پاکسازی سابق بی خانمان اردوگاه به نگه داشتن جو سه تظاهرات l دنباله بخش بسته برای هفته

زمانی که جان جورج آمد از سر کار به خانه دوشنبه, او را دیدم همسرش, تارا جورج گریه در حیاط جلویی است.

او در انجام کار حیاط و هنگامی که او پرسید که او را چه بود اشتباه او گفت که او گریه “اشک شادی.”

“من نمی تواند به یاد داشته باشید آخرین باری که من قادر به انجام این کار بدون وقفه,” او گفت:.

آن شده اند که قبل از اکتبر زمانی که جو سه تظاهرات l دنباله دار در نزدیکی ژرژ’ Brittain خط سانتا رزا خانه شد ground zero برای بزرگترین بی خانمان گاه در سونوما کانتی تاریخ است. به عنوان بسیاری از 250 نفر شلوغ به یک 2-کشش مایل دوچرخه سواری و پیاده روی دنباله دار ایجاد مزاحمت برای همسایگان و بحران بهداشت عمومی برای کسانی که زندگی در کثیف شرایط دنباله.

جمعه مشخص برای پایان دادن به دنباله کمپ به عنوان منطقه سونوما کانتی پارک ها و دیگر مقامات همراه با سانتا رزا پلیس اخراج کسانی که هنوز هم طولانی بر روی 8½ مایل دنباله بین سانتا رزا و سباستوپول. بسیاری از آنها نقل مکان کرد و به پناهگاه از جمله, جدید, شهرستان-تحریم اردوگاه در لس Guilicos نوجوانان دادگستری مرکز در شرق سانتا رزا.

توسط دوشنبه, کارگران صنعتی پاکسازی شرکت Ancon خدمات عینک محافظ پوشاک به عنوان آنها را از طریق برداشت campsites در طول دنباله در نزدیکی جنوب رایت جاده های کشور لبه اردوگاه.

Sonoma County Public Works مدیر یوهانس Hoevertsz گفت: پاکسازی و زنجان به مدت دو هفته و شامل از بین بردن همه چیز را از دنده کمپینگ به پروپان و مدفوع انسانی و با استفاده از سرنگ. مقامات شهرستان حدود چند صد تن از آوار باقی می ماند پهن در دنباله. آن را به دو هفته دیگر برای کار مرمت از جمله reseeding مناطق پوشیده از چمن.

دنباله باز نمی شود و دوباره به مردم تا مارس, در اولین Hoevertsz گفت: ما نبود او قادر به ارائه یک جدول زمانی خاص از آنجا که مقامات هنوز نمی دانند که “آنچه در زیر برزنت زیر چادر.”

برخی از سایت ها به خصوص کسانی که سوخته در اردوگاه آتش سوزی نیاز به آزمایش خاک و پتانسیل حفاری. Ancon, خدمات مبتنی بر نزدیکی Valero بنیسیا پالایشگاه سیاهی آنلاین تخصص خود در نظافت صنعتی از جمله سمی نفت و گاز مخازن. Ancon قرارداد با سونوما کانتی در پوش $150,000. شهرستان, پارک, خدمه را پس از آن انجام نهایی کار مرمت در دنباله در نهایت قبل از بازگشایی آن به Hoevertsz گفت.

“که طرح حمله” Hoevertsz گفت.

در بسیاری از روش های نوین ترمیم خواهد آینه پس از آتش پاکسازی. آنها درگیر یک اسکن اولیه از منطقه به صورت فوری خطرات زیست محیطی چیدن از طریق باقی مانده برای خانواده زباله های خطرناک از جمله مخازن پروپان و سپس مفصل تر تمیز کاری برای سایر زباله های خطرناک از جمله مواد شیمیایی و مایعات بدن و استفاده از سرنگ.

Hoevertsz گفت: خدمه مشغول به کار در دنباله هستند مراقب باشید به گرفتن هر یک به طور بالقوه سمی رواناب با برنامه ای برای استفاده از wattles و جذب غشاء و گفت: آن را خوش شانس است که آن را نمی بارید به تازگی.

در ضمن 2-کشش مایل از رابرتز خیابان جنوبی رایت جاده بسته خواهد شد.

“ما در حال تلاش برای کار به همان سرعتی که ما می توانیم با آنچه ما بنابراین ما می توانید بازگرداندن دنباله را برای مردم برای لذت بردن از” Hoevertsz گفت.

شهرستان سرپرست Lynda هاپکینز در یک Facebook پست بیش از آخر هفته گفت که او نمی مانند استفاده از کلمه “موفقیت” در توصیف کن-پاک دنباله. او تصریح کرد: نگرانی خود را در یک مصاحبه تلفنی روز شنبه گفت: او می خواهم را ترجیح می دهند به تمرکز بر روی مراحل بعدی.

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>