کالیفرنیا مدارس رئیس به عنوان سرپرست در ویندسور

جرمی دکر که رهبری کلووردیل Unified School District عنوان سرپرست برای شش سال گذشته استخدام شده برای موقعیت های مشابه در ویندسور.

دکر, 40 تنظیم شده است را برای برندن کروگر که در ماه ژانویه اعلام داشت که بازنشستگی در پایان سال تحصیلی. طبقه اول روز 1 جولای.

هیئت ویندزور Unified School District تایید قرارداد خود را در طول یک جلسه مجازی در ماه گذشته تصویب سه سال مقابله با $215,000 حقوق و دستمزد سالانه, بهداشت و درمان و مزایای دیگر از جمله خودرو و تلفن همراه حق الزحمه. دکر است دریافت هر گونه مزایای بازنشستگی.

“آنها مردم ارزش و ارزش آنها روابط است که نزدیک و عزیز به هسته” دکر گفت: Windsor منطقه.

دکر رشد در سانتا رزا و فارغ التحصیل از السی آلن دبیرستان. او با حضور در دانشگاه ایالتی سونوما به دست آورده و یک مدرک کارشناسی ارشد در دانشگاه آریزونای شمالی.

آموزش و پرورش خود را حرفه ای شروع به عنوان یک دبیرستان معلم علوم در پتالوما قبل از خدمت به عنوان یک معلم مدرسه و در نهایت یک مدیر در گیلبرت آریزونا در جنوب شرقی ققنوس.

دکر بازگشت به Sonoma County هفت سال پیش زمانی که او پیوست کلووردیل منطقه به عنوان دستیار سرپرست آموزش و دستیار اصلی واشنگتن مدرسه.

به عنوان رئیس Windsor منطقه مدرسه که در خدمت بیش از 5,100 دانش آموزان در هشت مدارس دکر خواهد نظارت بر بودجه سالانه $46 میلیون و 600 کارمند دارد.

شما می توانید رسیدن به تحریریه یوسف بیگ در 707-521-5390 یا [email protected] در توییتر @YousefBaig.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de