Churchgoers گله به شنیدن لوئیزیانا پاستور با وجود coronavirus بان

مرکزی La. >> اتوبوس ها و ماشین های پر لوئیزیانا پارکینگ کلیسا برای یکی دیگر از خدمات این شب به عنوان نمازگزاران رنگی برای شنیدن یک لوئیزیانا کشیش است که در مواجهه با بزه اتهامات عنوان شده برای برگزاری خدمات با وجود ممنوعیت گردهمایی در میان coronavirus بیماری همه گیر.

چند معترضان معلوم شد بیش از حد از جمله یک مرد فریاد از طریق یک تصادف تعقیب درهم bullhorn در برابر کسانی که جمع آوری و در زندگی خیمه کلیسا در شهر مرکزی که در آن کشیش تونی طلسم شده است برگزاری خدمات. تظاهرکننده دیگری برگزار می شود تا نفرات: “خدا دوست ندارم احمق.”

سپس مردم شروع به ترک کلیسا برخی از چت خارج از درب جلو و بسیاری ظاهر می شود نمی شود از پیوستن به اجتماعی فاصله توصیه به باقی می ماند حداقل شش فوت (2 متر) از هم جدا. در آغوش گرفتن و دست دادن به اشتراک گذاشته شد آزادانه به مردم گفت: خود خداحافظی و ترک.

ساعت قبل, طلسم صادر شد احضار برای برگزاری خدمات قبلا در کلیسا در نقض فرماندار به منظور منع کرده است.

“بیرون آمدن تونی. بیا به ما بگویید که چرا شما در حال به خطر انداختن زندگی مردم” با تصادف تعقیب درهم bullhorn فریاد زد: این شب به کارگردانی سخنان خود در پاستور.

Flanked توسط برخی از جماعت خود از جمله کودکان و افراد مسن املا آمده از این کلیسا بعد از امشب و گفت: او در حال رفتن به نگه داشتن خود را در کلیسای درب را باز کنید. او گفت که او نمی داند نگه داشتن درهای خود را باز هر گونه مختلف از نگه داشتن درب از خارج باز است.

در اطراف لوئیزیانا بیش از 5,200 مردم باید تایید عفونت ویروس و 239 دولت ساکنان فوت کرده اند با توجه به لوئیزیانا در بخش بهداشت و درمان.

منظور از رژیم صهیونیستی است. جان ادم ادواردز ممنوع تجمع بیش از 10 نفر گفت: East Baton Rouge Parish دادستان منطقه Hillar مور. هر تخلف حمل حداکثر مجازات شش ماه زندان و 500 دلار جریمه مور گفت.

“کل وضعیت درست قرار می دهد همه در معرض خطر” مور گفت. “ما از هر کس به رعایت فرماندار سفارش.”

فرماندار خواسته است تا رهبران کلیسا به جای آن به ادامه خدمات خود را آنلاین و یا در گروه های کوچک تر برای کاهش خطرات.

طلسم قبلا تایید او در مواجهه با بزه اتهامات عنوان شده علیه. او گفت: هنگامی که با تلفن رسیده قبل از آن که او خوانده شد حقوق خود و انگشت نگاری — اما احضاریه نبود بازداری او. او گفت که همچنان به سرپیچی از ممنوعیت.

“ما هنوز در اینجا و هنوز هم مونتاژ و داشتن کلیسا” املا گفت. پرسید که چرا او هجوم فرماندار دستورات او گفت: “از آنجا که خداوند به ما گفته است.”

پرسید که آیا او نگران بود در مورد همه گیر املا گفت: “من بیشتر نگران تر از من خواهد بود رفتن به خارج و یا انبار خانه.”

مور گفت که هزینه های اضافی می تواند در صورتی صادر طلسم همچنان به نافرمانی ادواردز’ ممنوعیت تجمعات. او گفت که کشیش نبود رزرو به زندان زودتر از آنجا که محله مقامات در حال تلاش برای کاهش جمعیت زندان در میان خطرات بسیار مسری ویروس.

زودتر مرکزی دستیار رئیس پلیس دارن Sibley گفته بود ماموران به حال هیچ برنامه ای برای سعی کنید برای جلوگیری از امشب نماز. اما او گفتند که “سند همه چیز و همه چیز رو به جلو به منطقه وکیل است.”

“او است که انجام این کار برای تبلیغات” Sibley گفت: از طلسم. “او است که با قرار دادن شهروندان جامعه در خطر است. و او با قرار دادن مردم در جماعت خود را در خطر است.”

ادواردز صادر کرده است “در خانه ماندن” که او گفت: او را گسترش از طریق پایان ماه آوریل برای مبارزه با گسترش COVID-19 بیماری ناشی از کروناویروس که تهدید به پایمال کردن بیمارستان ها با بیماران.

برای بسیاری از مردم coronavirus باعث خفیف یا متوسط علائم مانند تب و سرفه. اما برای دیگران و به خصوص افراد مسن و افراد مبتلا به مشکلات بهداشتی موجود این ویروس می تواند علائم شدید مانند ذات الریه می شود و کشنده است.

ادواردز امروز گفت که مقامات اجرای قانون بوده است “بسیار بیمار” با طلسم و تا به حال “انجام همه چیز را که آنها می توانند” به او مطابق با فرماندار سفارش قبل از صدور احضاریه.

“من قصد دارم به درخواست تجدید نظر به آنها را یک بار دیگر: لطفا برای متوقف کردن آنچه شما انجام می دهند” ادواردز گفت. “اکثریت قریب به اتفاق ما رهبران مذهبی پیدا کرده اند راه های دیگر را برای تعامل با محله های کشیش نشین.”

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>