شورای شهر وضوح به دنبال محکوم کردن بی سرپرست Waikiki ساختمان برای مسکن مقرون به صرفه

Mahalo برای حمایت از Honolulu Star-Advertiser. لذت بردن از این داستان!

یک هونولولو عضو شورای شهر می خواهد این شهر را محکوم بی سرپرست Waikiki آپارتمان ساختمان ساندویچ بین علامت یکی از اوآهو را toniest آپارتمان و تازه بازسازی پیاده روی تا آپارتمان.

این ساختمان در 1615 Ala Wai Blvd. خالی بوده است برخی از 20 سال سابقه شکایت با وزارت شهر برنامه ریزی و اجازه رفتن بیش از یک دهه. وضعیت تقریبا 9,500 فوت مربع هزینه اموال ساده نیز منجر به شکایت به پلیس.

ساختمان متروک ظاهر و شرايط نا ايمن آمد به توجه Waikiki در محله هیئت مدیره است که فشار برای پیشرفت حدود یک سال است.

هونولولو عضو شورای تامی آب که نشان دهنده Waikiki گفت: Waikiki در محله مدیره در روز سه شنبه شب که او قصد دارد به معرفی یک قطعنامه برای محکوم کردن اموال پس از این شهر قصد دارد برای خرید این ملک کاهش یافته است از طریق.

این شهر امیدوار بود به اعتصاب یک معامله به طوری که آن را می تواند بازسازی ملک و تبدیل آن به مسکن مقرون به صرفه. مقامات شهرستان به خارج از ساختمان صاحبان پاییز گذشته برای دیدن وجود دارد که آیا علاقه ای به فروش اموال.

ساندرا Pfund, مدیر شهرستان بخش مدیریت زمین گفت: این شهرستان به حال اولیه ارتباطات با مالک.

“بعد از چندین بحث و گفتگو با صاحب این شهر به این نتیجه رسیدند که مالک بود و نه جدی در مذاکره خرید” Pfund گفت.

نورمن Nip یک صاحب کسب و کار شناخته شده است که برای سرمازدگی سیب زمینی, چیپس صاحب ملک همراه با برادر خود آلوین و خواهر دانا چانگ.

Nip خانواده سخنگوی نمی تواند از نظر جمعه, اما او گفت: Honolulu Star-Advertiser در ماه جولای که ملک برای فروش, اما او تا به حال ذکر شده در آن و یا حل و فصل در یک قیمت. سرمازدگی گفت: تبدیل کردن او به حال قبلی ارائه می دهد برای $3.2 میلیون و 5.5 میلیون دلار از سرمایه گذاران در 1980s. ملک در حال حاضر مالیات-ارزیابی ارزش حدود $275,000 و نشسته بر روی زمین به ارزش حدود 2.7 میلیون نفر است.

واترز گفت که درک خود را که Nip خانواده می خواستم 8 میلیون دلار برای ملک “که مسخره است.”

“من پیش نویس این قطعنامه را محکوم ملک بر اساس بازخورد از Waikiki در محله مدیره و دیگران و” آب گفت. “مالک قصد ندارد به فروش برساند و او هیچ برنامه ای برای رفع کردن اموال و یا دروازه آن است.”

این Waikiki در محله مدیره رای به حمایت از آب’ قطعنامه.

در این میان اموال بیماری همچنان یک نگرانی برای برخی از.

هونولولو پلیس سخنگوی وزارت میشل یو, روز جمعه گفت “افسران را در پاسخ به گزارش های متعدد از خاطی و فعالیت های مشکوک که در آن آدرس. حداقل یک نفر دستگیر شده است و برای خاطی در سال گذشته است.”

DPP که آخرین بازدید ملک در ماه سپتامبر به بررسی بیش از یک دوجین شکایت قدمت آن به سال 2008 برای رشد بیش از حد و بستر در اموال گرافیتی و وضعیت بدی از ساختار. در شش شکایت DPP با صدور اعلامیه نقض و دو نفر از آنها را تشدید به اعلامیه از سفارش, اما کسانی که تنها منجر به حدود 578 ارزش جریمه.

جدید ترین DPP بازرسی تعیین شده وجود دارد بدون نقض گفت: DPP سخنگوی Curtis Lum. وجود دارد هیچ باز اعلامیه تخلف و یا اعلامیه از سفارش, Lum گفت.

Waikiki محله عضو هیئت مدیره کاترین Henski گفت: او با پشتیبانی از محکومیت.

“وضعیت کنونی همچنان اسفناک است. باید آن را محکوم کرد — این دیر,” Henski گفت. “آن را باید به باقی می ماند در صاحب دست. آنها را به طور جدی و نگه داشتن آن تا. وجود دارد بالقوه برای آتش خواهد بود که وحشتناک و مردم شده اند وجود دارد با مواد مخدر در آن وجود دارد. این eyesore. این یک ضرر به جامعه است.”

اگر آب’ طرح به جلو می رود, آن می تواند اضافه کردن به این شهر مقرون به صرفه مسکن تلاش در Waikiki. در سال 2018 شهر افتتاح 436 Ena جاده فراهم می کند که 33 واحد از مسکن مقرون به صرفه و همچنین به عنوان یک مرکز برای ارائه خدمات مختلف به کم و متوسط درآمد خانوار.

یک Waikiki ساکن در این نشست مخالف آب,’ طرح کرد و گفت که او می ترسید محکومیت را در یک پناهگاه بی خانمان در نزدیکی خانه اش. زن گفت: او می خواهم شنید از مشکلات در محله های اطراف شهر پروژه در 436 Ena جاده ها است.

Waikiki محله عضو هیئت مدیره علامت Garrity گفت: او قدردانی است اما نظر پشتیبانی آب’ طرح است.

“ما در حال صحبت کردن در مورد مسکن مقرون به صرفه برای افرادی که در این محله نه افراد بی خانمان” Garrity گفت.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>