کلیرلیک بازگشایی شهرستان در سالن اداره پلیس لابی

کلیرلیک بازگشایی آن تالار شهر و اداره پلیس لابی به روز دوشنبه اجتماعی جدید فاصله پروتکل برای محافظت از بازدید کنندگان از انقباض یا پخش coronavirus.

لابی قبلا بسته شده اند به دلیل COVID-19 نگرانی, اما در حال حاضر خواهد شد باز از دوشنبه تا پنج شنبه از ساعت 8 صبح تا 5 بعد از ظهر این شهرستان گفت: در انتشار اخبار. این اطلاعیه می آید پس از Lake County سست برخی از آن پناهگاه در محل محدودیت چند هفته پیش پس از این شهرستان گفت: پیش بینی افزایش COVID-19 موارد نه محقق.

جدید پلکسی گلاس مانع نصب شده شهرستان در سالن عمومی ضد و نشانگر طبقه اجتماعی نشان می دهد فاصله دستورالعمل در لابی. تنها سه نفر مجاز خواهد بود در لابی و کارکنان را به طور منظم پاکسازی منطقه شهر گفت. تنها به دو نفر اجازه خواهد داشت در داخل اداره پلیس لابی در یک زمان.

“ارائه خدمات ضروری در شیوه ای امن به شهروندان ما شده است و اولویت ما همچنان به انجام این کار با قرار دادن روش های جدید در محل به انجام کسب و کار در سالن شهر” شهر گفت: در انتشار اخبار. “ما عذر خواهی برای هر بار صبر کنید شما ممکن است روبرو می شوند و قدردانی خود را درک و صبر همانطور که ما حرکت به این بازی uncharted بار.”

گروه بزرگتر جلسات مانند جلسات شورای شهرستان ادامه خواهد داد برگزار می شود عملا از طریق زوم.

شما می توانید رسیدن به تحریریه Chantelle لی در 707-521-5337 یا [email protected] در توییتر @ChantelleHLee.

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de