شهرستانها در اتصال به آشفتگی گسترش فراتر از پورتلند

سیاتل >> یک سری از گوش خراش جدید درگیری پلیس سوء لرزاند شهرستانها در سراسر کشور بیش از آخر هفته جدید ایجاد معضل برای دولت و رهبران محلی که تا به حال موفق به کاهش برخی از آشوب در خیابان های خود را تا زمانی که مرحله نهایی مسابقات بیش از استفاده از ماموران فدرال در اورگان هم زده تازه خشم.

با برخی از تظاهرکنندگان در آغوش مخرب در اعتراض به روش و پلیس اغلب با استفاده از تاکتیک های تهاجمی به زانو در آوردن هر دو آنها و دیگران که در حال نشان دادن مسالمت آمیز به صحنه در شنبه شب در مکان هایی مانند سیاتل, اوکلند, کالیفرنیا و لس آنجلس به یاد می آورد فرار روزهای اول اعتراضات را پس از مرگ جورج فلوید در پایان ممکن است.

آخرین کاتالیزور بود استقرار فدرال اجرای قانون عوامل در پرتلند سنگ., که نظامی تلاش برای به زانو در آوردن تظاهرات در اطراف دادگاه فدرال را برانگیخت و تظاهرات تودهای و شبانه درگیری وجود دارد. آنها نیز الهام گرفته از جدید تظاهرات همبستگی در شهرهای دیگر که در آن مردم ابراز نگرانی عمیق در مورد دولت فدرال ورزش چنین گسترده اقتدار در یک شهرستان ساخته شده است که آن را روشن و آن را مخالف حضور ماموران فدرال.

رئیس جمهور دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن کشف و ضبط شده در صحنه های ملی و ناآرامی — مجسمه سرنگون و ویندوز شکست — برای ساخت یک قانون نظم و پیام خود را برای انتخاب مجدد مبارزات انتخاباتی صرف بیش از 26 میلیون دلار در آگهی های تلویزیونی به تصویر می کشد یک یاغی ناکجاآباد خالی ایستگاه های پلیس و 911 خدمات پاسخگویی که او استدلال می کند ممکن است به سمت چپ در یک ملت به رهبری خود را دموکراتیک رقیب جو بایدن.

بایدن اصرار داشت در هفته گذشته که رئیس جمهور تعهد به تزریق یک قانون فدرال نظم و حضور به در حال حاضر موضوع فرار از پلیس نشان می دهد که او “مصمم به ایجاد هرج و مرج و تقسیم. به مسائل بدتر به جای بهتر.”

وضعیت اتحاد چپ رهبران شهر در حال حاضر به تماشای واکنش آشکار در خیابان ها خشم و گرفتار در وسط. سیاتل شهردار جنی Durkan گفت: در مصاحبه روز شنبه که در شهرستان است که در وسط یک پیشگویی با معترضان خشم فدرال حضور در پورتلند فوق العاده ویندوز و تنظیم, آتش سوزی بسیار, تصاویر از “هرج و مرج” است که رئیس جمهور هشدار داده است در مورد.

“تردیدی نیست که این اقدامات در پورتلند افزایش یافت, همه چیز نه فقط در سیاتل اما در سراسر کشور” Durkan گفت.

در همان زمان یک دور جدیدی از ناآرامی می تواند تشدید اختلافات میان مقامات محلی بیش از چگونه بهترین برای رسیدگی به شکایات از تظاهر کنندگان و پاسخ به خرابکاری و خشونت است.

در ماه ژوئن در میان گسترده پلیس, اصلاحات, جنبش سیاتل شورای شهر ممنوع استفاده از گاز اشک آور و دیگر کنترل جمعیت تاکتیک از جمله اسپری فلفل. رئیس پلیس به اعتراض و وزارت دادگستری ایالات متحده مداخله با طرح دعوی در دادگاه برنده شدن در یک سفارش ضابط موقت جمعه مسدود کردن اجرای این ممنوعیت است. بیش از آخر هفته سیاتل ماموران با استفاده از اسپری فلفل و نارنجک برای متفرق کردن معترضان.

بیش از آخر هفته ده ها تن از مردم بازداشت شدند در سیاتل. معترضان در لس آنجلس درگیری با ماموران در مقابل این شهرستان در دادگاه فدرال در مرکز شهر. پلیس نیز بازداشت در تظاهرات در شهرهای کوچکتر مانند اوماها, و, Richmond, Va.

در اوکلند چه بوده است یک تظاهرات مسالمت آمیز رهبری در بخشی از یک گروه از مادران اعلام “پلیس و فدرال کردن خیابان های ما” تفویض پس از تاریک به عنوان یکی دیگر از مجموعه ای از معترضان شکست ویندوز در دادگاه شهرستان و آتش روشن داخل.

مسلحانه از معترضان به ضرب گلوله کشته شد در Austin, تگزاس, توسط رانندگان که ماشین با توجه به گفته شاهدان و پلیس شده بود با هدف به سمت یک گروه از تظاهرکنندگان نیز در اعتراض به فدرال حضور در پورتلند.

تظاهرات ادامه داد: در پورتلند در روز یکشنبه به شهر نزدیک آن 60 مستقیم بعد از تظاهرات. به عنوان جمعیت جمع شده بودند یک بار دیگر در نزدیکی فدرال دادگاه پورتلند اداره پلیس گفت که یک تیراندازی رخ داده بود در مورد یک بلوک دور. افسران گرفت و دو نفر را بازداشت و یک نفر نشان داد تا در یک بیمارستان با ظاهری زخم گلوله بود که تهدید کننده زندگی این اداره در بیانیه ای گفت.

در سیاتل یکشنبه شب صدها نفر از معترضان بازگشت به منطقه ای در اطراف یک ایستگاه پلیس در کاپیتول هیل محله. جمع آوری باقی مانده صلح آمیز است.

برخی از شهرستانها تا به حال استقبال مغلوب ساختن پیشی جستن ارائه به ارسال اضافی قانون فدرال اجرای قانون عوامل در برای کمک به مبارزه با افزایش باند خشونت و مواد مخدر, جرم, اما اصرار آنها خواهد بروک هیچ ماموران فدرال در خیابان دستگیری و کشتار با گاز اشک آور معترضان.

دموکراتیک شهرستان و رهبران دولت تحت فشار قرار دادند در برابر جدید فدرال, حضور, اما همچنین با بیان نا امیدی که برخی در خیابان بودند رفتن بیش از حد و به رئیس جمهور gambit.

“من خشمگین است که اوکلند ممکن است به سمت راست به دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن پیچ خورده کمپین استراتژی” اوکلند شهردار لیبی Schaaf گفت: در مصاحبه ای در روز یکشنبه. “تصاویری از تخریب مرکز شهر است که دقیقا آنچه که او می خواهد به شلاق تا پایگاه خود را و به طور بالقوه توجیه ارسال در فدرال آمريکا است که تنها تحریک بیشتر ناآرامی.”

در شیکاگو شهردار لری Lightfoot یک دموکرات است که بارها و بارها به درگیری با مغلوب ساختن پیشی جستن گفته بود او استقبال رئیس جمهور مداخله در وضع کنترل اسلحه و سرمایه گذاری در برنامه های اجتماعی.

“هر شکل دیگری از کمک های نظامی در داخل مرزهای ما است که می تواند در کنترل ما یا در درون مستقیم فرماندهی پلیس شیکاگو بخش خواهد فاجعه طلسم,” او گفت: در نامه ای به رئیس جمهور هفته گذشته است.

مکزیک جدید رژیم صهیونیستی. میشل Lujan گریشام در روز یکشنبه به نام دولت تصمیم به ارسال قانون اجرای عوامل به دولت — اندازه گیری دولت به دنبال تشخیص از عوامل فرستاده می شود برای محافظت از اموال فدرال در پرتلند — به عنوان “کمی شک دارم.”

“آنها را ارائه بودجه فدرال که وعده داده شده بود به آلبوکرک برای پلیس و جرم و جنایت مداخلات” او گفت: در ظاهر در ABC “این هفته است.” او گفت که دولت کار می کنند با ماموران فدرال اگر آنها خورده به تلاش های موجود برای رسیدگی به جرم و جنایت خشونت آمیز. اما او گفت: “اگر ما در حال رفتن به مشوق ناآرامی ها پس از آن که چیزی کاملا متفاوت.”

پورتلند شده است کانون های اخیر تظاهرات. پس از اولیه تظاهرات توده ای پس از فلوید مرگ تظاهرات در این شهر ادامه داد: هر شب اگر چه در اعداد کوچکتر. پلیس گفته است که ” خرابکاری مداوم مردم با اشاره لیزر در اجرای قانون ماموران و معترضان که پرتاب اشیاء مانند تجاری-درجه آتش بازی در افسران از جمله کسانی که در حفاظت از دادگاه فدرال.

مغلوب ساختن پیشی جستن کمپین به دنبال سرمایه گذاری در ناآرامی به اطمینان رای دهندگان که او را به پایان دادن به آشوب. “اگر این خطر وجود دارد برای دموکرات عام آن است که اگر جمهوری خواهان هستند قادر به تعریف آنها را به بودن در کنار آنارشیست ها در پورتلند گفت:” اسکات جنینگز جانباز استراتژیست جمهوری خواه. اما او گفت که مغلوب ساختن پیشی جستن گرم و broad-brush شعارهای ساخته شده است خواه باعث سخت تر است. “خط پایین این است که آن را یک وضعیت است که نیاز به نکات دقیق وظریف و آن انتخابات ریاست جمهوری است که درگیر در بسیاری از نکات دقیق وظریف.”

دموکراتیک استراتژیست و بایدن مقامات ابراز اطمینان کرد که تهمت حملات مطرح شده کمی فوری خطر سیاسی حتی به عنوان تظاهرات خیابانی افزایش یافت. برای یکی از آنها گفت: رئیس جمهور هشدار تیره دموکراتیک-اجرای آینده در stark ناهماهنگی با این واقعیت است که ناآرامی است که اتفاق می افتد در زیر خود دولت است. آنها گفت: پلیس مسئله بود که درمان بسیاری از رای دهندگان به عنوان یک حواس پرتی با مغلوب ساختن پیشی جستن از او متزلزل بیماری همه گیر کوروناویروس پاسخ و مبارزه اقتصادی.

“مهم نیست که چگونه بسیاری از سربازان دونالد مغلوب ساختن پیشی جستن می فرستد به شهرهای آمریکا آن را نمی خواهید به آنها منحرف کردن اذهان از نگرانی اصلی آنها است که coronavirus و سلامت” گفت: Jared لئوپولد دموکراتیک استراتژیست.

tinyurlis.gdclck.ruulvis.netshrtco.de

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>