کلاس از سال 2020 وارد یک جهان در بحران

تایلر Lyson تماشا پدر و مادر خود را’ فروپاشی مالی در رکود بزرگ دهه پیش. او قول داد که او می خواهم پیدا کردن امنیت آنها هرگز: او یک مدرک دانشگاهی است.

27-year-old برنده یک بورس تحصیلی کامل به دانشگاه کالیفرنیا-برکلی و روز دوشنبه تبدیل خواهد شد اولین بار در خانواده خود به فارغ التحصیل از کالج. “من قرار است به انجام,” او گفت:.

او احساس می کند ناتوان و دست پاچه با رشته علوم سیاسی است که او ترس ممکن است ثابت کند بی ارزش است. او 7 ماه و همسرش, یک United Airlines پرواز, ترس از دست دادن کار خود را. در چند هفته گذشته او برای اعمال حدود 35 شغل در سراسر کشور است.

او همچنین با توجه به نظامی است. “آنها همیشه نیاز مردم,” او گفت:. “و مزایای خیلی خوب است.”

صرف چند ماه پیش فارغ التحصیلان کلاس 2020 به نظر می رسید اما اطمینان از موفقیت است. اقتصاد پررونق بود. بازار سهام بسته شده بود در سال قوی است. نرخ بیکاری در حال کاهش برای سال کاهش یافته و به 50 سال اخیر از 3.5 درصد در ماه فوریه. شغل تعداد متقاضیان و ترس از رکود اقتصادی تا به حال پژمرده.

پس از آن همه گیر خرد اقتصاد است. در ماه گذشته بیش از 20.5 میلیون شغل از بین رفت که نرخ بیکاری افزایش یافت و به 14.7 درصد — بدترین رکود بزرگ. به امید بالا از فارغ التحصیلان سقوط کرد به عنوان شرکت های بزرگ کاهش بودجه و لغو ارائه می دهد از مشاغل و کارآموزی.

>> مرتبط با: هاوایی فارغ التحصیلان منعکس اتمام کالج در طول همه گیر

برای کار کلاس دانش آموزانی که به مبارزه طلبیده شانس به تحصیلات دانشگاهی, آن را سخت به در خوش بینانه در مورد آینده است. وجود دارد یک حس بی پایان بحران وام و اعضای خانواده گذاشته است.

این فارغ التحصیلان خواهد شد به رقابت نه تنها با کارگران با تجربه اما با کسانی که در کلاس های دیگر از 2020 — فارغ التحصیلان دبیرستان که نیست, کالج محدود و یا قرار داده اند رویاهای خود را در انتظار برای پیوستن به شکار فرصت های شغلی در برخی موارد به کمک تازگی بیکار پدر و مادر است .

دیگران در حال امید بستن برای یک سال 2-تاریخ و کالج به جای 4 سال از برنامه و یا در نظر گرفتن فاصله یک سال و یا تصمیم گرفته اند آن را به ارزش پرداخت شهریه برای تحصیل است که ممکن است انجام شده تنها آنلاین.

در کالیفرنیا کشاورزی مرکزی دره, شهرستان شهرستان مرسد دارای شش دبیرستان با حدود 2500 فارغ التحصیل از سالمندان بسیاری از کم درآمد و یا خانواده های مهاجر. به طور معمول حدود 40 درصد سر به دانشگاه و بقیه مستقیما به شغل در مکانیک و ساخت و ساز و کشاورزی و مهمان نوازی — صنایع که در حال حاضر در حال از بین برود و یا راکد.

“آینده به نظر می رسد بسیار بسیار ترسناک,” مرسد دستیار سرپرست Constantino اگویلار دو لا فرانترا گفت. “جایی که این دانش آموزان بروید ؟ بسیاری از درها بسته شده اند. ما در حال تلاش برای برنامه ریزی برای دانش آموزان ما آتی و هیچ چیز وجود دارد خارج وجود دارد برای آنها است.”

هنوز هم برخی از دبیرستان grads مصمم به ادامه کالج خود قصد دارد با وجود این هرج و مرج اقتصادی.

غرب عراق تفيش Benavides, 17, تا به حال به عنوان یک کالج به صرفه جویی در پول اما به جای آن تصمیم گرفت به دانشگاه تگزاس در سن آنتونیو. او می داند که از آن خواهد شد یک فشار مالی. او مادر تنها یک مدرسه نگهبان تنها برای حمایت از او و سه خواهر و برادر بود و از کار بخشی از این بهار.

Benavides امید کار-برنامه مطالعه — و شاید نهایی بورسیه و وام های همراه با کمک مالی از او مادر خواهد بود به اندازه کافی به پایان می رسد دیدار. او گفت که او با اعتماد به نفس چیزی کار خواهد کرد. کالج همواره آینده در دستور کار است.

“اگر من به مدرسه نمی روند که در آن من خواهد بود؟” “که من تبدیل شده اند ؟ من می خواهم به آینده است. من فقط می خواهم به نقطه خودم را در مسیر درست و حرکت رو به جلو است.”

بنابراین آیا 22 ساله DJ بروکس که می یابد خود را در یک مضطرب برزخ است.

تنها چند ماه پیش او فکر کرد که او فکر او می شود استقبال خانواده برای یک ماه ژوئن جشن فارغ التحصیلی در کالج کارلتون در مینه سوتا به عنوان اولین خانواده خود را به کسب مدرک. او می خواهم دو شغل مشغول به کار در حالی که در مدرسه کمک به مادر پرداخت صورتحساب خود. او نمیفهمد او را یک کار اندود شده تا به احتمال زیاد به عنوان یک مشاور داشتن به دست آورده روانشناسی.

در عوض او را مرور آنچه که او خواستار یک “دریای unexpectedness,” ارسال رزومه در یک زمان از furloughs و استخدام یخ. او احتمالا بازگشت به شیکاگو زندگی می کنند ،

“من لازم نیست که یک برنامه پشتیبان گیری,” او گفت:. “من تا به حال بالاتر امیدوار است.”

در آن زمان فقط چند هفته برای این بیماری همه گیر به از خط خارج طارق مورفی آینده.

در ماه دسامبر و ژانویه ، Morehouse College ارشد پرواز بالا, مصاحبه برای کارآموزی. در ماه مارس این همه سقوط از هم جدا.

این مدرسه بود مجبور به بستن و مورفی, بازاریابی, عمده, تا به حال هیچ جایی برای زندگی می کنند. Morehouse او قرار داده و حدود 30 دانش آموز دیگر در یک هتل. او در حال حاضر توطئه خود را در مراحل بعدی با $88,000 در بدهی حلق آویز بیش از او.

“من نمی توانم sugarcoat ترس” از 28 ساله نیوجرسی بومی گفت. “من کسی هستم که دوست دارد به یک طرح. گاهی اوقات سخت به خواب است. من گفت: من به دین آن را مانند یک کابوس است که هرگز به پایان می رسد.”

برخی از فارغ التحصیلان موفق به پیدا کردن کار با وجود کاهش فرصت های. پس از فارغ التحصیلی از Morehouse Grant بنت بازگشت به بالا-شرکت فناوری در دره سیلیکون که در آن او زندانی سال گذشته است.

“من از نوع گناه بازمانده” او گفت:. “من می بینم بسیاری از دوستان در حال مبارزه است و من احساس می کنم بسیار دنج دانستن من چیزی.”

او قطعا یکی از آنهایی که خوش شانس. در طول تاریخ فارغ التحصیلان ورود نیروی کار در طول رکود اقتصادی مواجه شده اند موانع است که می تواند یک دهه یا بیشتر.

آن را “ترسناک” زمان به دنبال اولین کار گفت: Jesse Rothstein اقتصاددان ارشد در دولت باراک اوباما می آموزد که سیاست و اقتصاد در برکلی است. “اگر شما نمی توانید یک کار خوب زمانی که شما شروع به آن را به شما لطمه می زند و نه فقط در حال حاضر اما برای سال آمده است.”

در کوتاه مدت فارغ التحصیلان جوان به احتمال زیاد بیکار و یا حل و فصل پایین کار پرداخت. آنها اغلب از دست ارزشمند آموزشی که می توانید آنها را در یک مسیر شغلی و هنگامی که بهبود اقتصاد آنها را به طور دائم کاهش اشتغال و درآمد Rothstein موجود در یک مطالعه منتشر شده در سال گذشته در مورد تاثیر رکود اقتصادی سال 2008 در grads کالج.

آیا کلاس 2020 خواهد شد در دراز مدت شکست بستگی به شدت از رکود اقتصادی و سرعت بهبود اقتصادی است. دیگر آن طول می کشد بدتر آسیب.

به عنوان او در تلاش برای پیدا کردن کار تایلر Lyson است که با توجه به خروج برکلی به حرکت برگشت به صفحه اصلی به پست فالز آیداهو که در آن ارزان تر, حتی اگر آن را مانند از دست دادن احساس در رویاهای خود را.

به عنوان یک نوجوان او را تماشا خانواده اش از دست دادن همه چیز در رکود است. پدر خود را کسب و کار ساخت و ساز فرو ریخت و خانواده مجبور به ترک خانه وام چنان سریع است که آنها ریخته فقط در مورد همه چیز متعلق به آنها را در یک گودال و آن را در آتش.

“من به تماشای آن همه در دود همه چیز ما متعلق به” Lyson گفت. “پس از آن من می دانستم که من نیاز به رفتن به کالج و چیزی به سقوط.”

tinyurlis.gdu.nuclck.ruulvis.netshrtco.de