همکاری پدر و مادر به شمار چالش های جدید برای خانواده های محلی در طول همه گیر

“در (یک) نقطه قدیمی ترین دختر من بود علامت رایگان برای 2 یا 3 هفته اما دکتر گفت که تا زمانی که من جوانتر بود, علامت رایگان نه می تواند سوئیچ خانوار,” او گفت:.

به طوری که آنها ساخته شده انجام دهد.

جان Halderman, 13-year-old Shayla پدر را نشان می دهد تا در زمان ناهار خوردن در خارج و صحبت با دختر خود.

“این در واقع طولانی ترین مقدار از زمان من تا به حال دختر من در خانه من,” او گفت:. “هنگامی که من سمت چپ من شروع ‘COVID آغوش’ — ما از هم جدا می شود و من می خواهم قرار داده آغوش من و می گویند: “COVID آغوش.'”

کوین Bauer, 18 سال, پیر حکیم پدر آورده بار پس از بار از مواد غذایی برای خانواده است. زمانی که او می خواهم به دیدار او خواهد پارک یک صندلی را جلو.

“ما می ماند و خارج از بحث است و من می خواهم یک صندلی و اقامت حدود 15, 10, پا, دور,” او گفت:. “اگر او 10 یا 12 من شده اند ناجور تر. این اوراق یک کمی سخت تر پس از آن. آنها بیشتر وابسته به خود را پدر.”

بائر نمی خود را به مبارزه با سابق بیش از این مستند او در موافقت با آن است.

“استفانی بود همه راست حرکت می کند. او تبدیل به خرس مادر,” بائر گفت. “من وحشت زده در حالی که وجود دارد.”

اما همه خانواده در حال مرور این قلمرو جدید به راحتی.

یک پتالوما کاری که خواست که نام او را نمی شود منتشر شده است منع او preteen پسر از بازدید از خانه پدر را برای دو ماه.

این کاری است که تنها حقوقی و حفاظت فیزیکی اما حفظ ملاقات توافق با پدر پسر است در سه ماهه سوم بارداری. او گفت: او پسر پدر دارای یک همسر و دو فرزند جوان و خانواده زیر است پروتکل های ایمنی. او می داند که از سفر به خارج از شهرستان برنامه کار روزانه و تصمیم گیری های دیگر او احساس می کند ناامن هستند.

“است که من کل اساس,” او گفت:. “من کاملا صفر کنترل آنها چگونه خود را مدیریت سلامت در خانواده خود را.”

او تنها محروم این یک روز در هفته و هر آخر هفته ملاقات پس از تلاش برای آهن از ایمنی توافق شکست خورده, او گفت:.

تنها قانونی و حفاظت فیزیکی “لزوما به من قدرت تغییر ملاقات, اما آن را به من قدرت را به بهترین تصمیم گیری را برای بهداشت و سلامت آموزش و پرورش و رفاه پسر من” او گفت:. “من فکر می کنم که آن را در پسر من بهترین بهره است که آنها سالم هستند و همه سالم است. او نیاز دارد که خانواده.”

این هفته او در تماس با یک وکیل است که به اطلاع او که پسر خود را در حال حاضر فشار برای مشترک حقوقی و حفاظت فیزیکی.

“این است که اضطراب زا آن را استرس زا” او گفت:. “وجود دارد وحشتناک عامل ترس من از دست دادن فرزند من بیش از من فقط در تلاش برای محافظت از او و انجام آنچه بهترین برای او.”

Roz Bateman, اسمیت, است که این زن وکیل گفت: این غیر معمول نیست برای پدر و مادر به استفاده از شرایط غیر معمول به فشار برای تغییرات در خود قرارداد.

“این یک فرصت مناسب به شکایت و یا به علت اصطکاک بین پدر و مادر اگر یکی از والدین است, می گویند در حال کار در یک فروشگاه مواد غذایی و دیگر پدر و مادر است و این نگرانی وجود دارد که یکی از والدین که با این نسخهها کار در خارج از خانه به خانه آوردن ویروس,” او گفت:.

روابط که در حال حاضر پر و که در آن ارتباطات دشوار است قرار داده می شود تحت فشار فوق العاده ای در زمان قابل توجهی استرس وکلای گفت.

هنوز همه گیر ممکن است فوق العاده است اما تعارض و حل آن است نه استس گفت.

“این است که واقعا متفاوت از دیگر خانواده قانون وضعیت به دلیل وجود یکی از اندازه متناسب با تمام. هر وضعیت باید در نگاه خود به خود میدهند و در معرض خطر خود را,” او گفت:.

مانند او قبل از همه گیر Bateman اسمیت خواستار والدین به معقول باشد و برای قرار دادن کودک در خط مقدم بحث.

“درست مثل همه ما می ترسند. ما نمی دانیم که چه اتفاقی خواهد افتاد فردا, ما نمی دانیم که چگونه ما در حال رفتن به خارج از محل کار و اگر شما در حال مبارزه با همسرتان در همان زمان این جریان است ؟ این کودکان در تروما” او گفت:.

“شما در حال مبارزه بر آنها و همه آنها می خواهند به راحتی از آن پدر و مادر است.”

شما می توانید رسیدن به تحریریه کری Benefield در 707-526-8671 یا [email protected] در توییتر @benefield و در Instagram در کری.benefield.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.net