شهر به دنبال خارج اپراتور برای هایکو پله

احزاب علاقه مند به عامل و مدیریت هایکو پله ها به عنوان یک امتیاز خواسته شده توسط شهر به ارائه پیشنهادات زیر یک درخواست رسمی برای اطلاعات صادر شده توسط شهر امروز.

این شهرستان است که به دنبال از طریق یک بعد جداگانه رقابتی درخواست — یک نهاد برای ارائه یک مدیریت هزینه مبتنی بر دسترسی به هایکو پله ها برای مقاصد تفریحی در این شهرستان گفت: در یک نسخه. واجد شرایط سازمان نیاز خواهد بود قادر به بازیابی, راه اندازی و نگهداری پله ها برای قبل از دوره مشخص از زمان انتشار گفت.

پله ها بخشی از یک جنگ جهانی دوم نظامی دوره نصب و راه اندازی شده اند بسته به دهه اما دارایی است که هنوز هم بازدید روزانه توسط کثیری از علاقه مندان به پیاده روی که چشم پوشی از هر دو نیروهای امنیتی و خاطی ، که منجر به شکایت ساکنان در مورد کوهنورد خاطی و خرابکاری خواص خود را در حالی که سفر به و از پله ها.

شبه مستقل هونولولو هیئت مدیره تامین آب صاحب زمین که بر روی پله ها نشسته است. و اشاره کرد که این هزینه 250.000 دلار سالانه برای استخدام های امنیتی برای جلوگیری از گناهان هر دو BWS مدیریت و هیئت مدیره خود را مشتاق به خالی کردن آن.

نهایی زیست محیطی تاثیر بیانیه منتشر شده در ماه گذشته بیان هیئت مدیره قصد حذف یا پله و یا به نوبه خود آنها را به یکی دیگر از نهاد دولت به دلیل در حال انجام مسئولیت های امنیتی و هزینه های وابسته به حفظ دارایی.

BWS سخنگوی کاتلین Pahinui گفت: هیئت مدیره خواهد صبر کنید تا مارس 24 پایان دوره چالش برای FEIS قبل از تصمیم بعدی خود را حرکت می کند.

در RFI شهر می خواهد اطلاعات در مورد تهیه ساختار مالی/تجاری امکان سنجی امکان سنجی فنی و دیگر مسائل اطراف یک امتیاز در Ha’ikū پله ها.

این اخطار باید شامل توضیح اگر خود کفا عمل می توان به دست آورد اگر هزینه های مسئول از مردم محلی و بازدید کنندگان اگر پنج سال است به اندازه کافی بلند برای یک سازمان برای بازیابی هزینه های خود را و اگر این سازمان ساخت اخطار می توانید دیدار با مدارک تحصیلی حداقل.

پاسخ به این RFI باید دریافت شود نه بعد از 4 p. m. Feb. 28.

Submittals می توان به:

از خرید بخش, بخش از بودجه و مالی خدمات

شهر و شهرستان از Honoulu

530 جنوبی خیابان کینگ اتاق 114

هونولولو, هاوایی, 96813.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.dehec.sutny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>