شهر استخر شروع بازگشایی با تیم های ورزشی به دنبال ژوئن 19

در گرمای بعد از ظهر جمعه یاقوت کبود آبی آب استخر در هونولولو را McCully منطقه پارک نگاه دعوت به Manoa ساکن Jonathan اوبا هموار شنا از آن 25-حیاط ظهر به سختی نگران کننده شیشه سطح.

این اولین روز شهر استخر بازگشایی شد و پس از بسته شدن 19 مارس به دلیل بیماری همه گیر کوروناویروس.

به عنوان او تا به حال نشده است شنا کردن در 2-1/2 ماه “من یک کمی خسته گفت:” ابا 22. او متوقف شد و پس از پوشش 700 متری برای استراحت در انتهای کم عمق و سپس شکست به آرام لبخند به او خورده عضلانی خود اسلحه در استخر معصوم بتن لبه.

“آن را احساس می کند واقعا خوب گفت:” دانشگاه هاوایی – Manoa junior, که, کار پاره وقت به عنوان یک نجات غریق و شنا معلم در YMCA قبل از coronavirus مستند. “این سخت بود برای ورزش در منزل, انجام pushups.”

به عنوان یک دامان شناگر اوبا عضو منحصر به فرد گروه در تازه بازگشایی شد شهر استخر که با استفاده از محدود بود به دامان شنا تنها در یک ساعت جلسه با تنها یک شناگر در هر 6-پا-خط گسترده ای را در یک زمان به عنوان مورد نیاز توسط قوانین جدید تعیین شده توسط هونولولو گروه پارک ها و تفریح و سرگرمی.

در حال حاضر وجود دارد شناگران در تنها دو نفر از McCully استخر پنج خط اما صبح ها از ساعت 9 صبح تا ظهر با توجه به استخر مدیر Derek Lee, وجود داشته است, پنج شناگران در هر ساعت.

این ساعت شامل تغییر و دوش گرفتن — و با توجه به قوانین نوشته شده در استخرهای شما باید از تسهیلات پنج دقیقه قبل از پایان ساعت; هر خط یک شماره مربوط به یک cubbyhole در یک پشته خارج از رختکن که در آن شناگر وسایل شخصی شما ذخیره می شود.

اوبا بود به خصوص خوشحال می شود در آب او گفت: از آنجا که او می خواهم اجتناب اقیانوس, اگر چه آن را به ورزشکاران زیرا او نگران coronavirus قرار گرفتن در معرض: “من نمیفهمد که در آن تعداد زیادی از مردم است.”

ملیسا Lockyer دیگر شناگر در استخر گفت: او می خواهم شنا کردن در اقیانوس خاموش Kaimana ساحل “که در آن معمولا شلوغ و به خصوص در حال حاضر.”

اگر چه او یک شناگر قوی که گاهی اوقات شنا دریایی با یک گروه از دوستان از Kaimana ساحل رویال هاوایی توچال او ترجیح جایی که او احساس امن شنا به تنهایی به عنوان مخالف به اقیانوس با جریان ها و گاهی اوقات امواج بزرگ گفت: 39-year-old St. Louis ارتفاعات ساکن می آموزد که در Maryknoll دبیرستان.

“من خوشحال هستم که به این فوق العاده سرد آب خوب تمیز طراوت” Lockyer گفت: “و ما می دانیم که احتمال ویروس زنده ماندن در آب کم است.”

او و اوبا بیان قدردانی خود را از شهر و استخر کارکنان برای اقدامات آنها برای اطمینان اجتماعی فاصله و پاکیزگی.

هنگامی که شناگران رو از استخر نجات غریق کورتنی اوه براد لیلو و Maddie نژاد در زمان تبدیل اسپری ضد عفونی کننده بر روی عرشه استخر و نرده پاک کردن سطوح در دوش و رختکن و نظارت بر پیاده جریان در اطراف استخر و ورود و خروج و درب را به اطمینان حاصل شود مردم آن را با قلم مو بیش از حد نزدیک است.

در حالی که پارک استخر شد و در حال حاضر بازگشایی تنها برای فردی دامان شناگران این شهرستان اعلام کرد که تیم های ورزشی و شیوه های مجاز خواهد بود در انتخاب استخرها شروع ژوئن 19, و اگر چه هیچ اعلام کرده است که هنوز ساخته شده کودکان را سرگرم کننده تابستان برنامه های به طور سنتی شامل برخی از شنا در استخر پارک.

ایستاده در McCully مرکز تفریح و سرگرمی پارکینگ پس از او تا به حال swum باران و لباس پوشیدن Lockyer چشم درخشید بالاتر از ماسک صورت استخر که کاربران ملزم به پوشیدن در حالی که آمدن یا رفتن.

“این شگفت انگیز بود که یک ساعت کامل با لین” او گفت:.

به دامان شناگران لوکس از فضای شخصی در استخر ممکن است مختصری از پنجره است اما یکی از آنها را مزه مزه آنجا که آنها می توانند پس از خشک نمائید.

استخر بازگشایی قوانین و اخبار

ورود در اول آمده, بر اساس اولین خدمت کرده و بر اساس ورود و پوشش صورت نیاز در هنگام ورود و خروج; استخر بازگشایی به جز سه بسته برای نگهداری در Waialua Waipahu و مروارید شهر منطقه پارک شهر گروه پارک ها و تفریح و سرگرمی در بیانیه ای گفت.

برنامه های وابسته به در دسترس کارکنان به خصوص استخر غریق که مورد نیاز هستند گفت: DPR سخنگوی Nate Serota. شمالی است که هنوز استخدام برای این قسمت موقعیت زمان و برای اولین بار در 16 و 17 ساله هستند قادر به شاغل به کار در این موقعیت. برای کسب اطلاعات بیشتر در مورد استخر ساعت یا تقاضا برای شغل, تماس, استخر, محل که در آن شما می خواهم به کار و یا شنا; شماره و آدرس های ذکر شده در honolulu.gov/parks/default/pool-locations.html#gsc.tab=0bit.ly/HonoluluPools.

شمالی جمعه اعلام کرد که مجاز, هوای آزاد, تیم های ورزشی و شیوه های آموزش می توانید شروع ژوئن 19 با تایید شمالی اجازه. این شامل اما نه محدود به, قایق رانی شیوه های باشگاه و تیم شنا رزرو از شهر استخر; برنامه های کاربردی برای مجوز پذیرفته می شود برای فضای باز پارک تسهیلات استفاده از امروز آغاز ماه ژوئن و جولای تنها.

در شهر پارک های مجاز ورزشی تیم مسابقات و بازی ها می توانید شروع جولای 3 با تایید شمالی اجازه. این شامل شنا تیم رزرو از شهر استخر و بیس بال و سافتبال, فوتبال, و, شبیه, هوای آزاد, تیم های ورزشی. آن را شامل نمی شود که نیاز به فعالیت های پایدار تماس نزدیک مانند بوکس و مخلوط هنرهای رزمی است.

قبلا تایید مجوز برای مجاز ورزشی تقدیر خواهد شد; برای اطلاعات بیشتر honolulu.gov/parks/#gsc.tab=0.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>