گارد ساحلی تعلیق جستجو برای از دست رفته 20 ساله رایگان غواص کردن جزیره هاوایی

گارد ساحلی ایالات متحده آمریکا به حالت تعلیق در جستجوی خود را برای 20 سال, مردی که گم شده است در حالی که فتوشاپ کردن جزیره هاوایی در روز سه شنبه.

مالکوم Davis, فارغ التحصیل از هاوایی آکادمی مقدماتی گذشته دیده فتوشاپ با هفت دوستان پنج شنبه صبح خاموش Mahukona پارک ساحلی در جزیره شمالی پایان زمانی که آنها جدا شد. او با پوشیدن تخته سفید کوتاه با باله.

“ما برای گسترش عمیق ترین تسلیت به مالکوم خانواده و هر کسی که تحت تاثیر این فاجعه می بردند”. بن گیتس بخش هونولولو معاون فرمانده در انتشار اخبار در روز پنج شنبه. “کار با Hawaii County Fire Department, نیروی دریایی و مائوئی آتش نشانی ما خدمه انجام شده 23 جستجوهای پوشش 1,101 مایل مربع با هیچ نشانه ای از مالکوم. در حالی که آن را آسان نیست تصمیم ما به حالت تعلیق فعال جستجو پس از غروب امشب در انتظار هر بیشتر اطلاعات جدید است.”

در حدود 11:30 صبح روز سه شنبه بخش هونولولو مرکز فرماندهی با دریافت گزارش از هاوایی آتش نشانی اعزام آگاه ساختن آنها از این وضعیت است.

بخش هونولولو با صدور اطلاعیه به دریانوردان و اعزام تیم خود را برای جستجو از این منطقه است. بیش از روزهای بعد هر دو نیروی دریایی ایالات متحده و مائوئی آتش نشانی خدمه پیوست گارد ساحلی و هاوایی آتش نشانی خدمه در جستجو.

آب و هوا در صحنه جمعه شامل نور و متغیر تجارت بادها و دریاها تا 4 پا, مقامات گفت.

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس. ارسال coronavirus اخبار نوک.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>