جزیره کریسمس evacuees مجموعه به خانه آمده

کالین BrinsdenAAP

An Australian virus expert is in Japan to gather information on Diamond Princess passengers.
آیکون دوربیناسترالیا ویروس متخصص است که در ژاپن برای جمع آوری اطلاعات در الماس شاهزاده مسافران است.

بیش از 200 استرالیایی که قرنطینه در جزیره کریسمس برای دو هفته انتظار برای پاک از هر گونه علائم مرگبار coronavirus با توجه به سر خانه در روز دوشنبه.

دولت فدرال این است که نگه داشتن اطلاعات خود را از خروج تحت کاری ادامه داده اند.

وزارت امور چسبیده به خط که استرالیا مرزی نیروی مقدمات ساخت برای انتقال کسانی که قرنطینه در جزیره کریسمس هنگامی که آنها شده اند پزشکی پاک.

“دولت ادامه خواهد داد به ارائه روال به روز رسانی در زمان مناسب” خانه امور سخنگوی تصریح کرد: به AAP در روز یکشنبه.

هیچ یک از کسانی که قرنطینه در جزیره کریسمس را آزمایش مثبت پس از تخلیه از چینی استان هوبئی در کانون COVID-19 ویروس.

در ضمن استرالیا بیماری های عفونی متخصص فرود آمد در ژاپن پیوستن به یک تیم بین المللی کمک به مقامات با قرنطینه مسافران در کشتی کروز الماس شاهزاده لنگر کردن یوکوهاما.

رهبر مخالفان Anthony Albanese می گوید: او می داند دولت فدرال است که در بحث در مورد 200 استرالیایی که در هیئت مدیره هستند.

“ما نیاز به قرار دادن سلامت مردم استرالیا به عنوان اولویت مطلق” آقای Albanese گفت: در پرت.

آمریکا از ارسال هواپیما به ژاپن آورد و ما مسافران در الماس شاهزاده که در آن اکثر عفونت کروناویروس در خارج از چین رخ داده است.

از سفارت استرالیا در توکیو فرستاده شهروندان روی عرشه کشتی کروز می گویند دولت فدرال نیز بررسی گزینه های برای کمک به استرالیا.

سفارت گفت که شهروندان آن را درک کرد این بود: “بسیار استرس زا” وضعیت برای آنها و استرالیایی است که افسران پزشکی مشغول به کار بودند از نزدیک با مقامات ژاپنی برای حمایت از آنها.

در ضمن NSW بهداشت گفت: مسافران پس از رسیدن به سیدنی در برخی از کشتی های کروز مورد بررسی قرار خواهد گرفت توسط کارشناسان به عنوان یک اقدام احتیاطی.

ارزیابی ریسک تکمیل خواهد شد برای هر یک کشتی کروز پس از رسیدن به بندر شهر قبل از آن اسکله و پس از آن تصمیم گیری خواهد شد ساخته شده توسط مقامات بهداشتی که آیا برای پیاده شدن مسافران است.

دولت فدرال در هفته گذشته تمدید دو هفته ممنوعیت سفر از سرزمین اصلی چین برای بیشتر از هفت روز برای جلوگیری از گسترش COVID-19 افزایش نگرانی در میان کسب و کار و دانشگاه است که تکیه بر چینی بازدید کنندگان و دانش آموزان است.

سازمان بهداشت جهانی رئیس Tedros Adhanom Ghebreyesus معتقد است شیوع COVID-19 شواهد این جامعه جهانی است که ضعیف آماده برای پزشکی بیماری همه گیر.

“برای بیش از حد طولانی جهان عمل کرده است در یک چرخه از وحشت و غفلت” او گفت یک کنفرانس در آلمان

“ما پرتاب پول در شیوع و هنگامی که آن را بیش از ما در مورد آن را فراموش و هیچ چیز برای جلوگیری از یک بعدی است.”

در مقابل او گفت: جهان صرف میلیاردها دلار در حال آماده شدن برای یک حمله تروریستی اما نسبتا کمی در حال آماده شدن برای حمله یک ویروس است که می تواند به مراتب کشنده تر و به مراتب مخرب تر از لحاظ اقتصادی سیاسی و اجتماعی است.

از 15 coronavirus موارد در استرالیا شش پاکسازی شده اند و مانده و نه همه پایدار است.

در چین تعداد کل افراد آلوده به این ویروس افزایش یافته است و به بیش از 68,500 با تعداد مرگ و میر در حال حاضر در 1665.

دریافت آخرین اخبار از thewest.com.au در صندوق پستی خود را.

ثبت نام برای ایمیل های ما

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>