کلینتون می گوید Gabbard افترا کت و شلوار یک پیشنهاد برای گرفتن عناوین

  • ASSOCIATED PRESS Rep. Tulsi Gabbard campaigns in Iowa in July.

    آسوشیتد پرس

    تشکر. Tulsi Gabbard مبارزات در آیووا در ماه جولای.

هیلاری کلینتون خواسته نیویورک دادگاه به پرتاب کردن طرح دعوی در دادگاه توسط نامزد ریاست جمهوری Tulsi Gabbard که ادعا می کند وزیر سابق امور خارجه هتاکان او گفت: هاوایی کنگره بود “یک دارایی” و “مورد علاقه روس ها.”

“این طرح دعوی در دادگاه — که به دنبال $100 میلیون دلار خسارت برای یک واحد عبور تبصره های ساخته شده توسط وزیر امور خارجه کلینتون در 40 دقیقه مصاحبه پادکست در مورد 2020 انتخابات — تلاش با تشکر. Gabbard به سکوت سیاسی منتقدان در حالی که ساخت سیاسی عناوین” کلینتون گفت در مقالات ظ روز جمعه در دادگاه فدرال منهتن.

Gabbard ادعای کلینتون این اظهارات را در یک Oct. 17 ظاهر در “کمپین HQ با دیوید Plouffe” پادکست بودند کاذب و مخرب و که آنها “پذیرفته شده به عنوان واقعی توسط میلیون ها نفر از آمریکایی ها از جمله تعداد زیادی از رای دهندگان در انتخابات ریاست جمهوری اولیه متحده است.”

Gabbard یکی از صحنهی انتخاباتی برای حزب دموکرات نامزدی ریاست جمهوری در یک مسابقه در حال حاضر توسط دو نفر دیگر معاون سابق رئیس جمهور جو بایدن و سناتور برنی ساندرز ورمونت. با توجه به RealClearPolitics رای گیری متوسط Gabbard 3 درصد آرا.

کلینتون گفت: اظهارات نظر و محافظت شده توسط متمم اول قانون اساسی ایالات متحده.

کلینتون اسناد به اخراج Gabbard طرح دعوی در دادگاه توسط Honolulu Star-Advertiser در Scribd

اینجا را کلیک کنید برای دیدن ما پوشش کامل از شیوع کروناویروس.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de