کلرمونت سریال قتل محاکمه پادکست: ‘محاکمه باید در’

با وجود شیوع کروناویروس قاضی ریاست کلرمونت سریال قتل در دادگاه, عدالت, سالن به طور موثر به دادگاه گفت در روز 63 که دادگاه باید بر روی بروید.

در پایان کوتاه روز برای عبور از معاینه سابق پزشکی قانونی افسر پلیس ویکتور Webb عدالت سالن به دادگاه گفت او آماده است برای ایجاد تغییرات در این فرایند اجازه می دهد تا شاهد به شواهد از خانه.

اما برای روز 63 سابق پزشکی قانونی افسر پلیس ویکتور Webb شد گریل شده توسط دفاع در مورد ذخیره سازی و انتقال مهم نمایشگاه و همچنین به عنوان اتومبیل او سوار در 90s.

به عنوان تیم کلارک و امیلی Moulton, توضیح, دفاع سعی خواهد کرد به استدلال می کنند که به جای بحرانی الیاف لینک Bradley ادواردز به جین ریمر و Ciara Glennon خود را از طریق Telstra ماشین و شلوارک عوض آنها بر روی قربانیان از طریق آلودگی و فیبر انتقال.

آن را که قبلا نازل شده چند از افسران پلیس سوار ماشین پلیس برخی از که ناخدا ایستگاه واگن به صحنه های جرم و جنایت از جین ریمر و Ciara Glennon و همچنین به سردخانه در پست خود-mortems که در آن بدن قرار داده شد بر روی ورق های روی زمین است.

اما دادستان ها می گویند این الیاف وجود دارد از زنان در ماشین رانده شده توسط Bradley ادواردز.

دادستان همچنین استدلال می کنند او نمی کند لزوما باید پوشیدن Telstra یکنواخت در زمان قتل در عوض برخی از الیاف از خود Telstra کوتاه ماند و منتقل شده بر روی زنان در حالی که آنها در ماشین خود را.

تاریخ ناتالی Bonjolo تیم کلارک و امیلی Moulton آنها به عنوان شما را از طریق روز 63.

تنظیمات کوکی شما در حال جلوگیری از این محتوای شخص ثالث از نمایش.

اگر شما می خواهم برای مشاهده این مطلب لطفا خود را تنظیم کنید .

برای پیدا کردن اطلاعات بیشتر در مورد چگونه ما با استفاده از کوکی ها لطفا ما را ببینید کوکی راهنمای.

اگر شما هر گونه سوال برای تیم پادکست یا هر یک از مهمانان خود و ارسال آنها را به [email protected]

برای کسب اطلاعات بیشتر در وا را محاکمه قرن سر به TheWest.com.au

مشترک شدن در حال حاضر: اپل پادکست | RSS | Spotify

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>