کلرمونت سریال قتل محاکمه پادکست: بعد 45 — رد کردن مورد اسطوره

غرب استرالیا
تصویریزن دانشمند که تست Ciara Glennon به ناخن قبل از آنها رفت و به نیوزیلند زمان ایستاده اما او نمی خواست توسط دادستان در مورد آلودگی بنابراین ما هیچ کمکی به پیدا کردن کسی که زن DNA متعلق

در این قسمت آلیسون فن به ما می گوید برخی از نظریه های او را شنیده از دوستان و غریبه ها و مردم حضور گالری عمومی در دادگاه به او و تیم سعی و قرار دادن برخی از این سوالات به متن — که برخی از آنها آمده اند تا در محاکمه و چپ باز و یا پاسخ داده نمی شود در همه.

چنین به عنوان سوال مطرح شده پیش از آن در هفته در طول شواهد در مورد Ciara Glennon را, ناخن, در حال ارسال به نیوزیلند — که زن DNA آلوده خالی نمونه شاهد که ارسال شد با Ciara Glennon را ناخن به نیوزلند در سال 2003?

زن دانشمند که تست Ciara Glennon به ناخن قبل از آنها رفت و به نیوزیلند زمان ایستاده اما او نمی خواست توسط دادستان در مورد آلودگی.

بنابراین ما هیچ کمکی به پیدا کردن به آنها که زن DNA تعلق دارد.

ناتالی Bonjolo می پرسد این سوال بسیاری از باید درخواست: چرا برای ما مهم است اگر ناخن نمونهها آلوده به زن DNA زمانی که آنها بسیار مهم به دادستان مورد ؟

تیم کلارک توضیح می دهد که چرا دادستان است که رفتن را از طریق هر جزئیات — که آیا آن مهم به نظر می رسد یا نه و چرا این دفاع ممکن است پیدا کردن آلودگی در آن ناخن های مهم است.

این کلرمونت در گفتگو پادکست بحث تیم اسطوره ها و نظریه های, و بله, گاهی اوقات خستگی در و را محاکمه قرن در روز 45.

اگر شما هر گونه سوال برای تیم پادکست یا هر یک از مهمانان خود و ارسال آنها را به [email protected]

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htclck.ruulvis.netshrtco.dehec.su

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>