبی دریافت کرده است.

بیش از چند سال گذشته بسیاری از سازمان های اجرای قانون را به میزبانی ماهانه یا حتی هفتگی چهره به چهره و دریافت-togethers با ساکنان منطقه است. این Hawthorne اداره پلیس آغاز شده و این پدیده در سال 2011 زمانی که ماموران به دنبال راه هایی برای ساخت در چارچوب “جامعه پلیس” به معنای ایجاد اعتماد بین جامعه و اجرای قانون است.

با هدف “ایجاد روابط یک فنجان در یک زمان” این ایده گرفتار. قهوه با یک پلیس است که در حال حاضر یک سازمان غیر انتفاعی است که به ترویج ساختمان ارتباط بین جوامع و اجرای قانون در سراسر کشور است.

محلی فرمت استفاده شده توسط سانتا رزا کوتاتی, کالیفرنیا, رونرت پارک سباستوپول و ویندزور ، اما مانند بسیاری از مجامع عمومی آنها screeched به توقف پس از اواسط ماه مارس زمانی که سونوما کانتی افسر بهداشت صادر پناهگاه در محل سفارش به سرعت گسترش coronavirus.

کلانتر دفتر اولین محلی آژانس به تلاش مجازی نشست.

“ما به دنبال راه های خلاقانه برای تعامل با جامعه” چوب گفت. “ما نمی توانیم فراموش محله تماشای قهوه با یک پلیس هر یک از حوادث و یا محله جلسات ما به طور معمول انجام دهد.

“بنابراین ما می خواستم یک راه برای اتصال به جامعه بود یک منبع ارتباط با آنها را زمانی که ما نمی تواند چهره به چهره است.”

DeWald یک سانتا رزا resident که ایده باعث این رویداد گفت: او همواره بر داشت ماموران اجرای قانون محلی و دیگر اولین پاسخ دهندگان به نوع و نزدیک.

“من که این نیز ممکن است یک راه خوب برای نگه داشتن آن رفتن” او گفت:. “من مطمئن هستم که همه آنها را از دست ندهید تعامل با مردم است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه لری A. کارتر در 707-521-5470 یا [email protected] در توییتر @loriacarter.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de