کالیفرنیا پرنده مجموعه بازی سافتبال در اورگان

زمانی که فکر می کند یکی از خانم ورزشکار در Sonoma County high school sports بیش از چهار سال گذشته کلووردیل ارشد Teyha پرنده به آسانی به ذهن می آید.

پرنده شده است یک ستاره ورزشکار آغاز به عنوان یک دانشجوی سال اول دانشگاه یا دانشکده استارت در عقاب تیم سافت بال و بسکتبال و والیبال. او در حال آماده شدن برای مرحله بعدی در ورزشی حرفه ای در دانشگاه اورگان, جایی که او به دست آورده کامل ورزشی کمک هزینه تحصیلی. اورگان خیلی علاقه مند به پرنده ای که دانشگاه خود را ارائه شفاهی کمک هزینه های تحصیلی ورزشی زمانی که او 14 ساله بود و او امضا به او نامه ای از قصد on Nov. 14, 2019 در کلووردیل ،

“امضای روز فوق العاده سرد” پرنده گفت.

پرنده ارائه شده کامل و کمک هزینه های تحصیلی ورزشی در دانشگاه یوتا و دانشگاه واشنگتن اما او هرگز منحرف در تلاش خود را به یک اردک. پرنده با حضور بیش از 10 سافتبال اردوگاه در یوجین پردیس از سن 9.

“من شناخته شده اند در حالی که من می خواستم برای رفتن به اورگان من فقط به حال برای رفتن وجود دارد. من واقعا هرگز نگاه به سایر دانشکده ها. من می خواستم هرگز به رفتن در هر نقطه دیگری” پرنده گفت. “همه دوستان من و خانواده بودند اورگان طرفداران.”

5-پا-9 پرنده است که دانش آموز برجسته و دستیابی به بالاتر از 4.0 معدل در دوره دبیرستان شغل و درآمد او بخشی از کالج دانشگاهی بورس تحصیلی در علاوه بر این به او کمک هزینه های تحصیلی ورزشی. پرنده گفت: او به احتمال زیاد خواهد یک کسب و کار و یا ارتباطات عمده در اورگان اما شروع خواهد شد به عنوان یک undeclared عمده او سال اول.

“من شده است متعادل ورزشی و دانشگاهیان همه را از طریق دبیرستان” پرنده گفت. “من می خواهم به دانستن همه (در کالیفرنیا). من می دانم که من هستم رفتن به مدرسه از دست بالا اما من بسیار هیجان زده به ترک می شود و در خود من است.”

مارگارت فیتزجرالد که مربی پرنده چهار سال در هر دو سافتبال بانوان و والیبال گفت: او بدون شک پرنده خواهد بود یک موفقیت در اورگان.

“Teyha نقش به اندازه کافی توپ سفر با نخبگان کودکان و نوجوانان و نخبگان مسابقات که او را آماده برای کالج بازی” فیتزجرالد گفت. “Tehya خواهد بود مناسب در اورگان است.”

پرنده به احتمال زیاد بازی میانه زمین زیر کشت اما گفت که او باز است برای در نظر گرفتن هر گونه موقعیت برای به دست آوردن قابل توجه زمان بازی خواهد بود که یک دستاورد بزرگ برای درست دانشجوی سال اول.

“Teyha بازدید توپ خیلی خوب است که اورگان در حال رفتن به مجبور به قرار دادن او در این زمینه در جایی (به عنوان یک دانشجوی سال اول) گفت:” فیتزجرالد, سر مربی تیم برای عقاب برای 30 سال است. “او یکی از بهترین hitters من تا به حال در کلووردیل.”

پرنده مانتل مواجه نگردند با تمجید از جمله ذکر شده در شماره 13 در SportStars مجله لیست تمام منطقه خلیج ورزشکاران در سال 2019. از دیگر افتخارات ورزشی عبارتند از:

سافتبال: North Central لیگ من (NCL من) MVP در سافتبال (2017, 2018, 2019); Cal-سلام ورزشی کالیفرنیا همه امور خارجه تیم (2017, 2018, 2019) و وزارت امور خارجه بازیکن سال در بخش 5 (2019); و MaxPreps تیم اول همه آمریکایی (2017, 2019).

بسکتبال: به عنوان یک قدرت رو به جلو پرنده به ثمر رساند 2,183 حرفه ای امتیاز بیش از 120 بازی; Cal-سلام ورزش همه تیم دولت (2019 و 2020); و NCL من MVP (2019, 2020).

والیبال (خارج hitter وظیفه/ردیف عقب): تیم اول از همه-لیگ NCL من (2016, 2017, 2018, 2019).

فیتزجرالد گفت: او ویژگی های پرنده موفقیت به او ورزشکاری مطبوع و او را به شدت رقابتی طبیعت است.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>