پاکسازی جو سه تظاهرات l دنباله آغاز می شود که سرنشینان جستجو برای خانه های جدید

دو نفر از آنها بودند Jason تعقیب و نیکی Ell که به نحوی ساخته شده راه خود را به پایین سباستوپول جاده با یک فلز نانوایی سخت بازپرسی کردن از آنها می خواهم در بر داشت پشت FoodMaxx یک زمان و ثابت با چرخ های جدید.

تعقیب, 31, گفت که او ارائه می شد پناهگاه اما نبود رفتن به یک محل است که نمی خواهد اجازه دهید او را با همسر خود را — گزینه ای او ارائه شده است حتی اگر شرکت مسکن برای همسران و شرکای داخلی است که در میان الزامات قانونی حل و فصل رسیده در تابستان گذشته بین شهرستان شهرستان سانتا رزا بی خانمان طرفداران و چند بی خانمان افراد منتقل شده از قبلی اردوگاه.

“آن را دوست ندارم من گفت:,” هیچ, هیچ, هیچ, هیچ,’ چون من می خواستم برای ماندن در دنباله” چیس گفت. “این ریتز.”

اما با توجه به زندگی در حال حاضر پر شده با تروما جدایی یک گزینه نیست, او گفت:. بنابراین او و Ell traipsed پایین سباستوپول جاده با وسایل خود را فرود اواخر جمعه در یک شانه گسترده ای در نزدیکی Brittain خط. آنها مجموعه ای از مخازن را کنار گذاشته و صرف شب نشسته تا در سرما, قفسه فلزی تحت tarp پس از آن روشن بود آنها مناسب نیست بر روی آن دراز کشیده است.

“ما با استفاده از ضد عفونی کننده دست ما را گرم و به خاطر آن چراغ در آتش” چیس گفت: “زمانی که افراد دیگر داده شد هتل کوپن. این منصفانه نیست که به صورت مشمول بودن بازداشت خاطی یا باید جدا از همسرم.”

برای ساکنان که در محله زندگی می کنند فقط در اطراف گوشه در Brittain لین که بسیاری از خانه تا بازگشت به جو سه تظاهرات l دنباله چشم انداز مردم به صورت تصادفی راه اندازی غیر مجاز اردوگاه کردن دنباله است در مورد. آنها مصمم بودند که شش نفر که داشت راه خود را به پایان راه خود را مانند تعقیب و Ell نه بازگشت و گفت: یکی مرد بود brandished یک چکش با کالسکه سفر هنگامی که یک همسایه به او گفت به ترک.

“من هنوز خواب با چشمان نیمه باز گفت:” همسایه لینو Musso.

یکی دیگر از همسایه Jason Kindle گفت: او به دنبال به جلو به بازپس حس صلح و آرامش. مانند Musso خود را پشت کردن به دنباله بنابراین تصمیم به پاک کردن گاه می آید به عنوان یک دیر امداد با توجه به مواد مخدر, موش و خاطی. چند روز پیش یک دنباله مستاجر تهدید به صعود حصار به حیاط و سوزاندن خانه و خانواده خود را.

اما در حال حاضر به جای یک ناگوار ظروف سرباز یا مسافر در دنباله Kindle گفت: “همه آنها فقط تفنگ لعنتی در داخل یک مایل شعاع نوین است که به معنای واقعی کلمه در محله.”

او گفت police scanner شد وز همه شب با تماس های ناخواسته مورد سوء در حالی که قفل در حصار در پایان Brittain در دنباله قطع شده بود بارها و بارها توسط مردم در تلاش برای بازگشت به اردوگاه.

در داخل محیط های زنجیره ای پیوند حصار گشت سونوما کانتی منطقه ای پارک رنجرز و خصوصی امنیت یک تیم از 18 کارگران در روز شنبه در مورد پاکسازی دنباله باقی مانده و وسایل به جا مانده از مردم قادر به حذف اموال خود را در زمان اختصاص داده شده است.

چند صد تن باقی مانده برآورد شد باقی می ماند پهن در طول مسیر هر چند خدمه مشغول به کار به سرعت به حرکت وسایل همراه چند متری از دنباله به شسته و رفته تفکیک انبوهی از زباله های چوبی و پالت چوبی و مواد دیگر در سمت شمال دنباله در حالی که جمعآوری لبه جنوبی.

استیو سفید یک بخش مدیریت با CPM محیط زیست گفت: کار دشوار بود و جدی با توجه به تعداد استفاده از سوزن امپول خدمه پیدا کرده بود و همچنین بطری و سطل و سایر ظروف حاوی فضولات انسانی.

آنها نیز تا به حال هم زده تا موش در میان campsites حتی اگر تله خط دنباله. او انتظار می رود که کارگران خواهد بود پاکسازی دنباله از طریق هفته قبل از مرحله بعدی مطابق با اصول بهداشتی دنباله می تواند آغاز خواهد شد.

بسیاری از ساکنان سابق سعی در بازگشت برای وسایل خود یک مشکل شرایط را برای خدمه که مجاز به ارائه دسترسی به, او گفت:.

“ما فقط در اینجا برای انجام کار ما” سفید گفت.

شهرستان مقامات گفته اند که دنباله بسته خواهد شد برای چندین هفته در حالی که آن را دوباره بازسازی شده است برای استفاده عمومی است.

شما می توانید رسیدن به تحریریه مریم کالاهان در 707-521-5249 یا [email protected] در توییتر @MaryCallahanB.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>