پاک کردن لک بسته بیش از coronavirus نگرانی

Clear Lake, مرکز اقتصاد و تفریحی زندگی در شهرستان دریاچه و صنعت گردشگری آن را پشتیبانی تعطیل شد, یکشنبه توسط مقامات بهداشت عمومی در تلاش برای جلوگیری از گسترش این کوروناویروس.

Lake County Health افسر Gary سرعت بسته همه متل اردو اجاره برای تعطیلات و آبراه در شهرستان از جمله روشن شدن دریاچه کش نهر و دریاچه Pillsbury — پس از آنها swarmed توسط له از بازدید بیش از آخر هفته.

“با وجود نگرانی ها و محدودیت های قرار داده شده در هفته گذشته قابل توجه فعالیت های تفریحی است که باعث افزایش خطر انتقال مشاهده شد این آخر هفته در پارک های محلی و هتل ها و در دریاچه” سرعت گفت: در بیانیه صادر شده یکشنبه شب توسط دریاچه شهرستان کلانتر دفتر. سفارش اثر طول می کشد در ساعت 11 صبح دوشنبه و به آخرین برنامه ریزی شده از طریق آوریل 10.

سرعت را به منظور گسترش پناهگاه در محل سفارش او صادر چهارشنبه. که منظور مانند دیگران صادر شده در سراسر منطقه خلیج و تکرار شنبه کالیفرنیا توسط رژیم صهیونیستی. گاوین Newsom این ایالت اعلام محدود غیر ضروری سفر و کسب و کار در تلاش برای کند کردن روند گسترش ویروس.

“ما در حال حرکت به یک مرحله جدید آماده سازی برای وقوع که خواست ما برداشتن گام های بزرگ به سوی محدودیت تماس های اجتماعی برای جلوگیری از انتقال” سرعت در بیانیه ای گفت.

محدودیت های جدید در حال مایه تاسف است اما لازم است گفت: دولت بهداشت ، مایک مک گوایر که نشان دهنده Lake County است.

“بیش از حد بسیاری از گردشگران نادیده گرفتن پناهگاه در خانه سفارش” مک گوایر گفت. “متاسفانه مطلق بهترین چیز برای بهداشت عمومی است که بدترین چیزی که برای اقتصاد ما. تنها راه برای کوتاه شدن این بحران به این ویروس به طور جدی.”

سفارش جدید ممنوعیت قایقرانی تفریحی در تمام آبراه در شهرستان دریاچه از جمله آبی دریاچه کوهستانی چشمه مخزن و دره مخزن.

همچنین دستور فوری توقف مسکن در متل, هتل ها, اردو RV پارک و اجاره برای تعطیلات مانند Airbnb. آن را می سازد استثنا برای پزشکی کارکنان COVID-19 اضطراری کارگران, کارگران ساختمانی در زیرساخت های حیاتی و دائمی ساکنان که به اقامت در محل قبل از مارس 9. هر مردم ادعا معافیت از اولین پاسخ دهندگان و کارکنان پزشکی نیاز نوشته شده و به تایید از دریاچه شهرستان خدمات بهداشتی و درمانی بخش.

لیک کانتی است که هیچ مورد شناخته شده از coronavirus در میان برای اولین بار در سواحل شمال بیشتر به محدود کردن فعالیت های تفریحی پس عجله از بازدید کنندگان در طول تعطیلات آخر هفته در میان ایالت پناه-در-محل سفارش.

در مارین کانتی است که 38 مورد همه پارک ها بسته خواهد شد شروع دوشنبه. سونوما کانتی که در حال حاضر 27 نفر بسته است آن دستشویی در شهرستان پارک اما پارک خود را همچنان باز و رایگان به ساکنان شهرستان به دلیل ناظران می خواستم برای تشویق مردم به خارج.

پس از یک موج از ساکنان و افراد غیر مقیم در بازدید از منطقه سونوما کانتی سواحل در جمعه شهرستان موقت بهداشت عمومی افسر دکتر Sundari Mase, اعلام گشت و گذار نقض روح پناهگاه در محل سفارش او صادر شنبه.

“ما توصیه می کنیم با محدود کردن فعالیت های بیرون از منزل به ماندن نزدیک به خانه,” او گفت:.

“ما انتظار نداریم که مردم به رانندگی 20 مایل به رفتن به ساحل.”

یک سونوما کانتی منطقه ای پارک های پست در Instagram اعلام حمام, تعطیلی نیز با یک هشدار است.

“اگر شرایط شلوغ باقی بماند اجتماعی فاصله نیاز نیست که رعایت و یا شرایط غیر بهداشتی توسعه برخی یا تمام پارک ها و مسیرهای مورد نیاز خواهد بود به نزدیک است.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>