کریس اسمیت: تنها خورشید گسترش بیشتر زرد شادی از سونوما کانتی را مرل Reuser

هیچ حسابداری از شگفتی های طبیعی شهرستان سونوما کامل بدون ذکر مرل Reuser.

فکر می کنم Johnny Appleseed تنها با لاله ها.

Reuser کاشت زیبایی و شادی دور دادن و تبلیغ آفتابی boisterously خود تداوم گل که ترومپت رویکرد بهار.

او شروع به طور آهسته لاله ها به عنوان یک بچه سپاسگزار به پرسه زدن پس از جنگ جهانی دوم کالیفرنیا و فقط در دو دهه گذشته او قطع شده است و دست در مورد 250,000 سرچشمه می گیرد. و او را کشت اینجا و آنجا در سراسر شهرستان از هزاران ناگفته لامپ است که تکرار و جوانه لاله ها سال پس از سال است.

در 72 بازنشسته اپراتور از یک کارخانه اره کشی های قابل حمل است که امریکا نرگس ،

“چه بهتر علت می تواند وجود داشته باشد؟” Reuser شمار است. تأمین ماموریت خود را برای روشن زندگی با هدیه Narcissus pseudonarcissus است تعهد خود را به تجلیل از سه نفر دیگر قادر به لذت بردن از چنین چیزهایی.

REUSER را تریش بود 58 هنگامی که او از زندگی به نارسایی قلبی در سال 2008. در همین سال نو کورتنی جید دیویس یک ستاره درخشان در Reuser مادر آلما, کالیفرنیا دبیرستان تسلیم به سرطان است. و کلووردیل matron مارگارت الیزابت کولر آدامز بود که مانند یک مادر بزرگ به Reuser و معرفی او به شکوه از نرگس گذشت در سال 2000 در سن 104.

قبل از آدامز درگذشت Reuser قول داد به او که زمانی که او از لحاظ جسمی قادر او را به ادامه دادن زندگی به عنوان هدیه به لاله ها که سرچشمه در مرتع پرورش احشام فقط در غرب کالیفرنیا.

در شنبه Reuser ناشی از جرم swooning در سونوما کانتی شمالی شهر با ورود خود را در کلووردیل مرکبات نمایشگاه رژه.

او سوار شیرین خود را در جنگل سبز 1954 Chevy pickup آن تخت لادن با 4000 قطع و مفتول در کویل لاله ها. او توزیع برخی از وجود دارد در حال رژه و بیشتر بعد از آن روز شنبه برای شرکت کنندگان در جرم و شام در کلووردیل سنت پیتر کلیسای کاتولیک.

Reuser و ابتدایی خود را یاور و دوست و لویی Pierucci آماده نیز برای یکی دیگر از عمده نرگس توزیع. این اتفاق خواهد افتاد Feb. 24 در کلووردیل ،

به عنوان دانش آموزان سر کردن برای ناهار که دوشنبه Reuser و یک تیم از دستیاران ارائه خواهد شد هر یک محدود دسته از 16 تازه قطع لاله ها. شانزده چرا که سن دانش آموز-ورزشکار کورتنی دیویس هنگامی که او درگذشت نادر دوران کودکی سرطان استخوان در ژانویه سال 2008.

REUSER نمی دانم کورتنی اما او می داند که او خواهر Fanesia Sanders. و در سال 2009 او شروع به پریدن کرد و در سمت راست به کمک ساندرز و دیگران که عاشق کورتنی انجام کاری خاص به افتخار اولین سالگرد درگذشت او.

از آنجا که اولین یادبود نرگس توزیع در دبیرستان, ژست گسترش یافته به افتخار همه کلووردیل دانش آموزانی که فوت کرده اند در طول سال. Reuser انتظار دارد که در فوریه. 24 او و خدمه اش را دست از بیش از 300 16-دسته گل.

ریشه Reuser ماموریت رسیدن به اواسط 1950s. به عنوان Reuser با نزدیک شدن به سن 10 سالگی او دوست داشت به دوچرخه سواری خود را در سراسر و در مورد کمی تنگ گره کالیفرنیا و او لذت رکاب زدن به مزرعه که در آن مارگارت آدامز زندگی کرده بود پس از 1920s.

4 هکتار مرتع پرورش احشام بود مملو از نرگس لامپ. زمانی که آنها شکوفا اوایل هر سال مارگارت آدامز خوشحال در برش آنها و دادن آنها به دوستان و آشنایان خود در سراسر کالیفرنیا منطقه است.

tinyurlis.gdv.gdv.htu.nuclck.ruulvis.netshrtco.detny.im

Leave a reply

You may use these HTML tags and attributes: <a href="" title=""> <abbr title=""> <acronym title=""> <b> <blockquote cite=""> <cite> <code> <del datetime=""> <em> <i> <q cite=""> <s> <strike> <strong>