تعطیلی متوقف نمی شود مردم را از راه رفتن و گشت و گذار در اورنج کانتی سواحل

هانتینگتون بیچ — اورنج کانتی سواحل شروع به بسته شدن جمعه تحت یک دولت به منظور با هدف جلوگیری از این ویروس را گسترش. اما بسیاری از مردم هنوز هم به سمت ساحل به گشت و گذار و راه رفتن و تنه زدن قبل از مقامات محلی آنها را متوقف کرد.

در هانتینگتون بیچ ایالت سواحل بودند محاصره با نوار زرد و پارک مقامات پوشیدن ماسک گفت که ساکنان آنها نمی تواند رفتن بر روی شن و ماسه. این شهر در ساحل, اما, دیدم ترافیک به طور معمول: پابرهنه خوانندگان toting تخته واکر savoring شن و ماسه و دوچرخه سواران با استفاده از محبوب نوین است که به پیروی از خط ساحلی.

پلیس در هانتینگتون بیچ گفت: در حالی که ساحل رسما بسته آنها نمی خواهد قرار داده تا نشانه تا بعد به عنوان آنها آماده برای یک تظاهرات خواستار پایان دادن به اقامت در خانه سفارشات. در کشور همسایه نیوپورت بیچ شهرستان قرار دادن موانع و صحبت با خوانندگان به توصیه آنها را از بسته شدن و گفت: مردم شد و سریع به پیروی.

“اکثر مردم دریافت این پیام گفت:” جان پاپ, شهرستان سخنگوی. “هدف ما صادقانه به موضوع داد.”

ساحل نبرد در گرفت پس از رسانه ای عکس بسته بندی شده نشان داد سواحل در اورنج کانتی شهر هانتینگتون بیچ و ساحل نیوپورت در طول تعطیلات آخر هفته باعث Gov. گاوین Newsom به آنها را تعطیل پنجشنبه در تلاش برای محدود کردن این ویروس را گسترش. مقامات محلی حال تصمیم به ترک سواحل باز برای تشویق مردم به ماندن سالم و ورزش و بسیاری از متهم Newsom از ناعادلانه singling آنها.

سواحل بسته در نزدیکی لس آنجلس. San Diego County اجازه می دهد تا برای راه رفتن و دویدن اما ساکنان نمی توانند معطل بر روی شن و ماسه.

برای بسیاری از افراد جدید کروناویروس باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه روشن است که در دو تا سه هفته. برای برخی به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود در آن می تواند باعث بیماری شدید از جمله ذات الریه و مرگ است. اکثریت قریب به اتفاق مردم بهبود می یابند.

بسیاری از ساکنان در اورنج کانتی مخالف دولت تصمیم و گفت که آنها را مجازات برای جمعیت مردم بسیاری از جوامع دیگر که خود را به سواحل چون دیگران بسته بودند.

کریس Karathanas, 36, گفت: خیابان ها و مسیرهای اطراف هانتینگتون بیچ حال رشد متراکم در هفته های اخیر و او را مراقب باشید به مسیر بر روی دوچرخه خود را که در آن او می تواند نگه داشتن یک فاصله امن.

“مردم شده اند هجوم آوردند در اینجا — نه افرادی که در اینجا زندگی می کنند اما در جای دیگر,” او گفت:. “این نوع بود که باید انجام شود.”

هانتینگتون بیچ و محافظه کار و سازمان هر واصل مدارک دادگاه به دنبال بلوک سفارش. نیوپورت بیچ خواهد شد در نظر گرفتن اقدام قانونی در این آخر هفته اما محرومیت است که مطابق با دولت سفارش پاپ گفت.

“چالش ما می تواند از طریق کانال های قانونی. اما این آخر هفته ما فقط به امید یک آخر هفته ای آرام که در آن مردم دور ماندن,” او گفت:.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de