شهرستان ملویل در انتظار نتایج آزمایش پس از 50 پرندگان مرده در فردریک بلدوین پارک

هارون Corlett — ملویل روزنامهغرب استرالیا

Birds killed by botulism in 2019 at Kardinya Park
آیکون دوربینپرندگان کشته شده توسط بوتولیسم در سال 2019 در Kardinya پارک های اعتباری: ناشناخته

علت 50 پرندگان در حال مرگ در یک Kardinya پارک است که هنوز تایید نشده, با شهر ملویل و گروه امداد و نجات حیوانات در انتظار نتایج آزمایشات.

دومین مورد مشکوک به بوتولیسم در فردریک بلدوین پارک در کمتر از یک سال قرار داده WA Seabird نجات و بومی قوس داوطلبان به عمل در فوریه 10.

پنج لاشه فرستاده شد به وزارت صنایع اولیه و توسعه منطقه ای برای تست اینکه آیا آن را بوتولیسم است که به عنوان یک به طور طبیعی خاک و باکتری ها که باعث فلج در پرندگان است.

همراه با 50 مرده اردک coots و کاکل grebes ، که برگرفته بیش از 40 بیمار پرندگان برداشت شد و به بومی Arc.

شهرستان اجرایی دله Tieleman گفت: شورای محیط زیست تیم شده بود بازدید از سایت در طول هفته برای نظارت بر پرندگان بیمار و حفظ دریاچه ارومیه از جمله کنترل علف های هرز بستر مجموعه و هوادهی.

“در طول هفته ما کار کرده اند و برقراری ارتباط نزدیک با ما داوطلب امداد و نجات و توانبخشی گروه ها و نیز بهره گیری از برخی مکان عمومی, فرصت های آموزش و پرورش با اعضای جامعه که بازدید کرده اند فردریک بلدوین پارک در طول چند روز گذشته” او گفت:.

آقای Tieleman گفت: علامت را در محل باقی می ماند تا زمانی که در این شهر احساس می شود آن مناسب بود آن را حذف کنید.

“ما همچنین به دنبال انجام یک جامعه کیفیت آب آگاهی که از جامعه به فکر اقدامات خود را در شرایط از آنچه که آنها در حال قرار دادن به تخلیه به خصوص با توجه به این که برای اولین بار خیط و پیت کردن از باران پس از تابستان می تواند تاثیر در کیفیت آب,” او گفت:.

“در دراز مدت ما به دنبال انجام یک مطالعه دقیق تر بر روی دریاچه و شناسایی فرصت های بالقوه و درمان است که ما نمی trialled یا نیست در حال حاضر در حال انجام است.”

WA Seabird نجات خزانه دار فیونا o’sullivan گفت: سازمان داوطلبان در ادامه به نظارت بر پارک.

“ما برداشت نمی شود تا هر پرندگان پس از پنج شنبه گذشته که نشانه خوبی است,” او گفت:.

حدود 15 پرندگان کشته شدند پس از شیوع بوتولیسم در طول عید پاک 2019 با WASR داوطلبان دوباره کار با بومی Arc به کمک حیات وحش است.

شهر ملویل در پاسخ به تلاش برای بهبود کیفیت آب در پارک با حذف آلاینده ها از طریق نصب و راه اندازی گیاهان و دوباره|محل حیات وحش است. همچنین re-homed برخی از اردک ها و غازها که خوردن که پوشش گیاهی است.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>