شهرستان بازپرداخت خواهد شد گشت و گذار, قفل, اجاره, اما نمی خواهد برای جبران surfy از دست رفته در Waikiki آتش

  • CRAIG T. KOJIMA / FEB. 28 A criminal arson investigation is ongoing into the surfboard rack that burned down in Waikiki.

    CRAIG T. کوجیما / FEB. 28

    جنایی آتش سوزی تحقیقات در حال انجام است به تخته موج سواری رک که سوزانده در Waikiki.

گروه شهر شرکت خدمات امروز اعلام کرد که مستاجرها از شهر متعلق به Waikiki تخته موج سواری قفل تسهیلات که نابود شد در آتش Feb. 27 دریافت بازپرداخت و طاس تخته نرد برای اولین بار زمانی که تسهیلات بازگشایی در تاریخ 1 مه.

اما در اعلامیه ایمیل به مستاجرها امروز این شهرستان گفت: آن را نمی خواهد پرداخت هزینه برای جبران تخته در آتش از دست داده به دلیل آن است که مسئول هر گونه آسیب به آنها و آسیب بود و نه ناشی از هر گونه اقدام در بخشی از شهرستان. هر دو هونولولو آتش و ادارات پلیس به این نتیجه رسیده اند آتش بود عمدا مجموعه. جنایی آتش سوزی تحقیقات در حال انجام است.

مقامات شهرستان گفت: آنها نمی دانند که دقیقا چگونه بسیاری از surfy نابود شدند اما تخمین زده است که حدود 525 بر اساس تعداد قالبهای اجاره در زمان آتش است. فضاهای شد اجاره بین 15 دلار و 40 دلار در ماه بسته به مستاجر سن. اجاره مشبک شهرستان حدود 154,665 آخرین سال مالی شهر گفت.

علاوه بر این پنج شهرستان نجات غریق surfy با مجموع برآورد ارزش $6,000 نابود شدند.

مستاجرها از قالبهای صادر خواهد شد بازپرداخت باقی مانده از دوره پرداخت این شهرستان گفت. چک خواهد شد از طریق پست توسط وزارت بودجه و خدمات مالی در حدود 30 روز است. علاوه بر این کسانی که مستاجرها با سازگار 2020 قرارداد اجاره که تحت تاثیر این آتش سوزی را یک شانس برای فروشگاه surboards خود اختصاص داده قالبهای طریق تا پایان سال 2020 به صورت رایگان هنگامی که آنها در حال بازسازی در هفته های آینده.

مستاجرها را ادامه خواهد داد و به امن خود را در قالبهای خود را قفل.

بخش خدمات سازمانی که حفظ قالبهای ارائه فیلم به پلیس و آتش بخش اما گمان است هنوز رتبهدهی نشده است شناخته شده است. فیلم را می توان در honolulucrimestoppers.org تحت “مورد” رها کردن منو. کسانی که با اطلاعات در مورد این حادثه می خواست به تماس Crime Stoppers در 808-955-8300.

شهر نیست که فوری برآورد هزینه برای آنچه که به عنوان “نوسازی” از ذخیره سازی قفسه تسهیلات. شهرستان سخنگوی Brandi Higa گفت: شرکت خدمات است که هنوز تکمیل یک ارزیابی از ساختار. پس از اطمینان از جراحی قفسه که باقی می ماند در حال ساختاری صدا شهر نیاز به قفسه تمیز کردن کامل به حذف هر گونه باقی مانده مواد سمی در سمت چپ و پس از آن نقاشی شده است.

شرکت خدمات برآورد بازپرداخت خواهد شد مالیات دهندگان هزینه در حدود $65,536, Higa گفت.

برای کسب اطلاعات بیشتر تماس 808-768-5400 یا ایمیل [email protected]

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im