آب و هوا تظاهرات بسته BP لندن HQ

ران بوسوAAP

Climate activists have tried to block the entrances of BP's London headquarters with oil barrels.
آیکون دوربینآب و هوا فعالان تلاش کرده اند برای جلوگیری از ورودی های BP لندن ستاد با بشکه های نفت.

آب و هوا معترضان مجبور BP به طور موقت تعطیل خود را در لندن ستاد در روز اول در دفتر نفت و گاز شرکت مدیر عامل جدید برنارد Looney.

BP گفت: بیش از 100 فعالان صلح سبز اقدام به جای 500 پانل های خورشیدی در مقابل BP ساختمان در St James’ مربع در مرکز لندن و مسدود شدن ورودی با بشکه های نفت در روز چهارشنبه.

پلیس گفت که آنها تا به حال بازداشت نه نفر پس از اعتراض.

سخنگوی صلح سبز استفانو Gelmini گفت: چندین فعالان زنجیر خود را برای نفت بشکه.

BP گفت: مدیر اجرایی, Looney بود که در بازدید از ستاد در آلمان روز چهارشنبه مشترک “نگرانی عمیق” از آب و هوا معترضان و درک خود را از سرخوردگی و خشم.

49 ساله ایرلندی را به مجموعه ای از چشم انداز خود را برای BP پاسخ به این انرژی کم کربن گذار در یک سخنرانی در هفته آینده که در آن او می رود به پرده عمیق تر تعهدات به کاهش شرکت تولید گازهای گلخانه ای.

BP گفت Looney “امیدوار است که آنچه او برای گفتن آن به مردم یک حس است که ما آن را دریافت و بسیار جدی در مورد کار برای رسیدگی به این مشکل است.”

BP مواجه شده است و در حال رشد فشار از آب و هوا فعالان و سرمایه گذاران به دیدار 2015 در پاریس آب و هوا اهداف به نبرد تغییر آب و هوا.

در نامه منتشر شده در تایمز مالی در پنج شنبه, Greenpeace UK, مدیر اجرایی, جان Sauven خواست Looney برای “بلافاصله پس از پایان سرمایه گذاری در اکتشاف نفت و گاز, و تنظیم یک طرح برای انتقال خون به انرژی های تجدید پذیر تا پایان دهه”.

BP که گزارش $US10 میلیارد دلار ($A15 میلیارد دلار) سود در سال 2019 سرمایه گذاری در اطراف $US500 میلیون در انرژیهای تجدید پذیر و کم کربن و تکنولوژی از مجموع هزینه های سرمایه بیش از $US15 میلیارد سال گذشته است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>