شهر شکایت سوخت های فسیلی کسب و کار بیش از تغییر آب و هوا هزینه های

شهر و شهرستان از هونولولو واصل طرح دعوی در دادگاه در روز شنبه در برابر یک لیست طولانی از شرکت نفت در دولت مدار دادگاه به دنبال خسارت برای نصب هزینه های مقابله با تغییر آب و هوا.

در انجام این کار هونولولو می پیوندد بیش از یک دوجین دیگر شهرستانها و حوزه های قضایی از جمله سان فرانسیسکو و نیویورک و بالتیمور.

جاش Stanbro این شهر رئیس انعطاف پذیری افسر گفت: در یک کنفرانس خبری جمعه خود در خارج از دادگاه است که در این مورد بود در مورد برگزاری این شرکت پاسخگو برای عدم افشای اطلاعات مهم در مورد تغییر آب و هوا و داشتن آنها را به جای مالیات دهندگان پرداخت خسارت.

“ما را دیده اند بیش از یک دوجین شهرها و شهرستانهای شکایت در مورد هزینه های آنها به ناحق داشتن به خرس در اطراف اثرات تغییر اقلیم با توجه به اطلاعاتی که نکردن در طول زمان توسط سوخت های فسیلی شرکت گفت:” Stanbro.

مانند توتون و تنباکو صنعت و شرکت های داروسازی Stanbro نفت گفت: شرکت نکردن اطلاعات از مردم در حالی که همچنان به فروش محصولات خطرناک و این که با کت و شلوار بود در مورد برگزاری آنها را پاسخگو باشد.

“این مورد اطمینان حاصل کنید که شرکت های با قوانین بازی فاش مشکلات شناخته شده با محصولات خود و زمانی که آنها انجام نمی که آنها پاسخگو برای پوشش هزینه های که بقیه جامعه است و خرس از جمله شهرها و دولت های محلی” او گفت:.

اقدام هونولولو شرکت مشاور پل Aoki ظ کت و شلوار با شیر Edling دفتر سان فرانسیسکو در به نمایندگی از شهر در برابر یک لیست طولانی از شرکت نفت که همه را تاریخی روابط کسب و کار در هاوایی از جمله Sunoco LP, سلام, نفت, Ltd. Mobil Corp اکسون موبیل روغن شرکت شل روغن شرکت. و شورون Corp.

119-صفحه کت و شلوار به دنبال هیچ مقدار مشخص شده در خسارت اما Stanbro همراه با هونولولو عضو شورای جوی Manahan گفت: میلیاردها دلار در معرض خطر هستند.

بر اساس مطالعات Stanbro گفت: افزایش سطح آب از 3.2 در اوآهو است که انتظار می رود به در نتیجه برآورد $12.9 میلیارد دلار از دست دادن و آسیب به اموال خصوصی.

یک گزارش برای دولت وزارت حمل و نقل برآورد آن را به حدود 15 میلیارد دلار به نقل مکان و یا بالا بردن جاده های کشور تحت تاثیر افزایش سطح آب تا پایان قرن.

اگر یک دسته 4 طوفان زده اوآهو جنوبی ساحل, صفحه اصلی, به Waikiki آن را به طور بالقوه می تواند هزینه بیش از 30 میلیارد دلار در مستقیم اقتصادی ضرر و زیان است.

کت و شلوار نیز مدعی است که اثرات تغییر آب و هوا در حال حاضر احساس می شود در اطراف این جزایر در قالب فرسایش ساحلی پادشاه جزر و مد طوفان و سیل و آتش سوزی.

این شهر در حال حاضر رنج می برد از “باران بمب را رویدادهای” را که نابود کرده اند بخش هایی از شهر تخلیه-راه های مانند در Hahaione کانال در سیل حوادث از مارس سال 2018 است.

این اثرات انتظار می رود که همچنان به بدتر شدن اوضاع در سال های آینده با توجه به هونولولو گروه تاسیسات تعمیر و نگهداری مدیر راس Sasamura.

بالاتر از سطح دریا به طور بالقوه آهسته خواهد شد زمان پاسخ برای آب اصلی شکستن تعمیرات گفت: با توجه به آب دریا پر از ترانشه. در آینده نیز در این شهرستان پیش بینی سیل در پایین-دروغ مناطق داخلی از طریق افزایش سطح آب های زیرزمینی.

تولید کنندگان’ پاسخگویی پروژه یک گروه به نمایندگی از شرکت های نفتی گفت: طرح دعوی در دادگاه بود معکوس و انحراف از راه حل های واقعی.

“هونولولو تصمیم به حرکت به جلو با دادخواهی نادیده واقعیت این است که این پرونده هیچ ربطی به مبارزه با تغییر آب و هوا و تنها منجر به افزایش هزینه ها برای ساکنان محلی گفت:” فیل گلدبرگ گروه های ویژه, وکیل, در بیانیه ای. “مردم در سراسر هونولولو و کل ایالت هاوایی نیاز به انرژی به قدرت خانه و کسب و کار و همچنین این امکان را به گردشگران کالا و خدمات به جزایر. حقیقت این است که بهترین راه برای مبارزه با تغییر آب و هوا است که به تعامل با جامعه ساخت در نوآوری های بزرگ است که اجازه خواهد داد که ما را به منبع و استفاده از انرژی کارآمد تر نه قربانی شرکت هایی که تولید انرژی همه ما نیاز دارند و استفاده از هر روز. اگر هونولولو واقعا می خواستم برای انجام کاری در مورد تغییر آب و هوا این کار را با تولید کنندگان — به عنوان اکثریت قریب به اتفاق جوامع انجام داده اند — و نه پیوستن به این حاشیه دادخواهی جنبش است.”

اما کت و شلوار می گوید متهمان موفق به هشدار دادن به مردم از خطرات ناشی از آنها سوخت های فسیلی محصولات و عمومی است که در پشت برگزاری آنها را پاسخگو باشد.

یک نظرسنجی اخیر یافت 70 درصد از ساکنان هونولولو پشتیبانی ساخت سوخت های فسیلی شرکت برای پرداخت بخشی از خسارت به جوامع محلی ناشی از گرمایش جهانی است.

“من افتخار می کنم که امروز شهر و شهرستان هونولولو است که منجر به اتهام به برگزاری بزرگ نفت پاسخگو خود را برای دهه های طولانی اطلاعات غلط کمپین — آنها آگاهانه انداخت سیاره ما بی پروا به بحران آب و هوا گفت:” هونولولو شهردار کرک کالدول در انتشار اخبار. “مردم از اوآهو و مردم در همه جا شایسته را به ببینید که بخشی از سود های عظیم این شرکت را raked در حال حاضر برای کمک به پرداخت خسارت است که آنها باعث به جزیره ما.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im