پاک کردن لک اضطراری بسته شدن در می آید یادی از “تیمارستان” آخر هفته

آنها ماهیگیری گونه های گونه در ساحل شمالی اسکله و مفتول در کویل در قایق بر روی آب به طوری که حتی شرکت های وابسته هنوز هم در کسب و کار این آخر هفته گذشته به رسمیت شناخته شده نیاز به بسته حزب پایین.

پس از آن است که Lake County سلامت افسر تعطیل روشن دریاچه به همه تفریح همراه با آبی دریاچه, دریاچه Pillsbury, Cache Creek و هر آبراه در شهرستان برای جلوگیری از برگشتاندن جمعیت از خارج از منطقه که ممکن است انتقال coronavirus.

افسر بهداشت Gary سرعت بسته دریاچه موثر صبح روز دوشنبه اقدام مشابه به همسایه Sonoma County, پس از آن بیش از حد بود mobbed توسط علاقه مندان در فضای باز در حال فرار از این هراس از مکانهای بسته و از خانه انزوا در آورده با پناهگاه در محل مقرر در حال حاضر در اثر ایالت.

“ما می خواهیم مردم را به آمدن و لذت بردن از دریاچه زیبا در زمانی که این است که بیش از همه” گفت: Lake County سرپرست Bruno ساباتیه. “در حال حاضر این است که زمان.”

شهرستان دریاچه را تحمل کرده است یک رشته از فجایع پس از 2015 wildfire فصل تاریخی از جمله آتش سوزی و عمده جاری شدن سیل با دریاچه-مقابل آسیب از سال گذشته است که هنوز هم در حال تعمیر در Lakeport کتابخانه پارک.

در حال حاضر همه گیر را تهدید به آسیب های بخش اقتصاد بیشتر باعث بسته شدن طبیعی بزرگترین دریاچه آب شیرین به طور کامل در کالیفرنیا — موتور است که درایوهای Lake County اقتصاد — هر چند محدودیت در سفر و تجارت تحمیل چرا که این ویروس به احتمال زیاد می توانست تلفات به هر حال.

روز سه شنبه مقامات جدید اضافه منع بسته شدن تمام شهرستان پارک ها و رمپ قایق, اسکله و دیگر آبراه نقاط دسترسی.

شهرستان مقامات می گویند این اقدامات که به کاهش تاثیر coronavirus بودند لازم و مناسب البته دردناک است. شهرستان است خانه را به تعداد زیادی از بازنشستگان که به خصوص در معرض جدی بیماری اگر آلوده.

“هدف نهایی این است برای محافظت از همه در لیک شهرستان و شهرستانهای اطراف بنابراین ما لازم نیست که بسیاری از جنبش” گفت: رئیس هیئت مدیره Moke سیمون. “همه تصمیمات ما در نهایت تلاش برای محدود است که تا آنجا که ممکن است.”

Lake County تا کنون هیچ تایید موارد COVID-19 بیماری ناشی از کوروناویروس اما نیروبخش است برای شیوع, بهداشت افسر سرعت گفت: در یک بیانیه نوشته شده است.

مشخص شد در روزهای اخیر که بسیاری از این منطقه هتل ها و متل ها و تعطیلات اجاره صاحبان کرده بود نمی دانست که آنها به توقف ارائه مسکن به خارج از شهر بازدید کنندگان تحت countywide پناهگاه در محل سفارش صادر مارس 18. که سفارش کرده بود معافیت برای دراز مدت سرنشینان متل ها و هتل ها, ساخت و ساز و کارگران از خارج از منطقه, پزشکی, کارگران و افراد بی خانمان قرار داده محلی سلامت رفتاری پرسنل.

اما زبان مبهم به بسیاری و بد تعبیر کردن به طوری که برخی فکر می کردند که مجاز به ارائه مسکن به عنوان مهمان به دنبال اجتماعی فاصله گرفتن قوانین است.

ژوئن Vejar که صاحب Featherbed راه آهن تخت & صبحانه در بالا دریاچه های پل در میان آنها بود. و از مهمانان اقامت در فردی فهرست cabooses که آنها در خدمت صبحانه آنها باقی می ماند جدا از دیگر احزاب است.

اما در شب جمعه, آنها تا به حال تصمیم به بستن یکشنبه به عنوان به زودی به عنوان تعطیلات آخر هفته خود را کاربران رفتگان. فقط سلب تخت و جمع آوری حوله است که قرار گرفتن در معرض بیشتر از او می خواهد برای او و خانهدار, او گفت:.

کن Taddie که مدیریت هر دو هندی ساحل رفت و آمد مکرر و Starlite رفت و آمد مکرر در نزدیکی کلیرلیک اوکس گفت که او نیز خود را نگه داشته در ترکیب 16 کابین باز است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>