گارد ساحلی تعلیق جستجو برای دو گمشده ماهیگیران در نزدیکی Naalehu

گارد ساحلی است به حالت تعلیق عملیات جستجوی دو دست رفته ماهیگیران فرض شده اند به جاروب از ساحل در جزیره هاوایی پنج شنبه شب.

آن را به نام خاموش جستجو برای جیمز اویاما, 62 و جی Jara, 37, در 7 p. m. آنها رفت و گم شده در Whittington پارک ساحلی در نزدیکی Naalehu حدود 5 p. m. دوشنبه. وسایل نقلیه خود را واقع شده در ساحل پارک و دنده خود را داشت در ساحل. 15 مایل در هر ساعت بادها و دریاها تا 8 فوت گزارش شده است.

“در انتظار هر گونه توسعه و پیشرفت ما به حالت تعلیق فعال جستجو به این مردان می بردند”. بنجامین گیتس معاون بخش فرمانده گارد ساحلی بخش هونولولو. “تعلیق جستجو بدون وضوح مثبت است هرگز آسان است. ما تسلیت به خانواده و دوستان از جیمز و جی.”

گارد ساحلی انجام شده 28 جستجوها و تحت پوشش نزدیک به 1000 مایل دریایی در طول جستجوی خود را که شامل زمین خدمه و چند هوا بر اساس آنهایی که. هاوایی اداره پلیس نیز درگیر است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>