مسئولان شهرستان می خواهیم اوآهو ساکنان به آماده شدن برای آمدن طوفان

مسئولان شهرستان امروز خواست اوآهو ساکنان به حداقل شروع به برنامه ریزی به عنوان اگر وجود دارد خواهد بود یک رویداد طوفان در این آخر هفته.

“11 یک.m (خدمات ملی آب و هوا) هوا را نشان می دهد که به عنوان آن می ایستد در حال حاضر وجود دارد یک 21% شانس که مدتی یکشنبه شب ما در حال رفتن به تحت تاثیر طوفان گرمسیری نیروی باد, موج طوفان و جاری شدن سیل باران” گفت: John Cummings, اطلاعات عمومی افسر برای بخش مدیریت اضطراری. “امیدوارم اما این چیزی است که ما به دنبال در حال حاضر. به علاوه بسیاری از ارشاد مدل ها در اجتماع است که خوب نیست.”

هونولولو اورژانس مرکز عملیات برنامه ریزی شده است برای باز کردن کسب و کار برای مدتی جمعه شهردار کرک کالدول گفت. این مرکز به منظور هماهنگی تلاش ها از اول پاسخ و فاجعه کمک های سازمان در این جزیره از جمله پلیس و آتش امدادگر و نجات دهنده خدمات.

تا 20 پناهگاه ممکن است راه اندازی در سراسر این جزیره با توجه به شدت طوفان. که بیش از حد معمول با توجه به کروناویروس همه گیر و نیاز به توضیح بیشتر فاصله شهردار گفت. “ما نیاز به یک فضای بسیار بیشتری برای هر فرد و هر خانواده است. ما در حال رفتن به نیاز به تمرین فیزیکی فاصله است که در آن پناهگاه فضا است.”

که همچنین به معنای نیاز بیشتر داوطلبان به هیات پناهگاه کالدول گفت.

کامینگز گفت: مردم باید سعی کنید به پناهگاه در محل یا محل اقامت از یکی از بستگان یا دوستان خود را به عنوان اولین گزینه های قبل از توجه به رفتن به پناهگاه است.

“اگر شما زندگی می کنند در خانه های تازه ساخته شده, ساخته شده … بعد از سال 2006 از لحاظ ساختاری به ساختمان کد شما خیلی خوب به آن بروید” کامینگز گفت. “در آن صورت شما می توانید نگاهی به پناه در محل … در امن داخلی اتاق از خانه.”

کامینگز گفت: پدر خود را ندارد این نوع از حفاظت. “او پناه با ما در ما جدیدتر صفحه اصلی,” او گفت:.

در حالی که بحث های برگزار شده است مورد استفاده برای پناهگاه طوفان برخی از اوآهو هتل اتاق خالی به دلیل همه گیر به نظر نمی رسد که طرح آماده خواهد شد در آخر هفته با توجه به مسائل تدارکاتی مربوط به سازمان های فدرال و ایالتی و شهرستان سطح کالدول گفت.

کسانی که با هیچ جای دیگری برای رفتن زندگی می کنند و یا در نزدیکی خط ساحلی که در آن ممکن است وجود داشته باشد ساحلی آبگیری و یا در یک منطقه مستعد ابتلا به جاری شدن سیل و یا بادهای باید به یک پناهگاه کامینگز گفت. با توجه به همه گیر کسانی که با استفاده از پناهگاه باید انتظار “سلامتی بررسی کنید.”

مردمی نشان دادن و نمایش علائم مرتبط با coronavirus جدا خواهد شد در مناطق دور از دیگران در پناه او گفت:.

خدمه از بخش تسهیلات تعمیر و نگهداری در حال پاکسازی و تخلیه طوفان و جریان است. مقامات با بخش طراحی و ساخت و ساز در حال بازدید از تمام شهرستان های ساخت و ساز برای اطمینان از آنها قفل هستند و برای تعطیلات آخر هفته کالدول گفت.

کالدول تاکید کرد که با این طوفان آماده سازی باید شامل تضمین این که فرد در خانواده باید به اندازه کافی پوشش صورت و موارد دیگر مرتبط با دفع COVID-19.

“شما نیاز به یک 14 روز عرضه کیت از همه گیر همه چیز مربوط” کالدول گفت. “یک تعداد کافی از پوشش صورت از آنجا که شما ممکن است قادر به خود را بشویید ماسک صورت. شما نیاز به اندازه کافی ضد عفونی کننده دست چون ممکن است آب به طوری که شما می توانید دستان خود را در حالی که شما به خوردن مواد غذایی خود را. و شما ممکن است بخواهید برای دریافت Clorox دستمال مرطوب برای کمک به با که و برای کمک به پاک کردن سطوح. و البته شما نیاز به تمام لوازم پزشکی به شما از طریق 14 روز. در حال حاضر زمان برای انجام این کار نیست در صبح روز یکشنبه.”

این شهر اقدام به ایجاد یک “اوآهو قوی” کارت برای کمک به نیازمندان به دست آوردن مواد غذایی لازم و مایع در سوپر مارکت ها اما که نمی خواهد در زمان در دسترس برای کمک به ساکنان آماده برای این آخر هفته کالدول گفت. پول آمده بود از حدود 290,000 مطرح شده توسط صنعت ساخت و ساز برای کمک به تحت تاثیر این بیماری همه گیر به عنوان به خوبی به عنوان دیگر نیاز دارد.

“ما نزدیک است اما ما هنوز وجود دارد,” او گفت:.

او از مردم خواست به نگاه کردن برای کسانی که بستگان و دوستان در نیاز مالی یا انواع دیگر کمک کند. “برای کسانی که شما ممکن است بدانید که نمی توانید استطاعت به 14 روز از مواد غذایی, شاید شما می تواند ارائه دهد به کمک” شهردار گفت. “شاید شما می توانید به Costco برای آنها و خرید مواد غذایی. آن زمان برای ما نگاه خودمان را به عنوان یکی از بزرگ ohana کمک کردن به یکدیگر است.”

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de